Skocz do zawartości

_Of3k

Użytkownik
 • Zawartość

  910
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

4 obserwujących

O _Of3k

 • Tytuł
  Znany
 • Urodziny 14.09.2001 (17.032196358 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  _Of3k

Metody kontaktu

 • Discord
  PolishCaptive#3819

Ostatnie wizyty

4722 wyświetleń profilu
 1. _Of3k

  Problem na VPS z użytkownikiem mc

  2 możliwości: wykonuj polecenie screen -r za pomocą sudo - wymagane odpowiednie uprawnienia, jeżeli serwer jest obecnie włączony to zabij jego proces i odpal go na nowym użytkowniku. Jeżeli dalej będziesz miał problem to na moim profilu znajdziesz mój discordtag - zaproś mnie i tam ci pomogę głosowo, bo chwilowo nie mogę pisać .
 2. _Of3k

  Problem na VPS z użytkownikiem mc

  Przed znakiem @ masz napisane na jakim koncie obecnie operujesz - wyraźnie pisze iż jest to użytkownik o nazwie mc. Ponad to jeżeli logujesz się z rota na inne konto to nie musisz podawać hasła.
 3. _Of3k

  Nie da się kliknąć w link wysłany przez send

  Spróbuj bez kolorku.
 4. _Of3k

  Warn za zapodaj.net

  Hosting, jak hosting, więc w czym problem? W tym, że musisz klikać 3 linki do 3 różnych sreenów? Phi... Narzeka jedynie twoje lenistwo.
 5. _Of3k

  Dlaczego Skript świeci się na czerwono w /pl?

  Wersja pobranego pluginu nie jest kompatybilna z twoim silnikiem - podmień na starszą.
 6. _Of3k

  Problem ze zmienną tymczasową

  Nie mam pojęcia, czy to tak szło: set {_t} to 5 set {_t} to "%{_t}% minutes" parsed as timespan apply luck to the player for {_t}
 7. _Of3k

  Hosting a serwer

  https://forum.lvlup.pro/t/podpiecie-serwera-minecraft-pod-domene/631 ts3 tez rekordem srv https://forum.lvlup.pro/t/podpiecie-ts3-pod-domene/516
 8. _Of3k

  Skrypt zmiana wiadomości

  Nie rozumiem wielu ludzi, którzy oczekują od kogoś pomocy. Może sam jestem wyjątkiem, ale czekać na gotowca to lekka przesada. Osobiście też kiedyś uczyłem się czegoś, przykładem jest php, który nie za dobrze mi szedł, ale ograniczałem się z pytaniami do innych użytkowników/przyjaciół/znawców toteż efektem tego jest nauczenie radzenia sobie z błędami. Także no, kieppa. Czemu narzekam? skUnity.com/region - trzeba być na prawdę debilem, żeby nie używać dokumentacji, czy też nie szukać danej treści w szukajkach. on break: if "%region at player%" contains "Spawn": cancel event Normalnie tiltuje się na takich ludzi... Wujek google > dokumentacja > wybrana fraza > CHWILA SZUKANIA, JAK NIE ZNALAZŁEM CTRL+F BĄDŹ ALTERNATYWNA NAZWA FRAZY. Seems legit. I teraz wychodzi komiczna sytuacja . on break: if "%region at event-player%" contains "Spawn": if player has permissions "niszczenie.admin": stop else: cancel event send "Nie masz uprawnien aby niszczyc bloki"
 9. _Of3k

  Skrypt zmiana wiadomości

  Wszystko działa zapewne za sprawą pluginu, a od wieków wie się, że nie połączysz skrypt z pluginem . Ew. tak jak wyżej, czyli nadpisanie eventu, czy cokolwiek.
 10. _Of3k

  Pomocy pex na 1.8.8

  Przyszłościowo będziesz miał problem z Pexem, także zalecam teraz przeniesienie się na LuckPerms.
 11. _Of3k

  Słowa w message.

  Jak dobrze pamiętam (nie wiem, czy kod odnośnie split at będzie poprawny):
 12. _Of3k

  Enchant

  Odradzam, dostałeś pl, który odpowiada twoim wymaganiom, także w czym tkwi jeszcze problem?
 13. _Of3k

  Enchant

  spigotmc/uzywam-szukajki-i-kurna-mam
 14. _Of3k

  Permisję

  Nie za bardzo mi się chce, ale mimo tego każdy jest w stanie to ogarnąć poprzez generator uprawnień ze strony - swój link tworzysz przy pomocy komendy.
 15. _Of3k

  Permisję

  Uprawnienia*. Jeżeli posiadasz essentialsSpawnProtect, czy jakoś tak to usuń i przeinstaluj config pexa - tak btw. zalecam przeniesienie się na luckperm.
×