Skocz do zawartości

MegaLegoTom

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  97
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

689 wyświetleń profilu

Osiągnięcia MegaLegoTom

 1. Hypixel nawet takiej maszyny nie ma (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
 2. Kod "bungeecord connect player..." wymaga WildSkript (http://skunity.com/effects#BungeeCord) Zawsze też możesz użyć Umbaski http://skunity.com/effects#Sendplayertoserver
 3. MegaLegoTom

  CRASH?

  https://www.youtube.com/watch?v=twz31ToruT8 https://www.youtube.com/watch?v=6S0AT2LOs4w https://bukkit.org/threads/crashing-client-possible.306911/ (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
 4. Podaj je a spróbujemy je naprawić. Spigot to lepszy Bukkit paper spigot to "bardziej zoptymalizowany" spigot Waterfall "hexacord to nic innego jak zmodyfikowany bungeecord oparty o api wesji od 1.7 do 1.11" ~Sewer Forge pozwala instalować mody do minecrafta jak i na serwer (gracz musi mieć te same mody co serwer aby na niego wejść)
 5. Skrypty wgrywa się na serwer, wiec zrobienie "niewykrywalnego skrypta" jest niemożliwe. Co do wkładania przedmiotów do craftingu, nie łatwiej zabrać graczowi 4 śnieżki i dać 1 blok? https://dev.bukkit.org/projects/stackableitems
 6. Pobierz Wurst > Użyj ForceOP > /gm 1 > .enchant all ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 7. Linia 01 - "Opitions" pisze się "Options" (+ to co wpisałeś w options powinno być w "variables:") Linia 9 i 10 - Dodaj po jednym tabie Linia 10 - Masz taby i spacje Linia 14 i 19 - Nie ma dwu kropka na końcu Linia 16 - Pisze się "cancel event" Linia 21 - Nie ma czegoś takiego Linia 24 - Zamień "set {itemy.g} to false" na "set {itemy.g.%player%} to false" (Jest to nie potrzebne jeżeli zrobisz to w variables) Linia 61 - Taby i spacje Emerald to emerald a nie emerald ingot Wypisałem ci błędy, teraz je sobie popraw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 8. Poprawka "A jak mam pirata to też?" Nie, jedyna opcja to zmienienie tekstur gry.
 9. MegaLegoTom

  DMG

  Nie możesz tego pomnożyć ponieważ {_r} jest tekstem a nie numerem. Spróbuj użyć tego: on damage: set {_::*} to uncolored lore of attacker's tool split at "||" replace all "Atak:" in {_::1} with "" replace all " " in {_::1} with "" set {_r} to {_::1} parsed as number if {klasa::%player%} is "woj": set {_r} to {_r}*1.5 set damage to {_r}
 10. W każdym if chat message contains... brakuje ci " na końcu. Masz if chat message contains "daj" and "op: a powinno być if chat message contains "daj" and "op":
 11. MegaLegoTom

  Premka?

  https://mcleaks.net/ Darmowe premki (99% tych premek ma bana na hypixelu/mineplex'ie) Lub możesz kupić alta na https://fadedalts.site/alts za 0.04$/konto (Nie sprawdzałem tej strony)
 12. Nie mogę wstawić ci obojętnie jakich zmiennych ponieważ kod który już posiadasz byłby bezużyteczny.
 13. Chcesz zrobić skrypt z akceptowaniem? To pomyśl gdzie to akceptowanie jeszcze występuje (np skrypty na tpa) i wykorzystaj kod z takiego skryptu przerabiając go tak aby spełniał twoje potrzeby. command /clanzapros <player>: trigger: if (sprawdzasz czy wysyłający jest w klanie): set {clan::dolacz::%arg-1%} to #(np tag klanu wysyłającego) send "Zaprosiles gracza %arg-1% do klanu (tag klanu wysyłającego)" to player send "Zostales zaproszony do klanu (tag klanu wysyłającego) przez %player%" to arg-1 command /clanzaakceptuj: trigger: if {clan::dolacz::%player%} is set: send "Dołączyłeś do klanu..." to player #(twój sposób na dodawanie graczy do klanu) chyba to: add "%player%" to yaml list "c.czlonkowie" from "plugins/clan/info/%{clan::dolacz::%player%}%.yml" delete {clan::dolacz::%player%} Skrypt musisz dokończyć/przerobić. Nie daje gwarancji że będzie działać.
 14. Jak masz silnik 1.7 - 1.8 to nie wyświetlisz particlesów przez skript, ja używam do tego umbaski.
 15. zamień na set {_link} to single value "dn_link_id" get of "plugins\HouseCreator\Res\%{_cring.house}%.txt"
×
×
 • Dodaj nową pozycję...