Skocz do zawartości

mrszmi1233

Użytkownik
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O mrszmi1233

 • Tytuł
  Początkujący I

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. mrszmi1233

  Lista zadań

  Proszę o napisanie skryptu na listę żądań . Dziękuję za wszelką pomoc . Komendy : /Zadania lista - lista komend skryptu. /Zadania - otwiera ponunerowaną listę zadań np : 1.Zbuduj zamek na plaży . 2.Znajdz wioskę . /Zadania dodaj {nr zadania np 1} {nazwa zadania} - wygląda to np tak : /zadania dodaj 1 zbuduj wioskę /Zadania usuń -usuwa żądanie z listy /Zadania tak 1- Kończy zadania i wyglonda to tak na liście 1.Znajdz wioskę &a zadanie wykonana Proszę o pomoc
 2. mrszmi1233

  Zabezpieczenie świata

  Pokaż jak możesz to przykład na tym regionie
 3. mrszmi1233

  Zabezpieczenie świata

  Niby tak ale chcę polskie wiadomości
 4. mrszmi1233

  Zabezpieczenie świata

  Proszę o napisanie skryptu na zawespieczanie świata np masz świat o nazwie parkour i nie możesz na nim budować zucac pereł bić się pić potek niszczyć oraz nie działają Komedy Ustawienia skryptu Nazwa światu :np spawn Możliwość niszczenia : true/false Możliwość latania : true/false Bicie się true/false Rzucanie pereł true/false Komendy zablokowane :"/home,/tpa,fly,sethome,"
 5. mrszmi1233

  Skrypt na stakowanie się zwierząt

  Jest to jedna kurs z nazwą nad nią kura X3 i daje 3 jajka
 6. Chodzi o to że jak masz np 3 kury to są one w jednej i nad nią jest napisane kury X3 i tak z krowami kurami owcami w zależności od rodzaju oraz ich dziećmi oczywiście jak są po stakowanie to np owiec jak rosną czy dają wiele to wszystkie razem ten skrypt czy plugin jest na mc.skyblock.pl jak zna ktoś plugin lub umie napisać skrypt to dziękuję bardzo za poświęcony czas .
 7. mrszmi1233

  Skyblock

  Wgraj plugin askyblock a nie islandworld
 8. mrszmi1233

  problem z script

  dziena
 9. mrszmi1233

  problem z script

  mam problem bo skript mi wysyła błędy w consoli nie ma ktos może najnowszego script , wildscripta i skquery na bukkita 1.12 Poprawiam błąd ortograficzny// Ewald
 10. mrszmi1233

  topka

  Proszę o napisanie skryptu na topie . Miało by to tak wyglądać /ranking I GUI z 9 blokami papieru .Topka ma być od 1 - 5 graczy 1 blok kile 2 blok dedy 3 blok czas spędzony na serwerze 4 blok ilość wykonanych rud i jakich 5 blok ilość postawionych bloków 6 blok Pieniondze 7 blok kdr 8 blok ilość z craftowanych itemków DZIĘKUJĘ ZA POŚWIĘCONY CZAS.
 11. mrszmi1233

  Pilne Skrypt na fly

  Dziękuję za pomoc Proszę o zamknięcie
 12. mrszmi1233

  Pilne Skrypt na fly

  Proszę o napisanie skryptu na kupno fly na spigota 1.12 Jak się wpisze na czacie /fly to się otwiera GUI z sklepem za złoto np 10 min fly za 20 złota , 2 produkt to fly na 30 min za 60 złota . Jak ktoś umie to może dodać takie coś ze jak się kupi fly to wyświetla się tabelka obok z napisem fly na ilość min . Dziękuję za pomoc i mam jeszcze jedną prośbę żebyście napisali jakie do tego skryptu mają być dodatki . DZIĘKUJĘ ZA POŚWIĘCONY CZAS !
 13. mrszmi1233

  Proszę o przepisanie skryptu by działał

  a jakie dodatki musze mieć ? bo mi w 1 i w 4 wyskauje <none><none>
 14. mrszmi1233

  Proszę o przepisanie skryptu by działał

  dalej nie diałą napisałem do ciebie na pw
 15. mrszmi1233

  Proszę o przepisanie skryptu by działał

  i tak tam jest blond
×