Skocz do zawartości

mrszmi1233

Użytkownik
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O mrszmi1233

 • Tytuł
  Początkujący I
 1. Skrypt na stakowanie się zwierząt

  Jest to jedna kurs z nazwą nad nią kura X3 i daje 3 jajka
 2. Chodzi o to że jak masz np 3 kury to są one w jednej i nad nią jest napisane kury X3 i tak z krowami kurami owcami w zależności od rodzaju oraz ich dziećmi oczywiście jak są po stakowanie to np owiec jak rosną czy dają wiele to wszystkie razem ten skrypt czy plugin jest na mc.skyblock.pl jak zna ktoś plugin lub umie napisać skrypt to dziękuję bardzo za poświęcony czas .
 3. problem z script

  dziena
 4. problem z script

  mam problem bo skript mi wysyła błędy w consoli nie ma ktos może najnowszego script , wildscripta i skquery na bukkita 1.12 Poprawiam błąd ortograficzny// Ewald
 5. topka

  Proszę o napisanie skryptu na topie . Miało by to tak wyglądać /ranking I GUI z 9 blokami papieru .Topka ma być od 1 - 5 graczy 1 blok kile 2 blok dedy 3 blok czas spędzony na serwerze 4 blok ilość wykonanych rud i jakich 5 blok ilość postawionych bloków 6 blok Pieniondze 7 blok kdr 8 blok ilość z craftowanych itemków DZIĘKUJĘ ZA POŚWIĘCONY CZAS.
 6. Pilne Skrypt na fly

  Dziękuję za pomoc Proszę o zamknięcie
 7. Pilne Skrypt na fly

  Proszę o napisanie skryptu na kupno fly na spigota 1.12 Jak się wpisze na czacie /fly to się otwiera GUI z sklepem za złoto np 10 min fly za 20 złota , 2 produkt to fly na 30 min za 60 złota . Jak ktoś umie to może dodać takie coś ze jak się kupi fly to wyświetla się tabelka obok z napisem fly na ilość min . Dziękuję za pomoc i mam jeszcze jedną prośbę żebyście napisali jakie do tego skryptu mają być dodatki . DZIĘKUJĘ ZA POŚWIĘCONY CZAS !
 8. Proszę o przepisanie skryptu by działał

  a jakie dodatki musze mieć ? bo mi w 1 i w 4 wyskauje <none><none>
 9. Proszę o przepisanie skryptu by działał

  dalej nie diałą napisałem do ciebie na pw
 10. Proszę o przepisanie skryptu by działał

  i tak tam jest blond
 11. Proszę o przepisanie skryptu by działał

  To nie działa ale dzięki napisz o co mi chodzi dokładnie bo wiem ze umiesz to zrobić Jak na pisze w pierwszej linijce np : test to się stworzy tabliczka z 4 linijkami 1 linijka : &6&m--------------- 2 linijka: &2&lSklep 3 linijka: &4&lItemShop 4 linijka: &6&m-------------- I chciałem żeby się zmieniały kolory na linijce nr 1 i 4 na &6 , &e , &9 Dziękuje i przepraszam że nie do końca wytłumaczyłem !
 12. Nie umiem poradzić sobie z takimi daje linka do przypisania w code.skript.pl To jest ten cod on sign change: line 1 is "[sheezu]" loop 999 times: set line 1 to "&a&lsheeZu" wait 0.2 second set line 1 to "&2&lsheeZu" wait 0.2 second set line 1 to "&4&lsheeZu" wait 0.2 second set line 1 to "&c&lsheeZu" wait 0.2 second
 13. lista online bungeecour

  Skrypt na listę online za pomocą skryptu np za pomocą serwery i statystyki Odrazu mówię że się da . Wygląd listy . /serwery Lobby (20/150) EasyHc (10/150) SkyBlock (30/50) 1 skrypt to zapis graczy online w inny folderze w txt 2 to skrypt na /serwery i lista graczy online przez ten kod z txt . Proszę o pomoc i opinie . Jak ktoś umie to niech poprubuje. Z góry dzięki!
 14. Dość nie typowe pytanie !

  chodzi o to że jak wpiszesz /tabliczka to na danych kordach postawi się tabliczka za pomocą /blockset ?
 15. Witam mam takie pytanie czy da się stawiać tabliczki w minecrafcie za pomocą komendy np : /tabliczka Wytłumaczenie Chodzi mi o to by postawić tabliczkę komendą /blockset na danych kordach Z góry mowie minecraft 1.10.2 Jak ktoś ma pomysł lub rozwiązanie dostanie +
×