Skocz do zawartości

xMonkey

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O xMonkey

 • Urodziny 20.09.1999 (22.663760061 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1 344 wyświetleń profilu

Osiągnięcia xMonkey

 1. xMonkey

  Banuje mnie :x

  Dziękuje dostaniecie +
 2. xMonkey

  Banuje mnie :x

  Może mi ktoś powiedzieć co mam poprawić żebym jak wpisywał samo /ban to nie banowało mnie ? KOD: https://code.skript.pl/cvQ3882w/
 3. Nie dodałeś nic swojego wszystko to komendy z essentials a bo jak nie mam essentials?
 4. Widziałem już gdzieś ten skrypt w paczce serwerowej! Jak znajde to podam linkacza
 5. Jak już dużo kolegów z forum pisało weź się za pisanie dłuższych skryptów bo to co robisz to jest tragedia dajesz jakieś marne skrypty + to marne "nie podszywaj się pod autora".... ########################################## ##########Autor: MrSzescianPL :)########## BRZYDKO BRZYDKO BRZYDKO #DostalemKraba #################Gamemode################# #############Zakaz kopiowania############# #Zakaz przywłaszczania sobie tego skryptu# #####Zakaz podszywania się pod autora##### ###Zakaz usuwania początkowych linijek!### ##########################################
 6. xMonkey

  skript menu

  Opisz bardziej o co ma chodzić w tym!
 7. xMonkey

  Skrypt na chat

  Napisz coś bardziej orginalnego bo na tym forum setki są takich skryptów ale jak na twój pierwszy skrypt to 3/10 Nie zezwam podszywania sie pod autora # Po co mam się podszywać pod autora? Nie zezwalam na kasowanie linijki # A do własnych potrzeb Nie zezwalam na Handel na skrypcie # Kto kupi ten skrypt?
 8. 1. Pisze się "w ogóle" Koniec: Po co dodajesz swoje autorstwo jak to jest tylko 5 liniowy skrypt... ########################################## ##########Autor: MrSzescianPL :)########## ##################Asteki################## #############Zakaz kopiowania############# #Zakaz przywłaszczania sobie tego skryptu# #####Zakaz podszywania się pod autora##### ###Zakaz usuwania poczštkowych linijek!### ########################################## To coś ma więcej linii niż cały kod!
 9. xMonkey

  Skrypt na SetSpawn

  Czy ty to widzisz lepszego skryptu na tym forum nie widziałem zgłoś się do administracji forum może będziesz mieć skrypt miesiąca powodzenia !
 10. command /live [<text>]: [tab]trigger: [tab][tab]arg 1 is set: [tab][tab][tab]broadcast "&d&lLIVE &8» &6 %coloured arg%"
 11. Brawo brawo... idę się zabić ten świat z chodzi na psy! (Bez urazy dla prawilnych piesełów) Każdy każdy kto robi serwer musi mieć jakieś pojęcie o Skrypcie lub pluginie a ten skrypt jest bez sensu w essentials można też to zmienić!
 12. Są filmy na YouTube znalazłem pierwszy lepszy może pomoże nwm!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...