Skocz do zawartości

xMarcinos

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Informacje

 • Hobby
  Skrypty, Programowanie, Komputery, Piłka Nożna, YouTube itd...
 • Nick w MC
  KlajmerMK

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia xMarcinos

 1. Dobra skontaktuje się z nimi, dam znać jak uda mi się to ogarnąć. Wielkie dzięki za pomoc!
 2. Dzięki, ale da się tam zrobić sam itemshop? Bo serwer już mam wykupiony na innym hostingu. A no i czy jest tam możliwość wypłaty bo o to mi głównie chodzi.
 3. Hej, tworzymy ostatnio serwer z kumplami, wszystko idzie git, domena, serwer itd., ale mamy problem ze stworzeniem itemshopu. Od razu nadmieniam, że nie chciałbym robić żadnego hostingowego itemshopu, bo prawdopodobnie po jakimś czasie będziemy zmieniać hosting, poza tym pieniądze można wtedy rozdysponować na np. stronę albo inne rzeczy, a nie tylko na serwer MC. Chciałbym aby ten itemshop miał opcję wypłaty oraz abym nie musiał bawić się w zawieranie umów z zewnętrznymi serwisami płatniczymi takimi jak dotpay czy inne, aby podpiąć je do sklepu, żeby ten mógł działać. Zastanawiam się aktualnie nad Tebexem (buycraftem), ale nie wiem też jak to jest tam z podatkami, szczególnie np. z VATem bo jest to strona (chyba) amerykańska. Czy muszę ograniać sprawy podatkowe żeby takiego czegoś używać i jak to jest z tym że jestem osobą niepełnoletnią? A może polecacie jakieś inne strony do stworzenia takiego sklepiku?
 4. xMarcinos

  Spawn moba

  on spawn of a zombie: chance of 10%: set tool of event-entity to diamond sword set helmet of event-entity to diamond helmet set chestplate of event-entity to diamond chestplate set leggings of event-entity to diamond leggings set boots of event-entity to diamond boots Prosty skrypt ;). Wybacz, jeśli coś nie będzie działać, bo nie testowałem, aktualnie nie mam jak - ale nie wiem co ma tu nie działać (to chyba niemożliwe, żeby nie działało XD). Zależy jaką szansę chcesz mieć na to, aby zespawnował się taki zombie. Ja tu wpisałem 10%, a ty możesz zmienić według upodobania ;D. Następnym razem lepiej sformułuj prośbę, bo nie wiadomo, czy chodzi ci o spawn na świecie, czy ze specjalnej komendy czy cu
 5. Widzę, że kilka rzeczy się nie podoba... Zabieram się więc do robienia aktualizacji... @keebe Skrypt napisany tak, a nie inaczej, bo kiedy wstawiałem miałem Skripta na 1.8 i w niektórych rzeczach musiałem używać komend itd. Teraz już zaktualizowałem sobie serwer testowy, powinno być lepiej EDIT (WAŻNE): Przepraszam was bardzo... A w szczególności @QuartzPL, który o to prosił, ale raczej nie wypuszczę aktualizacji.. Mój najnowszy Skript nie daje za wygraną i nie wiedzieć czemu ten jeden ładuje skrypt 2 minuty... Mam wielką satysfakcję z tego skryptu, uważam, że jest dobry, ale niestety... Możliwe, że jeszcze zmienię zdanie, lub spróbuje (ze względu na nie tak duże możliwości Skripta) przerobić skrypt na plugin.. Przepraszam jeszcze raz, i dzięki za przeczytanie. PS: Chyba spróbuję jeszcze z przerabianiem skryptu na plugin.
 6. xMarcinos

  Kody

  Oj, trochę się nad tym pomęczyłem... Dużo rzeczy nie szło tak jak powinno, dlatego taki dziwny ten kod... Mam nadzieję, że pomogłem, testowałem i wszystko (wreszcie...) śmigało! A, no i dodałem jeszcze /kody - możesz sprawdzić wszystkie dostępne aktualnie kody. Przedmioty po użyciu możesz wpisać na początku, w opcjach. EDIT: Ups... Sorry, nie zauważyłem, że kod ma się generować automatycznie, a nie po wpisaniu go w argumencie... Zaraz poprawię! EDIT2: Ok, już zmieniłem. Jeżeli nie wpiszesz argumentu, samo wygeneruje kod, jeżeli podasz, doda do listy kodów podany. 8)
 7. xMarcinos

  Skript bedwars

  Da się napisać bedwars w Skripcie, ale zajmie to masę (ale to naprawdę masę xD) czasu... Pluginów na BedWars jest kilka, są lepsze i wydajniejsze od skryptów... Poszukaj dobrze... Ostatecznie - może zabiorę się za zrobienie takiego czegoś (nie tylko dlatego, że poprosiłeś, nawet sam chciałem coś z tym kiedyś pokombinować), ale trochę to zajmie...
 8. Nie wiem, czy zmiana Skripta coś da... Raz rozwiązywałem jeden taki problem z regionami, trwało to bardzo długo, i chyba nie doszło do niczego konkretniejszego... W Skripcie regiony nie działają za dobrze i kompatybilność z WorldEditem... Szkoda gadać... Spróbuj czegoś innego... Powodzenia!
 9. Hashowanie w Skript jest bardzo proste. Aby zaszyfrować (zahashować) jakąś wartość musisz wpisać hashed <wartosc - np. "arg 1" lub "{zmiennajakastam}"> Szyfrowanie odbywa się bodajże algorytmem MD5 i nie jest odwracalne. Tzn. gdy zahashujesz "cześć" i wyjdzie ci "faw864384ewf84er8f4er84asfr" (w taki sposób to się nie hashuje, ale podaje przykład ;)), to tego "faw864384ewf84er8f4er84asfr" nie odwrócisz potem do "cześć". Sprawdzanie czy "cześć" jest równe (=) "faw864384ewf84er8f4er84asfr" może nie wydawać się takie proste, ponieważ hashu przecież nie można odwrócić... Ale wystarczy zrobić tak: if hashed "cześć" == "faw864384ewf84er8f4er84asfr" i tyle. Może nie wytłumaczyłem tego najlepiej, ale coś chyba da się zrozumieć. I, dla bardziej znających się na Skripcie i chcących się przyczepić - to tylko przykład - nie jestem pewien, czy ^ "if hashed..." by działało, ponieważ nie wiem, czy hashe nie są zapisywane w innym typie (nie string - text). Ale myślę, że na przykład takie coś się nadaje. Mam nadzieję, że pomogłem :D...
 10. Jeżeli pobrałeś nową wersję, nic nie powinno ścinać podczas patrzenia. Po prostu nie wciskasz żadnych klawiszy do poruszania się. Ustawianie w pozycji kamery jest (na koordynatach, ale nie na obrocie kamery, może to także dodam). To, że podczas zniszczenia kamery, ekran połączony z nią znika, byłoby trudne do zrobienia (tak jak ja to sobie wyobrażam) i bardzo zacinałoby serwer). Najlepszym wyjściem byłoby to, że jeżeli klikniesz na ekran, a podpiętej kamery nie będzie wyskoczy błąd i ekran stanie się zwykłym - niepodpiętym ekranem.
 11. Aktualna wersja działa w Skript i WildSkript. Nie potrzeba innych dodatków. W sumie... GUI można także zrobić w WildSkript... Postaram się ;)!
 12. @Ganq2002 Wow, super pomysł. Oczywiście, że się tak da. Musiałbym nieco przerobić skrypt, ale może dodam takie coś w kolejnej aktualizacji. Niestety, musiałoby to pewnie wymagać najnowszego Skripta albo SkQuery, bo trudno będzie z GUI w klasycznym.
 13. Tam powinno być "send loop-player title...", zamiast "send loop-players title...". Tak w ogóle, to możesz cały skrypt skrócić: command /bbc [<text>]: trigger: send all players title "&9UWAGA:" with subtitle "&7%arg-1%" for 10 seconds Powinno działać.
 14. Skrypt napisany jest nawet nawet, w miarę ok. Ale, kurczę, hasła nie są hashowane (szyfrowane), co jest OGROMNYM błędem, bo hasła nie są prawie w ogóle bezpieczne. Wystarczy, że administrator dopisze odpowiednią komendę, która czyta ze zmiennych i BOOM! Ma wszystkie hasła graczy. Jest to także ułatwienie w zdobyciu haseł dla hackerów. Przed wszystkimi zmiennymi lub argumentami z hasłem gracza dopisz "hashed". Wtedy hasła będą szyfrowane, bodajże algorytmem MD5 (nie pamiętam do końca). Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz. //Szyfrowanie i hashowanie to dwie różne rzeczy ~Ixidi
 15. Nie ma za co! Można jeszcze pokombinować z tym enderchestem... A może spróbuj add "{_amountend} of {harmingarr}" parsed as item to player's enderchest zamiast add {_amountend} of {harmingarr} to player's enderchest Wątpie, że zadziała, ale warto spróbować!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...