Skocz do zawartości

filip2101

Użytkownik
  • Ilość zawartości

    7
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Nick w MC
    ReQiu_YT

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

1569 wyświetleń profilu

Osiągnięcia filip2101

Świeżak

Świeżak (1/13)

0

Reputacja

  1. w jakim sensie zmienić komendę? na jaką? można to zrobić w łatwy sposób ale nie rozumiem z jakiej na jaką
  2. filip2101

    bloki

    tak, można tak zrobić ale wtedy nie będzie to jako top player który to zrobił tylko wszyscy gracze na serwerze ile wykopali, zabili czy postawili blocki
  3. dzień dobry. ja myślę że to jest niemożliwe w pluginie Skript bo jak wpisujesz (set location of block to {_block}) to skript wpisuje to jako X: 129.21, Y: 217, Z: 218. i tak to niemoże być bo jak się wpisuje /setblock X: 121 Y: 213 Z:21 mob_spawner itd. to tak nie może być bo jak się wpisuje komendę setblock muszą być same cyfry a nie może być żadnej litery i minecraft tego blocku nie wstawia. może jest jakieś rozwiązanie ale nieznam Edit: command /spawner [<text>]: trigger: if arg 1 is "zombie": if player has permission "spawner.zombie": set {_block} to player's target block set {_loc.block} to location of target block if {_block} is "mob_spawner": send "&2Zmieniono spawner na 'zombie'" to player execute console command "/setblock %{_loc.block}% minecraft:spawner{SpawnData:{id:zombie}}"
  4. filip2101

    Skript bedwars

    ale mi chodzi o skrypt bo nie działa mi ten plugin
  5. filip2101

    Skript bedwars

    Witam, mugłby ktoś zrobić skrypt na bedwars? dziękuje!
  6. Co do skryptu jest SUPER! ale czy mugł byś dodać takie coś że jak ktoś wchodzi do twojej gildi to na chacie lub jakoś inaczej pokazało że ktoś wszedł na teren twojej gildii dzięki obyś to zrobił odpisz dzięki. mam bardzo duży problem i prosze pomusz mi jak najszybciej! że umnie mam za darmo gildie a mam ustawione że 1 stone np. i nic mam i tak za darmo tak jak gracze dlaczego?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...