Skocz do zawartości

Varter

Użytkownik
 • Zawartość

  269
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

6 obserwujących

O Varter

Metody kontaktu

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  Skrypty, Jutuby
 • Nick w MC
  AlexoPL

Ostatnie wizyty

490 wyświetleń profilu
 1. Execute (Player/console) command

  da się zrobić coś takiego: to close then run "PrzykladowaKomenda" - Konsola wykonuje komende 'PrzykladowaKomeda' Edit: format slot 10 of player with 1 Gold Block named "&7Sklep &6Monet" with lore "&7Masz duzo monet? ||&7A moze chcesz sprawdzic co ile kosztuje?||&7Wejdz tutaj!" to run [execute player command "SklepMonet"] Wycięte z mojego kodu. ta się też zrobić to close then run [execute player command "ble"] .
 2. Plugin podobny do authme, hasło z kodem

  Moze AuthMe? XD
 3. admin RekruKey - Kody Rekrutacyjne

  Dlaczego? Uzasadnij ;] i możesz dostać warna. "Samo 2/10 nic nie znaczy" Jak dla mnie skrypt jest całkiem całkiem. Nie jest fenomenem, Ale nie jest też najgorszy. command /klucz [<text>]: trigger: if arg is "http://REKRU-MOD-%{kod-mod}%.com": delete {kod-mod} execute console command "pex user %player% group set Helper" broadcast "&8≫ &bGracz &3%player%&b, zostal nowym &3Helperem &bna naszym serwerze! Gratulujemy!" if arg is "http://REKRU-HELPER-%{kod-helper}%.com": delete {kod-helper} execute console command "pex user %player% group set Mod" broadcast "&8≫ &aGracz &2%player%&a, zostal nowym &2Modem &ana naszym serwerze! Gratulujemy!" if arg is not set: send "&8≫ &aPoprawne uzycie: &2/klucz <klucz-rekrutacyjny>" Mam dla Ciebie pewien pomysł. Może, zrobiłbyś item (papier), który jest podpisany kluczem, a gdy sie na niego kliknie, to pisze te wiadomosci, komendy itd, Ale za to usunał byś komęde /klucz, co ty na to?
 4. admin [VANISH] Nowy kozacki skript [BEZ PLUGINOW]

  command /wlacz: permission: vanish.admin permission message: "&cUprawnienia do tej komendy ma tylko admin!" trigger: execute console command "/effect %player% invisibility 999999" send "&aWlaczyles Niewidzialnosc" command /wylacz: permission: vanish.admin2 permission message: "&cUprawnienia do tej komendy ma tylko admin!" trigger: execute console command "/effect %player% invisibility 0" send "&cWylaczyles Niewidzialnosc" I oto cały kod, tak? O ja pier**le... /Wyłącz,/Włącz - KURDE.... ale nawet nie wiem, co mogę włączyć, a co wyłączyć.. można to było zrobić /vanish, jeżeli {dupa} jest 1: to włącz vanish itd. A jeżeli {dupa} jest 2: to wyłącz vanish. TAKIE TRUDNE? i jeszcze ten execute console wow... Tak trudno użyć Apply effect i tam dalej?
 5. Dodajcie :rainbowkappa:

  Jestem za! xD (Lubie takie bajerki)
 6. chat [R_CHAT] Innowacyjny chat

  Nic, a nic nowego. Robisz skrypt na czyszczenie chatu, a niema w tym wylaczania/wlaczania.... if arg 1 is "info": send "&7Nazwa: &cSaixerChati" send "&7Wersja: &c1.0 BETA" send "&7Autor: &cSaixer" stop Kod zaśmiecony. Poco? i tak z 95% użytkowników, którzy będą z tego korzystać, to usuną. if arg 1 is not set: send "&7Wszyskie komendy znajdziesz pod: &c/chat pomoc" stop if arg 1 is "pomoc": send "&7/chat c &8- &cCzysci chat." send "&7/chat info &8- &cInformacje o skripcie." NAPRAWDĘ? ................................ Poco /chat pomoc??!?!?!??!?! Nie lepiej jezeli argument 1 jest pusty to wyświetlić to? DUSZE SIĘ... KOD ZAŚMIECONY, SKRYPTÓW TAKICH jest w ch**. Bezsens totalny. A w dodatku, nic innowacyjnego, nic nowego, nawet command /bc [<text>]: permission: saixer.chat trigger: broadcast "{@bc} &7%coloured arg%" Czy tak trudno dodac 'permission message: &4DUPA, Nie dostaniesz sie tu!' Wszystko da sie skrócić o ok. 30 linijek. Moja ocena = ZIRO NA DZIESIENC (0/10)
 7. Tryb serwera 1.12

  Jestem za PvP! Na 1.12 mało jest takich serwerów.
 8. [1.8-1.12] [SB] - MC.KM1.PL

  Po pierwsze: Nie wiem czy wiesz, ale istnieje takie coś jak "Ciemny Styl Forum". Spawn ma dużo, ale to bardzo dużo znaczenia, na niektórych serwerach, to właśnie spawn jest ważniejszy od wszelkich pluginów. I proszę Cię... Czy naprawdę tak trudno wgrać sobie shadery, i zrobić kilka zdjęć? A jeżeli masz za słaby komputer, to poproś kogoś, kto ma dobry. Możesz nawet zapytać na tym forum. A co do prac bez grafiki. Tak, to są nieestetyczne prace. Jak dla mnie połączenie kolorów w tej prezentacji, jest nieestetyczne ;] A poza tym, to nie @JPablo ustalał zasady, jaka prezentacja zalicza się do nieestetycznych, a jaka nie.
 9. Kolejki LOGOWANIE

  Poco? Tylko podrabiasz "bajerki" z popularnych serwerów. @bopke , nie wytlumaczyl, ale raczej chodziło mu o pasek xp (Chodz to najprawdopodobniej sarkazm, ale ok.)
 10. ekonomia jShop - tabliczkowe sklepy

  Jak dla mnie, skrypt jest jak najbardziej prawilny. I niemartw sie.. Quaczi czepia się wszystkiego. (Bez obrazy) Tylko jedna uwaga: if arg 1 is "open": skoro robisz wiadomości polskie, to argumenty już też mógłbyś robić polskie ;p A tak to, to niemam sie do czego przyczepić. Przejrzysty kod, dobrze wykonany. 7/10
 11. chat (WSTYRZYMUJE PRACE) IPMute - wyciszanie graczy na IP

  I dobrze ze wstrzymany. Pomysł jest spoko, ale wykonanie tragiczne. Nie kontynuuj. Bez sens jak dla mnie XDDD
 12. szukam [Szukam Technika]

  Nie polecam być technikiem tego pana ;] A jeżeli ktoś niema skype? Jak ktoś ma tylko teamviewer/ts3? I co? ;] Dawaj tu informacje...
 13. info niWeather - pogoda na żywo z Warszawy!

  Niema sensu rozwijać tego skryptu, ale pomysł bardzo fajny. Wprawdzie nie przyda się chyba do niczego. No chyba, że ktoś zrobi tak realistyczny serwer, i będzie pogoda z Warszawt ustawiana
 14. Temat informacyjny!

  @McKoxu Wspieram cie! Raz piszesz polskie litery, raz nie. I co ja mam sobie myśleć? Że jesteś analfabetą? Słabe dobranie kolorów. To pytanie 'I co teraz robicie?' jak nawet nie napisałeś cześć! Ja jestem ktoś i piszę coś do was. Więc podsumowanie tego wpisu: XDDDDD
 15. admin mAntyCheat- AntyCheat na Twój serwer.

  #MAKRO MAX 12 CPS on leftclick: add 1 to {click.%player%} if {click.%player%} = 120: kick the player due to "{@makro}" Czekaj, ale o nie jest wcale anty makro... Po prostu: Jak 120 razy klikne w myszke, to mnie wywala.... Bez sens, ale ok. every 12 seconds: loop all players: clear {click.%loop-player%} Można w 12 sekund zrobić 120 kliknięć. Anty Knock sie buguje ;p permission message: &cI'm, sprry, but you do not have permission to perform this command. Please contact the server adminisrtators if you believe that this is in error. I na dodatek zrobiłeś literówke w dales sprry zamiast sorry. on connect: if {reach.%player%} is true: kick player due to "{@reach}" on connect: if {kb.%player%} is true: kick player due to "{@kb} Mogłeś to zrobić w jednym connectcie. i podsumowując - Coś słabego (3/10)
×