Skocz do zawartości

Varter

Użytkownik
 • Zawartość

  346
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

7 obserwujących

O Varter

 • Tytuł
  Wyjadacz I
 • Urodziny 04.06.2003

Metody kontaktu

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  Skrypty, Jutuby
 • Nick w MC
  AlexoPL

Ostatnie wizyty

699 wyświetleń profilu
 1. oferuję Zasponsoruję Forum!

  [Ip na pw podam] jeszcze nie wystartował, ale mam 3 załatwionych ytberów.
 2. dobrze by było gdybyś został moim technikiem/pomocą techninczną. Jednak niechce tego za przeproszeniem śmieciowego easyhc.
 3. Napisz na ile od 1/10 lubisz osobe wyżej

  epfff 0/10 wyzywa wszystkich. Dosłownie. Nie lubie takich ludzi. Warna mu!
 4. pisanie admina na czacie

  on chat: if player has permission "gracz.*": broadcast "" broadcast "[GRACZ]%player%: %message%" broadcast "" if player has permission "mod.*": broadcast "" broadcast "[MODERATOR]%player%: %message%" broadcast "" if player has permission "wlasciciel.*": broadcast "" broadcast "[WLASCICIEL]%player%: %message%" broadcast "" Dodaj w pexie: Do wlasciciela - permisje wlasciciel.* Do moderatora - mod.* do gracza: gracz.*
 5. hmm... A co ty na to? on connect: set {server.block} to true on login on authme #BYŁ EVENT ZWIĄZNY Z AUTHME. JEZELI TEN NIE DZIAŁA, POSZPERAJ W NIECIE, A ZNAJDZIESZ. set {server.block} to false on command "server": if {server.block} is true: cancel event send "musisz sie zalogowac" nw czy dobrze napisane ale co tam xd pokombinuj może sobie coś z tym.
 6. w configu bungeecorda dodaj w disabled commands server. A jak chcesz za pomocą kompasu się przemieszczać, to w skrypcie można to zrobić. Przykład command /surv: trigger: bungeecord connect player to "NAZWATRYBU"
 7. Siemka Jak w temacie, szukam Technika, jak i pomocy technicznej. Czego wymagam od Technika? - Podstawowa umiejętność pisania pluginów - Wysoka umiejętność pisania skryptów - 14+ lat - Ts3/Teamviewer Co oferuje dla Technika? - 5-30zl/tyg (To ile zapłacę zależy od tego, co Technik zrobił w tygodniu.) - Rangę - Stały kontakt Czego wymagam od Pomocy Technicznej? - Średnia umiejętność pisania skryptów - 14+ lat - Ts3/teamviewer Co oferuje dla Pomocy Technicznej? - Stały kontakt - Rangę (Jeżeli chodzi o zarobek, to nie, nie płace za samą umiejętność pisania skryptów.) A teraz troche o serwerze: Jest to serwer minigry. Na tą chwilę skączyliśmy tylko PvP. Jeżeli chodzi o pozostałe tryby, to: Survival (60%) Oraz mamy miejsce na jeszcze jeden tryb, lecz niewiemy, jaki. Jeszcze dopowiem, że serwer nie wystartował.
 8. Laczenie chatu z kilku serwerów

  Ale alert wysyła wiadomość do wszystkich graczy, a ja chce, by wysyłało do graczy z permisją.
 9. Hej! Chciałbym się zapytać, czy dało by się połączyć chat z kilku serwerów? Mam bungeecorda, i chciałbym by po wpisaniiu komendy /adm <wiadomosc> wysylalo to do wszystkich graczy z permisją adm.*, którzy są na serwerze, który jest połączony z moim bungeecordem. Da się tak?
 10. szukam Budowiniczy

  Napisał, że tylko jak ładnie wyjdzie budowla ;v A w wcześniej (ten temat, co już został zamknięty) pisałeś, że ŻE JUŻ MASZ TRAILER! A skąd mam wiedzieć, że mnie nie oszukasz z tym zapłaceniem za budowle? Może jakaś zaliczka, czy coś?
 11. admin RangoDajka - Łatwe Dawanie Rang

  Jak dla mnie, ten skrypt, jest tak samo rakowy jak twój pierwszy. if arg 1 is set: if arg 1 is "daj": usun linijke "IF ARG 1 IS SET:" poco ci ona, jak masz IF ARG 1 IS "DAJ": ???? if arg 1 is set: brak elsa - Brak wiadomosc, co trzeba wpisac, by poprawnie uzyc komendy. execute server command "pex user %arg 1% group set Gracz" execute server command "deop %arg 1%" zamiast %arg 1% mogles uzyc %player-arg% MOJA OCENA: MINUS JEDEN/10
 12. Piosenki

  Podoba mi się!
 13. Cześć. Mam swój serwer bungeecord, i chciałbym, by w lore każdego trybu pokazywała się też ilość graczy. Mam plugin Chestcommands, lecz moge go zmienić, na inny, jeżeli będzie taka potrzeba. Dało by się tak? Z góry dzięki.
 14. Wersja serwera

  Jestem za 1.13.
×