Skocz do zawartości

komishanoeiro

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O komishanoeiro

 • Urodziny 7 listopada

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  Komishan

Metody kontaktu

 • Discord
  komishanoeiro#0001

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia komishanoeiro

 1. 1. dalej się nie można zarajestrowac 2. nie zrobiona tablista jak kolwiek, pozostawiony config na pastwe losu 3. jak kolwiek zrobiony authme, bez tego standadowego 4. [JAMERS] Message 1 plz, zróbcie coś z tym, a potem nazywajcie się innowacyjnym
 2. rozumiem, również polecam zablokować wyszukiwanie komend takich jak antiswear itp. edit: a dokładniej wpisywanie ich i aby wyskakiwała ich treść
 3. po przejrzeniu opinii osób które wbiły i ocenily to, zniechęciło mnie to troche - korzystanie z crasftserve, no no , a serwer się wystawia jak wszystko na 101% zostało zrobione, pozdrawiam.
 4. Nie da się zmienić range default można jedynie dopisać jej inna nazwe za pomocą komendy: /lp group default setdisplayname Gracz lub zrobić nową rangę Gracz a dopisać range default do jej grupy pośredniej /lp group default parent add Gracz
 5. jako były administrator moge zapewnić Cię, że nic nie jest tłumaczone za pomocą Google Trasnlator.
 6. komishanoeiro

  Znaczki.

  a to nie było czasem tak, że utf-8 zajmuje się unicode? z tego co widze znak który chcesz wkleić obowiązuje unicode - każdy znak, taki jak np. ♥, §, ♣, ◘ to sa znaki unicode. Wylączenie utf-8 może być problemem.
 7. fajne fajne, modernistyczne, przyciski wylączania niczym zajumane z systemu macos - imo, slabo że tylko na windows
 8. z tego co pamiętam, nie które skript nie działają na nowsze wersje - spróbuj zainstalować starszą wersje skripta, ew. pod komendą ./pl sprawdź czy wszystko świeci się na zielono - lub w konsoli sprawdź
 9. komishanoeiro

  hosting

  wiadomo że enderchest i pukawka i inne takie sa zazwyczaj pod serwery startowe (chociaż jeden serwer na pukawce znam który działa już kilka lat) - szczerze bardziej znane są aktualnie VPS - lvlup, apex hosting i inne takie.
 10. raczej się tej wody nie da zrobić, bo permisja (biorąc z worldgurda) bierze pod place, więc nie za bardzo wydaje się to możliwe.
 11. SunnyMc.pl Reaktywacja projektu, zaczętego na końcu 2020 a skończonego w kwietniu. Ponownie startuje. O NAS Jesteśmy serwerem istniejącym praktycznie od końcówki 2020 (listopad-grudzień). Wcześniej pracowaliśmy pod inna nazwą. Wszystko co jest robione na serwerze, jest to autorskie, ewentualnie wzięte z gotowych dodatków do serwera (tzw. plugin'ów). Posiadamy aktualnie 3 tryby - survival, creative i PVP działających na stabilnych maszynach serwera. Nasza administracja jest profesjonalna, aktywnie udziela się na czatach w grze jak i komunikatorze Discord (klik). Posiada ona długi staż, w byciu administratorem w grze Minecraft. Nasze grafiki są autorskie, świadczące o prawdziwości w nich, z naszego logo serwera. Osobe która je robi, znajdzie się na stronie serwera (klik) SunnyMc.pl, dziękujemy.
 12. *klik* - odnośnik przenosi do TreasureChest-Reloaded, powinien wesprzeć wersje 1.16.* i wyższe. (+ "If you run 1.16 or later, you need WorldEdit 7.x to run it!")
 13. zalecam kupienie nowej ladowarki, za nim nie spaliła się
×
×
 • Dodaj nową pozycję...