Skocz do zawartości

Wojciu

Zasłużony
 • Liczba zawartości

  333
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Wojciu w dniu 20 września

Użytkownicy przyznają Wojciu punkty reputacji!

O Wojciu

 • Tytuł
  Wyjadacz I

Informacje

 • Lokalizacja
  Hell

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

2 936 wyświetleń profilu
 1. Ten temat został przeniesiony do archiwum.
 2. Wojciu

  Skarga na gnomq

  Moim zdaniem powyższa skarga jest bezzasadna, ponieważ twojego discorda nie obejmuje regulamin obowiązujący na forum skript.pl. Nie zachowuje się dobrze reklamując serwer na innych serwerach, ale to nie zmienia faktu, że nie łamie regulaminu.
 3. Problem został rozwiązany.
 4. Wojciu

  Corona Api

  Ten temat został przeniesiony do archiwum.
 5. @gnomq Proszę udowodnić, że posiadasz licencję pozwalającą na edycję i rozpowrzechnianie tych grafik. Zrzut ekranu z panelu, gdzie masz zakupiony wystarczy, jeśli są dane osobowe to je zakryj. Jeśli nie chcesz publikować tutaj, to wyślij do mnie w prywatnej wiadomości Masz 48 godzin na udowodnienie, po przekroczeniu czasu temat zostanie zarchiwizowany, a Ty zgodnie z obowiązującym regulaminem na forum punkt §2.2.3.1 otrzymasz ostrzeżenie za naruszenie praw autorskich. Wszelka próba oszustwa również będzie karana zgodnie z regulaminem.
 6. Cześć, Mam na sprzedaż domeny hostowane w OVH WBC24.pl (kwota promocyjna 50zł*) - https://allegrolokalnie.pl/oferta/domena-wbc24-pl-w-ovh wiadomoscidlaciebie.pl (kwota promocyjna 50zł**) - https://allegrolokalnie.pl/oferta/polska-domena-wiadomoscidlaciebie-pl [TYMCZASOWO WYŁĄCZONA Z MOŻLIWOŚCI KUPNA] wybierambezpieczenstwo.edu.pl (kwota promocyjna 20zł***) - https://allegrolokalnie.pl/oferta/polska-domena-wybierambezpieczenstwo-edu-pl [] Link do moich wszystkich ogłoszeń sprzedaży domen w Allegro: Kliknij tutaj, aby przejść Metody płatności: Pay
 7. Wojciu

  Spadki tps

  Problem został rozwiązany.
 8. Wojciu

  Skrypt na kod

  Ten temat został przeniesiony.
 9. Wojciu

  Afk

  Problem został rozwiązany.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...