Skocz do zawartości

Wojciu

Moderator
 • Zawartość

  280
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Wojciu w dniu 20 maja

Użytkownicy przyznają Wojciu punkty reputacji!

O Wojciu

 • Tytuł
  Wyjadacz I

Ostatnie wizyty

2 263 wyświetleń profilu
 1. Wojciu

  Drop player's inventory

  Problem został rozwiązany.
 2. W wyniku interwencji RPO Adama Bodnara, Wojewódzki Sąd Administracyjny w Lublinie unieważnił uchwałę anty-LGBT z gminy Serniki! Według Sądu "ideologia LGBT" jest "tworem raczej nieistniejącym" a uchwała dyskryminuje osoby LGBT, obywateli Polski, narusza ich godność, ingeruje w prawo do ochrony życia prywatnego, wolność słowa i wyklucza ze wspólnoty samorządowej.
 3. Prof. Magdalena Pecul-Kudelska z Uniwersytetu Warszawskiego umieściła tęczową flagę z napisem "Solidarnie z prześladowanymi" w tym samym miejscu co wcześniej aktywistki ze Stop Bzdurom - na pomniku Chrystusa pod św. Krzyżem. Flagę zrzucono dwa razy. Po pierwszym strąceniu podniósł ją i ponownie umieścił Wojciech Kinasiewicz. Po chwili pojawił się mężczyzna podający się za księdza, który zrzucił i podeptał flagę. Następnie nosili ją policjanci, a na koniec zabrali. Po przyjeździe radiowozów i wylegitymowaniu umieszczający flagę zostali puszczeni wolno. Do flagi profesorka dołączyła swój manifest: "Osoby obrażone moją tęczową flagą na figurze sakralnej przepraszam. Nie chcę nikogo obrażać, chcę wyrazić solidarność z prześladowanymi za może obrazoburczy, ale nikogo nie krzywdzący performance. Chcę też sprawdzić, czy policja i prokuratura za ten sam czyn będzie ścigać mnie - heteronormatywną panią profesor w średnim wieku - z równą pasją co młode queerowe aktywistki. A tych z was, których dogłębnie dotknęła tamta flaga proszę o zastanowienie, czy taki sam przedmiot powieszony przez osobę hetero nie dotyka jakby mniej. Czy tu rzeczywiście o flagę chodzi?" /Queer.pl
 4. Wojciu

  Płytka naciskowa

  Ten temat został zamknięty.
 5. Wojciu

  PreciousStones teleport

  Problem został rozwiązany.
 6. Wojciu

  Regulamin

  Ten temat został przeniesiony.
 7. 1/10, wiem tylko, że byłeś moderatorem na tym forum.
 8. Co z tego, że prezentacja ładna, jak forum nulled.
 9. Podaj więcej informacji, jak zakres obowiązków, ewentualne dodatkowe wynagrodzenie, tryb i wersja serwera.
 10. Wojciu

  Opłaca się ?

  Jeśli masz innowacyjny pomysł i fundusze na stworzenie oraz marketing to tak, ale jeśli chcesz stworzyć x serwer easyhc/hardcore/minigames z tymi mini grami co już są lub kopię kwadratowej masakry to zostaw sobie pieniądze, bo je tylko zmarnujesz.
 11. Problem został rozwiązany.
 12. Wojciu

  Amsterdam

  Ten temat został przeniesiony do kosza!
×