Skocz do zawartości

Toranktto

Użytkownik
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Toranktto

 • Tytuł
  Początkujący II

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poland, Radom
 • Nick w MC
  Toranktto

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

1 236 wyświetleń profilu
 1. Toranktto

  singleplayer pisanie na kolorowo

  Jeśli używasz MinecraftForge możesz zainstalować SpongeForge (https://www.spongepowered.org/downloads/spongeforge/stable/1.12.2) a następnie doinstalować plugin pod SpongeAPI (w taki sam sposób jak mody) który to umożliwia np Nucleus (https://ore.spongepowered.org/Nucleus/Nucleus/versions).
 2. Toranktto

  Mam problem z MundoSK

  Aktualnie jak widać na załączonym obrazku plugin nie wspiera 1.13 i zostaje ci samodzielne dostosowanie pluginu na tą wersje, zrobienie tak jak kolega wyżej napisał albo znalezienie innego dodatku który będzie zapewniał podobną funkcjonalność. Możesz też ewentualnie poczekać aż autor zechce (o ile zechce) wypuścić oficjalną aktualizacje. Według mnie najlepszym wyborem (jeśli programowanie to nie jest twoje hobby) będzie znalezienie zamiennika, a jeżeli taki nie istnieje to właśnie użycie pluginu ViaVersion.
 3. Toranktto

  Gdzie dać temat?

  https://skript.pl/forum/208-współpraca/
 4. Toranktto

  NAUKA - AntyFaworka [YML]

  Czemu używasz rozszerzenia .yml skoro nie zapisujesz tam danych w YAML?
 5. Toranktto

  Problem z yml

  Usuń zbędne "s" na końcu (jest potrzebne tylko wtedy kiedy nie używasz negacji): if folder "plugins/core/" doesn't exist:
 6. Toranktto

  AntyWlam

  Skrypt nie zadziała jeżeli osoba atakująca posiada OP lub nieograniczone uprawnienia w odpowiednim pluginie (np '*' w PEX). A nawet jeśli nie posiada, wystarczy użyć pełnej komendy (w przypadku Essentials - /essentials:ban) lub jakiegoś aliasu i skrypt także nie zadziała. Opieranie serwera o tego typu zabezpieczenia jest bardzo ryzykowne i nie powinno być praktykowane. Kluczem do bezpieczeństwa jest używanie aktualnych wersji gry, pluginów i przemyślana polityka nadawania uprawnień nowym administratorom.
 7. Toranktto

  Failed To Bind Port

  Rozchodzi się o klucz 'server-ip'. Powinien być zostawiony pusty co pozwoli zbindowac się na wszystkie dostępne interfejsy sieciowe.
 8. Toranktto

  Failed To Bind Port

  Wrzuć plik server.properties
 9. Toranktto

  Do usuniecia

  https://code.skript.pl/YSI2JfrF
 10. No nie do końca, wątpię żeby @xDGWG to opatentował. Generatory stone są bardzo popularne od dawien dawna, każdy może zrobić swoją implementację. Szkoda tylko, że nie używasz jakiegoś ludzkiego systemu automatyzującego kompilację, kod też nie powala, no i wszystkie te generatory są trzymane w pamięci?? Nie ma żadnego sposobu zapisu??
 11. Toranktto

  Darmowy CORE (plugin) na serwer surwiwal.

  Czemu nie używasz jakiegoś systemu automatyzującego kompilacje na przykład Gradle czy Maven?
 12. Toranktto

  NMC Zmiana wersji protocolu Netty klienta

  Ale zdajesz sobie sprawę że różne wersje protokołów nie są ze sobą kompatybilne? Nawet jeśli zmienisz numerek w Handshake, najprawdopodobniej nie uda ci się zalogować na serwer.
 13. Toranktto

  CraftProtocol - API do tworzenia botów Minecraft.

  Dokładnie tak będzie to działać.
 14. Toranktto

  CraftProtocol - API do tworzenia botów Minecraft.

  Docelowo dzięki tej bibliotece będzie można tworzyć w pełni automatyczne boty grające za ciebie tj wydobywanie surowców, budowanie, zbieranie plonów (np podczas kiedy ty śpisz). Aktualnie jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju, nie umożliwia wielu rzeczy ale z czasem się to zmieni. Tworzenie bota jest opisane w dokumentacji (również work-in-progress) na https://craftprotocol.readthedocs.io/
 15. Toranktto

  Czym rózni się broadcast "" od np: send " " to all players ?

  Różnicą jest tylko ilość kodu do napisania.
×