Skocz do zawartości

Toranktto

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

3 obserwujących

O Toranktto

 • Urodziny 12.02.2003 (19.368490521 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poland, Radom
 • Nick w MC
  Toranktto

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

4 210 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Toranktto

 1. Jeśli nie wykupisz żadnej opcji ekstra to support nie zajmuje się takimi rzeczami. Administracja serwerem leży w gestii klienta.
 2. Teraz tak, wcześniej skasowane były tylko niektóre komentarze. Użytkownicy widzieli zmanipulowaną przez autora treść. Dlatego uważam że autor powinien móc usunąć tylko cały swój status, a nie pojedyncze komentarze jak to jest w tej chwili. Zgadzam się - ale w propozycji nie ma nic na ten temat że to będzie niszczyć wartościową zawartość. To po prostu narzędzie do manipulacji, które wykorzystałeś, po czym jak pojawił się ten wątek po prostu usunąłeś cały status. Co nie jest zabronione, jest dozwolone, zgadzam się. Ale propozycja dotyczy tego, żeby to zablokować, nie musisz się tutaj przed nikim tłumaczyć. Skoro jednak to robisz, to wydaję mi się że rzeczywiście dostrzegasz że twoje zachowanie nie było do końca w porządku. Znowu, to nie ma nic wspólnego z propozycją. Poza tym, zgadzam się z małym wyjątkiem - z takich uprawnień dla użytkownika może wyniknąć w przyszłości rzeczywiście problem. Autor statusu może pousuwać tylko niektóre komentarze, dzięki czemu wypowiedz jakiegoś użytkownika może być wyrwana z kontekstu i stawiać go w złym świetle. A ty manipulujesz statusami, i co z tego? To nie ma właściwie żadnego związku z tym wątkiem.
 3. Nie, ten limit nie jest po twojej stronie, nic nie możesz zrobić. Po prostu cachuj odpowiedzi serwera.
 4. AJAX to nie jest żaden wzorzec tylko zestaw technologi do tworzenia asynchronicznych stron WWW, a JQuery to nie jest żaden framework tylko biblioteka
 5. https://developer.ibm.com/technologies/systems/tutorials/au-lexyacc/
 6. Ten efekt jest zepsuty by-design bo nie da się za jego pomocą ustawiać slotów w konkretnej instancji Inventory, można tylko modyfikować aktualnie otwarte przez gracza, które wcale nie musi być naszym GUI, jeśli gracz otworzy jakieś Inventory ponownie za nim rozpocznie się ustawianie slotów.
 7. Obawiam się, że jednak będzie się dało. Żeby zrobić to poprawnie należy utworzyć osobną instancję Inventory w którym będziemy ustawiać poszczególne itemy a dopiero potem otworzyć je, już gotowe, wybranemu graczowi. set {_inv} to chest with 6 rows named "GUI" set slot 0 of {_inv) to stone open {_inv} to player Oprócz tego należy zablokować wyciąganie itemków nasłuchując event Inventory Click i anulując go jeśli gracz ma otwarte nasze GUI: on inventory click: inventory name of current inventory of player is "GUI" cancel event
 8. To czy użyjesz spacji czy tabulatorów zasadniczo nie ma znaczenia, to kwestia twojego stylu formatowania jaki preferujesz.
 9. Toranktto

  Jak to naprawić?

  NIE ZACZYNA SIĘ NAZW ZMIENNYCH Z WIELKIEJ LITERY ORAZ POWINNY ZACZYNAĆ SIĘ OD NAZWY SKRYPTU (SSCC) {script::ofiara::%loop-player%}
 10. command /komenda: trigger: if name of sender is not "nazwa gracza": stop
 11. Skoro musisz dawać ogłoszenie.. to chyba jednak nie do końca. Poza tym, kwestią sporną pozostają umiejętności takich osób. Pewnie jestem, ale napewno nie charytatywnie. A to o składce uznam za słaby żart.
 12. Dobrze rozumiem, że szukasz osoby która będzie coś dla ciebie robić i to ona jeszcze ma ci płacić? xD
 13. Plugin jest na starszą wersję, w nowszych zmieniło się Bukkit API i klasa Inventory nie ma już metody getTitle().
×
×
 • Dodaj nową pozycję...