Skocz do zawartości

wiktorm12

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  486
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana wiktorm12 w dniu 15 lutego 2022

Użytkownicy przyznają wiktorm12 punkty reputacji!

5 obserwujących

O wiktorm12

 • Urodziny 11/17/2003 (19.869654830 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Nick w MC
  wiktoor123

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

4962 wyświetleń profilu

Osiągnięcia wiktorm12

 1. Hej, Aby napisać taki panel musisz się zapoznać z czymś takim jak kontenery (np. docker) i oczywiście język programowania backendowy, oraz najlepiej przeczytać o czymś takiem jak websockety, ponieważ w przypadku konsoli byłaby to najlepsza i najbezpieczniejsza metoda działania.
 2. Nie wiem czy nadal aktualne ale co ma sie dziać z osobą zanim pisze kod?
 3. Hej, aby ustawić kolor tekstu dla danego elementu na stronie używając cssa powinieneś ustawić wartość color w kodzie css na odpowiednią wartość (może to być albo słowna nazwa koloru w języku angielsku takie jak red, kolor podany w zapisie hexadecymalnym przykładowo #ff00ff albo używając rgb na przykład: rgb(0,255,0) ) Aby umieścić taki parametr dla danej klasy w cssie należy odwołać się do klasy używając jej nazwy, przed którą wpisuje znak kropki, a kolejno w nawiasach wąskowych podajesz poszczególne parametry .klasa{ color: red } Jeżeli za to chcesz użyć używanej przez ciebie biblioteki - boostrap powinieneś dodać kolejną klasę odpowiadającą za kolor tekstu (spis klas znajdziesz tutaj: https://getbootstrap.com/docs/4.0/utilities/colors/) dla koloru czerwonego jest to klasa text-danger Mam nadzieje że moja odpowiedź udzieliła ci pomocy na zadane pytanie
 4. Przejrzałem twój skrypt i taka podpowiedź możesz usunąć linijke 11 ("# JEŚLI ZMIENIŁEŚ NAZWĘ TEGO PLIKU, ZMIEŃ JĄ RÓWNIEŻ W "OPTIONS" (bez rozszerzenia .sk) W LINIJCE "21"!!!") ponieważ używasz już zmiennej "%the script's name%" Po drugiej możesz jeszcze dodać że po zmianie na creative zapisujesz gdzieś ilośc banknotów i dopiero wtedy je usuwasz i dodajesz je spowrotem na survivalu
 5. wiktorm12

  Skrypt

  Ten temat został przeniesiony.
 6. Hej, twój serwer potrzebuje strony, a może serwer discord potrzebuje urozmaicenia przez dostosowanego specjalnie pod niego bota? Dobrze trafiłeś! Mam do zaproponowania parę rzeczy takich jak: - Przygotowanie strony WWW Wykonane prace: Bardziej rozbudowane, lecz niepubliczne strony mojego autorstwa: https://discordpage1.wiktoor123.pl/ https://minepage2.wiktoor123.pl/ - Konfiguracja sklepu dla serwera np.: SklepMC.pl - Zarządzanie strefą DNS dla domeny - Instalacja i konfiguracja pakietu Nginx czyli oprogramowania pozwalającego hostowanie twojej strony - Instalacja strony na hostingu zewnętrznym oraz jego konfiguracja np.: OVH - Napisanie bota na serwer discord w NodeJS - Instalacja panelu do zarządzania serwerami - Pterodactyl Dodatkowo zapewniam: - Niską cenę, spowodowaną budowaniem dopiero swojego porfolio - Oprowadzenie przy przygotowanym oprogramowaniu, czyli przykładowo przy instalacji pterodactyla jest to krótki pokaz co i jak działa - Wyłączając niektóre sytuacje losowe dość prędkie odpisywanie Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do mnie w wiadomości prywatnej na forum, bądź poprzez wiadomość DM na discordzie wiktoor123#0439.
 7. Problem został rozwiązany.
 8. Problem został rozwiązany.
 9. Ten temat został przeniesiony do nieestetycznych prezentacji. W momencie, kiedy poprawisz estetykę prezentacji, zgłoś ten post(lub napisz prywatną wiadomość do moderatora) z prośbą o przywrócenie tematu do głównego działu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...