Skocz do zawartości

RikoDEV

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana RikoDEV w dniu 14 maja 2019

Użytkownicy przyznają RikoDEV punkty reputacji!

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 • Nick w MC
  RikoDEV

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

1 896 wyświetleń profilu

Osiągnięcia RikoDEV

 1. Sprytnie usuwasz strony, wiec jednak że kilkanaście osób zrobiło screeny strony. Rozumiem że te 7 osób też chce Cię zniszczyć? Oczywiście dowody poleciały do odpowiedniej osoby. Wypierając się czegoś co jeszcze kilka godzin temu było na TWOIM serwerze pokazuje, że jesteś hipokrytą który boi się przyznać do błędu. Oczywiście zapewne miałeś dobre intencje, a dane tego użytkownika znalazły się tam przypadkiem a cała "działalność" była zgodna z prawem polskim.
 2. Jak bym śmiał, ja tylko stwierdzam fakty. Przypominam że to ty mnie "zawołałeś" do tej dyskusji. Rozumiem jednak, że Dorek dał Ci zgodę na publikacje jego zdjęcia w domenie xewald.pl?
 3. Co do danych osobowych pan Ewald wcale nie jest lepszy, publikując zdjęcie + dokładne imię i nazwisko użytkownika @Dorek w swojej domenie w dodatku chwaląc się tym. Na was też znajdzie się wiele dowodów.
 4. @Ewald Prosiłbym moderacje tego forum o zakończenie prowokacji ze strony użytkownika "Ewald" oraz nazywania społeczności forum mca** "rakami". Jeśli twoim jedynym celem jest ciągłe prowokowanie nas oraz obrażanie za plecami to proszę, wyjdź z tego tematu. @Wayneern aplikuje na stanowisko, a ty nie podałeś nawet JEDNEGO sensownego powodu, dlaczego nie chcesz, by został moderatorem. Skończ więc prowokacje i przestań "płakać" na forach/discordach, że zostałeś wyrzucony z administracji. Sam pokazujesz jakim człowiekiem jesteś i jak się zachowujesz na forach. Nie pozdrawiam kółeczka adoracji "anty mca". Czekam na wiadomość pw do moderatora by zrobił coś z nami xD Tak samo mogłeś mnie nie oznaczać, nie byłoby dyskusji tutaj.
 5. Nowy serwer discord klubu: https://discord.gg/ery9NXj ( @Libter @Vylence @Platynoovv_ @kuvuś @Nioo )
 6. RikoDEV

  HCpro.ench.pl

  Brak prefixów, brak treści. Temat nie zawiera nic zachęcającego do wejścia. - to stara wersja.
 7. Kradniecie wszystko na potęgę, popularny serwer craftco** posiada hasło: Wy jakimś dziwnym sposobem nagle tworzycie prezentacje o tej samej nazwie, nie mówię o logo które jest rozmyte i powiększane na "odwal". Sam serwer reprezentuje sobą niski poziom, strona czysty template (nawet z błędami). Co do samego serwera zwykłe pvp, wersja stara 1.7 nic nowego, unikalnego. Dla niedowiarków CraftCo** ma już kilka lat i nie jest serwerem młodym więc wątpię aby oni kradli pomysły "TEGO ORYGINALNEGO SERWERA ". Logo tworzy się w dużym formacie, następnie ew. zmniejsza rozmiar.
 8. Strona serwera: KLIKNIJ Paczka zasobów (txt): KLIKNIJ Wersja serwera: 1.11.2 Adres serwera: crazyrpg.pl Discord: https://discord.gg/zcD4Ycd
 9. Nadchodzi duża aktualizacja i nowa edycja SkyBlocka! Screen z fragmentu nowego spawnu SkyVillage.
 10. Istnieje inny sposób na sprawdzenie wersji gracza w skript? EDIT: Prawdopodobnie jest to wina autora dodatku, zgłosiłem błąd czekam na naprawę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...