Skocz do zawartości

Libter

Właściciel
 • Zawartość

  2 022
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  24

Ostatnia wygrana Libter w dniu 5 maja

Użytkownicy przyznają Libter punkty reputacji!

O Libter

 • Tytuł
  Forumowy ogrodnik
 • Urodziny 01.09.2014 (4.722995453 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wielkopolska
 • Hobby
  Zmiany
 • Nick w MC
  Libter

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

16 513 wyświetleń profilu
 1. Libter

  Strona skript --> java

  To tak nie działa.
 2. Libter

  Lista zmian

  17.05.2019: Dodanie kategorii Gry komputerowe z podziałem na: Prezentacje serwerów Minecraft (z Minecraft > Serwery Minecraft). Wszystko o Minecrafcie (z Minecraft > Klient i Minecraft > Serwer). Komunikator Discord (nowy dział). Inne gry komputerowe (nowy dział). Drobne poprawki w kolejności działów.
 3. kotlinek.pl Polskie wsparcie języka Kotlin Link bezpośredni: https://discord.gg/wSdGxZC Co można tam robić? Dyskutować o nowościach ze świata Kotlina i jego zestawieniu z innymi językami. Uzyskać niezbędne wsparcie w nauce Kotlina. Uzyskać pomoc związaną ze wszelkimi zastosowaniami Kotlina. Otrzymywać recenzje swojego kodu w Kotlinie i wystawiać je innym. Szukać ludzi do wspólnych projektów w Kotlinie. Pomagać innym w nauce i zastosowaniach Kotlina. I wiele, wiele innych, Kotlinowych rzeczy - możliwości są nieograniczone Co to jest Kotlin? To innowacyjny język programowania stworzony przez JetBrains (twórców IntelliJ Idea i wielu innych podobnych IDE). Pierwotnie bazowany na Javie i stworzony do wyeliminowania jej wad, a także dodający od siebie bardzo wiele ważnych funkcjonalności. Dzięki dynamicznemu rozwojowi obecnie jest kompilowany do JVM (maszyny wirtualnej Javy), JavaScriptu, a także natywnie umożliwiając integrację m. in. z WinAPI czy systemem iOS. Dodatkowo posiada biblioteki pozwalające na zapisanie w nim HTMLa oraz CSSa. Jakie ma zastosowania? W przypadku tak wszechstronnego języka możliwości są naprawdę spore, więc wymienię tylko jedne z ważniejszych. Aplikacje na Androida (i częściowo iOS). Fullstack czyli backend i frontend. Pluginy do Minecrafta. Drobne programy, skrypty i wiele, wiele innych. Przekonałeś mnie! Jak mogę dołączyć? Link z zaproszeniem znajduje się na górze tematu. Dziękuję za uwagę i życzę wielu udanych Kotlinowych projektów
 4. Libter

  Lista zmian

  11.05.2019: Przebudowa menu. Dodanie widgetu z serwisami do strony głównej.
 5. Libter

  Kluby

  Ten temat został przeniesiony do archiwum.
 6. Libter

  Kluby

  Nowe rozporządzenie:
 7. Libter

  Kluby

  Rozporządzenie o klubach pisane z perspektywy zarządcy klubu (na podstawie §3.2.2 regulaminu globalnego) Rodzaje klubów: Otwarty - klub i zawartość widoczne publicznie, natychmiastowe dołączanie. Zamknięty - klub i zawartość widoczne publicznie, dołączanie na zaproszenie. Prywatny - klub widoczny publicznie, zawartość widoczna dla członków, dołączanie na zaproszenie. Ukryty - klub oraz zawartość widoczne dla członków, dołączanie na zaproszenie. Tworzenie klubu: Utwórz temat w dziale Prawo > Wnioski zatytułowany "Wniosek o utworzenie klubu: nazwa klubu". Zawrzyj w nim informację o rodzaju, tematyce i celu klubu oraz uzasadnienie wniosku. Zaproś innych użytkowników zainteresowanych powstaniem klubu, aby napisali posta z własnym uzasadnieniem. Jeśli pojawi się przynajmniej 5 takich postów wniosek zostanie rozpatrzony przez właściciela, a następnie administracja utworzy klub. Wnioski bez wymaganego zainteresowania zostaną zamknięte przez administrację po miesiącu od utworzenia. Działalność klubu: Możesz dowolnie zarządzać klubem, tworzyć swoje działy, zapraszać i wyrzucać członków. Możesz ustalić własne zasady i je egzekwować (szczegóły w sekcji: Obowiązywanie regulaminu). Możesz mianować do pomocy administratorów klubu oraz moderatorów klubu. Obowiązywanie regulaminu: Na terenie klubów obowiązuje domyślnie regulamin globalny. Zarządca może na określonych warunkach opublikować własne zasady, które nadpiszą niektóre zapisy regulaminu: §2.1.1 (prawo do swobodnej wypowiedzi) - bezwarunkowo, §2.2.2 (niedopuszczalne zachowania względem innych) - jedynie pomiędzy członkami klubu, §2.2.1 (upewnianie się przed napisaniem tematu) - bezwarunkowo, §2.2.2.1-4 (upewnienie się przed napisaniem posta) - bezwarunkowo, §2.2.2.5 (nadużywanie przekleństw) - jedynie w klubach prywatnych i ukrytych, §2.2.3.2 (nieodpowiednie treści) - jedynie w klubach prywatnych i ukrytych. Interwencja forumowej ekipy: Forumowa moderacja nie może interweniować w klubach bez zgody forumowej administracji lub zarządcy klubu. Usuwanie klubu wiąże się z przeniesieniem jego tematów do działu Archiwum > Archiwum klubów oraz ukryciem ich w przypadku klubów prywatnych i ukrytych: Forumowa administracja usuwa kluby nieaktywne od ponad 3 miesięcy. Forumowy właściciel może usunąć klub, zwłaszcza w przypadku rażących naruszeń sekcji: Obowiązywanie regulaminu.
 8. A więc odrzucam jako duplikat wniosku https://wnioski.skript.pl/tHVHPR5k.
 9. W sumie negatyw można obrócić w pozytyw, bo może dzięki temu więcej osób zacznie używać = ) Pomysł mi się podoba, @Reedzev_ byłbyś w stanie zrealizować - musiałbym wystawiać jakieś API do sprawdzania kto jest userem albo może odpytywane okresowo API z pełną lista userów?
 10. Trzeba dodać jakąś wytyczną dla moderacji w tej kwestii.
 11. Jeszcze wnioski zrozumiem, ale sklep? Przecież tam się spędza dosłownie chwilę
 12. @xAxee tylko teoretycznie prawie ten sam efekt możesz uzyskać dodając komentarz na górze kodu np. "#Config: <link>". Zdradzę też, że zarówno języki inne niż skript jak i nawet łączenie skryptów z forumowym kontem są dosyć marginalnie wykorzystywane więc chciałbym uniknąć sytuacji w której zakoduję kolejny ficzer, a okaże się on nieużywany. Jesteś w stanie mnie jakoś przekonać uwzględniając to co napisałem wyżej?
 13. Libter

  Więcej aktywnych osób.

  TL;DR Na forum jest mniej aktywnych osób nic zarejestrowanych (kto by się spodziewał ), więc dodajcie giveawaye, a aktywność wzrośnie i wszyscy będą szczęśliwi. To nie jest propozycja, to nie jest argumentacja. Proszę: Opisać szczegółowo działanie proponowanych giveawayów. Wykazać związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy realizacją propozycji, a aktywnością na forum.
 14. Libter

  Warn od Szifter

  A mi się podoba jak użytkownicy dbają o porządek na forum, również za pomocą memów z nosaczami Cofam ostrzeżenie.
×