Skocz do zawartości

Cesarstwo_Utopii

skript.pl
 • Ilość zawartości

  535
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy
 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Cesarstwo_Utopii w dniu 21 stycznia

Użytkownicy przyznają Cesarstwo_Utopii punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Cesarstwo_Utopii

Wyjadacz III

Wyjadacz III (10/13)

22

Reputacja

 1. Użytkownik @x_Rasper-x dodał nowy wniosek: Nowa komenda Ostatnio wpadłem na pomysł aby dodać nową komendę /teren wykup czy coś w tym stylu. Komenda miała by za zadanie oddać działkę która nie została opłacona przez właściciela wtedy Janek nie musiał by być dręczony o oddanie działki tak jak ja to robię już od 2 tyg. Myślę że ten pomysł się spodoba wielu osobom. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 2. Użytkownik @ZoogZoog dodał nowy wniosek: Dekoracyjne główki Dodanie systemu zamiany głów potworów na głowy dekoracyjne " Za pomocą komendy /head można zamienić dowolną liczbę głów w jeden z setek rodzajów głów dekoracyjnych. Zmiana głowy Uruchom komendę /head. Zostanie wtedy otworzone GUI z kategoriami główek. Kliknij interesującą kategorię lub swoją własną głowę w dolnej części interfejsu. Jeśli wybrałeś kategorię pozostaje tylko kliknięcie wybranej głowy, można także ponownie wrócić do listy kategorii za pomocą przycisku w prawym dolnym rogu. https://wiki.fcraft.pl/images/3/32/GUI-g%C5%82owy.png Kategorie Jedzenie (np. Biała czekolada, Słodka bułka, Ciastko, Tort, Czekolada) Urządzenia (np. Biały monitor, Blender, Czarny monitor, Czarny zepsuty telewizor, Drewniany zepsuty telewizor) Wystrój (np. Oko, Oko Endu, Perła Endu, Róże w doniczce, Szałwie w doniczce) Znaki drewniane oraz kamienne (np. Strzałka w górę, Znak zapytania, Wykrzyknik, Litera "A", Liczba 1) Podstawowe bloki (np. Kamień, Granit, Polerowany granit, Dioryt, Polerowany dioryt) Kolorowe bloki (np. Biała wełna, Pomarańczowa wełna, Utwardzona glina, Biała glina, Pomarańczowa glina) Mechanizmy (np. Dozownik, Blok dźwiękowy, Lepki tłok, Połówka tłoka, Tłok ze szlamem) Zwierzęta (np. Małpa, Pingwin, Mors, Tygrys, Panda) Gry i inne (np. Biała skrzynka na listy, Biała kostka do gry, Fioletowa kula do kręgli, Ułożona kostka rubika, Wiadro mleka)" ^ Opis działania z wiki fcrafta OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 3. Użytkownik @Motlew dodał nowy wniosek: Włączenie netheru na wiecznym Moim zdaniem otworzenie netheru na wiecznym i umożliwienie stawiania na nim działek pozytywnie wpłynie na rozmiar farm mobów, które mogą w przyszłości powstać. W skrócie otworzenie netheru uprości transportowanie mobów z punktu A do punktu B, pozwoli to na zbudowanie mniejszych, zarazem ładniejszych i bardziej wydajnych farm. Nie wspominając o farmach nether wartów czy wither skeletonów. Otwarcie netheru pozwoli również na wykazanie się osobom które chcą wybudować w netherze coś ładnego, jako dopełnienie swojej działki, bez obawiania się, ze jakiś maciek to zrujnuje. W moim wyobrażeniu teren w netherze będzie działał identycznie jak na wiecznym (ewentualnie z wyższymi podatkami). OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 4. Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: Zaakceptowane
 5. Użytkownik @x_Rasper-x dodał nowy wniosek: Plugin do skinów Z racji że mam na myśli wrócenie na serwer mam propozycje która ucieszy wiele osób. A mianowicie dodanie pluginu na skiny szczerze boli już widzenie cały czas skiny Steve i Alex i myślę że będzie to dobry pomysł liczę na szybką reakcję w ten kierunku . Rasper OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 6. Cesarstwo_Utopii

  Chat na DC

  Użytkownik @x_Rasper-x dodał nowy wniosek: Chat na DC Myślę że można dodać na DC kanał który był by połączony z serwerem i w czasie w którym nie było by się na serwie można by pisać z osobami które grają obecnie. Ale nie wiem czy da radę to dodać. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 7. Użytkownik @JanekJaran dodał nowy wniosek: Sklepy i skupy dla nowych graczy - flaga sklepowa Proponowałbym dodanie flagi nowego gracza - N, która działałaby na skupach i sklepach (opis koncepcji flag jest w tym wniosku: https://wnioski.utopiamc.pl/dQJ8T3QD) Flaga ta umożliwiłaby korzystanie ze sklepów i skupów tylko nowym graczom, np. przez pierwsze 5 godzin gry. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 8. Użytkownik @JanekJaran dodał nowy wniosek: Skupy propoporcjonalne Proponuję umożliwić tworzenie skupów proporcjonalnych. W czwartej linijce skupu, zamiast zostawić ją pustą można byłoby wpisać flagi skupu, np. właśnie proporcjonalność. Powodowałoby to, że w chwili wrzucenia mniejszej liczby przedmiotów, niż przewiduje skup, transakcja zostałaby wykonana, a sprzedawca dostałby kwotę proporcjonalną do liczby wrzuconych przedmiotów, zaokrągloną w dół do pełnych milidenarów. Flaga mogła by być po prostu dużą literą P. Mogło by być słowo, ale zostawi to miejsce na inne flagi w przyszłości. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 9. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Realizowane
 10. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Realizowane
 11. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Realizowane
 12. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Realizowane
 13. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Realizowane
 14. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Realizowane
 15. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Realizowane
×
×
 • Dodaj nową pozycję...