Skocz do zawartości

Libter

Właściciel
 • Zawartość

  2 022
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  24

Zawartość dodana przez Libter

 1. Libter

  Strona skript --> java

  To tak nie działa.
 2. Libter

  Lista zmian

  17.05.2019: Dodanie kategorii Gry komputerowe z podziałem na: Prezentacje serwerów Minecraft (z Minecraft > Serwery Minecraft). Wszystko o Minecrafcie (z Minecraft > Klient i Minecraft > Serwer). Komunikator Discord (nowy dział). Inne gry komputerowe (nowy dział). Drobne poprawki w kolejności działów.
 3. kotlinek.pl Polskie wsparcie języka Kotlin Link bezpośredni: https://discord.gg/wSdGxZC Co można tam robić? Dyskutować o nowościach ze świata Kotlina i jego zestawieniu z innymi językami. Uzyskać niezbędne wsparcie w nauce Kotlina. Uzyskać pomoc związaną ze wszelkimi zastosowaniami Kotlina. Otrzymywać recenzje swojego kodu w Kotlinie i wystawiać je innym. Szukać ludzi do wspólnych projektów w Kotlinie. Pomagać innym w nauce i zastosowaniach Kotlina. I wiele, wiele innych, Kotlinowych rzeczy - możliwości są nieograniczone Co to jest Kotlin? To innowacyjny język programowania stworzony przez JetBrains (twórców IntelliJ Idea i wielu innych podobnych IDE). Pierwotnie bazowany na Javie i stworzony do wyeliminowania jej wad, a także dodający od siebie bardzo wiele ważnych funkcjonalności. Dzięki dynamicznemu rozwojowi obecnie jest kompilowany do JVM (maszyny wirtualnej Javy), JavaScriptu, a także natywnie umożliwiając integrację m. in. z WinAPI czy systemem iOS. Dodatkowo posiada biblioteki pozwalające na zapisanie w nim HTMLa oraz CSSa. Jakie ma zastosowania? W przypadku tak wszechstronnego języka możliwości są naprawdę spore, więc wymienię tylko jedne z ważniejszych. Aplikacje na Androida (i częściowo iOS). Fullstack czyli backend i frontend. Pluginy do Minecrafta. Drobne programy, skrypty i wiele, wiele innych. Przekonałeś mnie! Jak mogę dołączyć? Link z zaproszeniem znajduje się na górze tematu. Dziękuję za uwagę i życzę wielu udanych Kotlinowych projektów
 4. Libter

  Lista zmian

  11.05.2019: Przebudowa menu. Dodanie widgetu z serwisami do strony głównej.
 5. Libter

  Kluby

  Ten temat został przeniesiony do archiwum.
 6. Libter

  Kluby

  Nowe rozporządzenie:
 7. Libter

  Kluby

  Rozporządzenie o klubach pisane z perspektywy zarządcy klubu (na podstawie §3.2.2 regulaminu globalnego) Rodzaje klubów: Otwarty - klub i zawartość widoczne publicznie, natychmiastowe dołączanie. Zamknięty - klub i zawartość widoczne publicznie, dołączanie na zaproszenie. Prywatny - klub widoczny publicznie, zawartość widoczna dla członków, dołączanie na zaproszenie. Ukryty - klub oraz zawartość widoczne dla członków, dołączanie na zaproszenie. Tworzenie klubu: Utwórz temat w dziale Prawo > Wnioski zatytułowany "Wniosek o utworzenie klubu: nazwa klubu". Zawrzyj w nim informację o rodzaju, tematyce i celu klubu oraz uzasadnienie wniosku. Zaproś innych użytkowników zainteresowanych powstaniem klubu, aby napisali posta z własnym uzasadnieniem. Jeśli pojawi się przynajmniej 5 takich postów wniosek zostanie rozpatrzony przez właściciela, a następnie administracja utworzy klub. Wnioski bez wymaganego zainteresowania zostaną zamknięte przez administrację po miesiącu od utworzenia. Działalność klubu: Możesz dowolnie zarządzać klubem, tworzyć swoje działy, zapraszać i wyrzucać członków. Możesz ustalić własne zasady i je egzekwować (szczegóły w sekcji: Obowiązywanie regulaminu). Możesz mianować do pomocy administratorów klubu oraz moderatorów klubu. Obowiązywanie regulaminu: Na terenie klubów obowiązuje domyślnie regulamin globalny. Zarządca może na określonych warunkach opublikować własne zasady, które nadpiszą niektóre zapisy regulaminu: §2.1.1 (prawo do swobodnej wypowiedzi) - bezwarunkowo, §2.2.2 (niedopuszczalne zachowania względem innych) - jedynie pomiędzy członkami klubu, §2.2.1 (upewnianie się przed napisaniem tematu) - bezwarunkowo, §2.2.2.1-4 (upewnienie się przed napisaniem posta) - bezwarunkowo, §2.2.2.5 (nadużywanie przekleństw) - jedynie w klubach prywatnych i ukrytych, §2.2.3.2 (nieodpowiednie treści) - jedynie w klubach prywatnych i ukrytych. Interwencja forumowej ekipy: Forumowa moderacja nie może interweniować w klubach bez zgody forumowej administracji lub zarządcy klubu. Usuwanie klubu wiąże się z przeniesieniem jego tematów do działu Archiwum > Archiwum klubów oraz ukryciem ich w przypadku klubów prywatnych i ukrytych: Forumowa administracja usuwa kluby nieaktywne od ponad 3 miesięcy. Forumowy właściciel może usunąć klub, zwłaszcza w przypadku rażących naruszeń sekcji: Obowiązywanie regulaminu.
 8. A więc odrzucam jako duplikat wniosku https://wnioski.skript.pl/tHVHPR5k.
 9. W sumie negatyw można obrócić w pozytyw, bo może dzięki temu więcej osób zacznie używać = ) Pomysł mi się podoba, @Reedzev_ byłbyś w stanie zrealizować - musiałbym wystawiać jakieś API do sprawdzania kto jest userem albo może odpytywane okresowo API z pełną lista userów?
 10. Trzeba dodać jakąś wytyczną dla moderacji w tej kwestii.
 11. Jeszcze wnioski zrozumiem, ale sklep? Przecież tam się spędza dosłownie chwilę
 12. @xAxee tylko teoretycznie prawie ten sam efekt możesz uzyskać dodając komentarz na górze kodu np. "#Config: <link>". Zdradzę też, że zarówno języki inne niż skript jak i nawet łączenie skryptów z forumowym kontem są dosyć marginalnie wykorzystywane więc chciałbym uniknąć sytuacji w której zakoduję kolejny ficzer, a okaże się on nieużywany. Jesteś w stanie mnie jakoś przekonać uwzględniając to co napisałem wyżej?
 13. Libter

  Więcej aktywnych osób.

  TL;DR Na forum jest mniej aktywnych osób nic zarejestrowanych (kto by się spodziewał ), więc dodajcie giveawaye, a aktywność wzrośnie i wszyscy będą szczęśliwi. To nie jest propozycja, to nie jest argumentacja. Proszę: Opisać szczegółowo działanie proponowanych giveawayów. Wykazać związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy realizacją propozycji, a aktywnością na forum.
 14. Libter

  Warn od Szifter

  A mi się podoba jak użytkownicy dbają o porządek na forum, również za pomocą memów z nosaczami Cofam ostrzeżenie.
 15. Opinia użytkowników forum jest jednoznaczna Komentarze odkrywam, a temat wyrzucam.
 16. Libter

  Rejestr zarządzeń

  Zarządzenie @Libter 01/03.05.2019: @bvcz zostaje administratorem. @Szifter zostaje moderatorem.
 17. Rozporządzenie o administracji i moderacji(na podstawie §3.2.2 i §3.2.3 regulaminu globalnego) Hierarchia rang: Właściciel Senior administrator Administrator Próbny administrator Moderator Próbny moderator Uprawnienia: Właściciel - pełne administracyjne i pełne moderacyjne Senior administrator - niemal pełne administracyjne i pełne moderacyjne Administrator - zwykłe administracyjne i pełne moderacyjne za wyjątkiem usuwania zawartości Próbny administrator - ranga istnieje tylko na potrzeby hierarchii i ma takie same uprawnienia Moderator - zwykłe moderacyjne Próbny moderator - ranga istnieje tylko na potrzeby hierarchii i ma takie same uprawnienia Nadawanie i odbieranie: Następuje zgodnie z wytycznymi właściciela przez niego samego lub senior administratora. Zostaje zwyczajowo zapisane jako zarządzenie zgodnie z wzorem:
 18. No to dzięki temu, że nie jest to ustalone z góry tzn. na sztywno w regulaminie to można zaproponować jakiś podział i za moją zgodą go łatwo wdrożyć
 19. Głównie chodzi o hierarchię wewnątrz rang, która często się zmienia w zależności od chociażby liczby osób w ekipie. A jeśli chodzi o uprawnienia to zwłaszcza na szczeblu administracyjnym przydzielane są w zależności od osoby, więc także nie ma mowy o ustalaniu z góry.
 20. Obecnie mamy lakoniczny zapis regulaminu §3.2.3: Władzę w serwisie sprawuje właściciel, który: Wybiera osoby, uprawnienia i hierarchię rang. Także o ile nie pojawią się jakieś szczegółowe wytyczne z mojej strony należy przyjąć, że starszy moderator stoi w hierarchii nad moderatorem, który z kolei stoi nad próbnym moderatorem, a wszystkie te rangi posiadają obowiązki wynikające z regulaminu (§3.4) oraz posiadanych uprawnień.
 21. Libter

  Zmiany na Code.Skript.pl

  Trochę masowa ta propozycja (na przyszłość rób każdą osobno - inaczej głosowanie nie ma sensu), ale jak będzie robiona nowa wersja w jedynym słusznym języku czyli Kotlinie to można pomyśleć część podpunktów. Natomiast zaopiniować można już teraz Nie - za małe użytkowanie, za trudne, za dużo bugów. Tak, jako opcja VIP. Kiedyś będzie, ale najpierw kupujcie VIPy żeby było widać że warto Usuwanie to usuwanie. Można ewentualnie przemyśleć jakieś decydowanie które kody mają się wyświetlać w profilu, ale profile są zbyt rzadko wyświetlane żeby miało to sens. Wydziel to do osobnego wniosku - 20 głosów za i pomyślimy
 22. Statusy znów działają 🙃

 23. Libter

  Rejestr zarządzeń

  Zarządzenie @Libter 02/06.04.2019: @Reedzev_ zostaje tymczasowym senior administratorem.
 24. Jak będziecie częściej pisać wnioski to może zrealizuje
×