Skocz do zawartości

Libter

Właściciel
 • Zawartość

  1 989
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  22

Zawartość dodana przez Libter

 1. Libter

  Twórcy

  Ten temat został przeniesiony do archiwum.
 2. Libter

  Zgłoszenia błędów

  Ten temat został przeniesiony do archiwum.
 3. Libter

  Propozycje

  Ten temat został przeniesiony do archiwum.
 4. Libter

  Moderacja

  Ten temat został przeniesiony do archiwum.
 5. Libter

  Rozporządzenia

  Ten temat został przeniesiony do archiwum.
 6. Libter

  Zarządzenia

  Ten temat został przeniesiony do archiwum.
 7. Libter

  Administracja

  Ten temat został przeniesiony do archiwum.
 8. Libter

  Taryfikator kar

  Wdrożono.
 9. Wystarczą wystarczą, wniosek odrzucony chociażby ze względu na treść a raczej jej brak.
 10. Regulamin zostaje zastąpiony przez https://skript.pl/temat/32162-konsultacje-nowy-regulamin-forum/, użytkownicy muszą dokonać ponownej akceptacji W dziale prawo opublikowany zostaje https://skript.pl/temat/32163-konsultacje-nowy-taryfikator-kar/ pod nazwą "Taryfikator kar". Rozporządzenia "Administracja", "Moderacja", "Rozporządzenia" tracą moc jako zawarte w regulaminie. Rozporządzenia "Propozycje", "Zgłoszenia błędów" tracą moc jako nieaktualne. Rozporządzenie "Odwołania" zostaje przeniesione jako regulamin lokalny działu. Rozporządzenie "Zarządzenia" zostanie rozpisane na nowo z uwzględnieniem: spisu ważniejszych rozstrzygnięć skarg i odwołań, listy zmian i rejestru zmian w ekipie. Powody ostrzeżeń zostają zmienione zgodnie z taryfikatorem. Automatyczne bany ze względu na liczbę ostrzeżeń zostają usunięte.
 11. Libter

  Taryfikator kar

  Taryfikator kar na skript.pl (załącznik do regulaminu globalnego) Kary wymienione są w formacie: (podstawa prawna - skrócony powód) opis kary. Kary mogą być nadawane przez inne rangi niż wymienione zgodnie z §3.1.2 i §3.1.3. Możliwości odwołania: Brak, jeśli w opisie kary zawarto "bez możliwości odwołania się". Przez adres mailowy [email protected] w przypadku banów. Przez temat w dziale odwołania w przypadku ostrzeżeń i notatek. Kary nadawane przez właściciela: (§3.2.1 - wedle uznania) ban permanentny bez możliwości odwołania się, (§3.2.1 - wedle uznania) od 0 punktów ostrzeżeń na dowolny czas do bana permanentnego. Kary nadawane przez administrację: (20 lub więcej łącznych punktów ostrzeżeń) ban na 7 dni o ile nie został nadany w ostatnich 30 dniach: +ewentualne przekazanie sprawy do właściciela. (§1.1.4 - konta omijające bana) ban permanentny, (§1.2.1 - działalność konkurencyjna) od 2 do 20 punktów ostrzeżeń na 3 miesiące, (§1.2.2 - działalność wywrotowa) od 2 do 20 punktów ostrzeżeń na 3 miesiące, (§2.2.3.1 - łamanie prawa polskiego) od 2 do 20 punktów ostrzeżeń na 3 miesiące, (§1.2.3 - blokowanie reklam) 1 punkt ostrzeżeń na 3 miesiące i 1 dzień bana z odnośnikiem do sklepu: +1 punkt i +1 dzień za każde podobne ostrzeżenie w przeszłości. Kary i inne działania nadawane przez moderację: (5 lub więcej łącznych punktów ostrzeżeń) ban na 1 dzień o ile nie został nadany w ostatnich 5 dniach, (10 lub więcej łącznych punktów ostrzeżeń) ban na 3 dni o ile nie został nadany w ostatnich 15 dniach, (§2.1.2.1 - wyzwiska i oszczerstwa) ukrycie posta lub czerwona notatka, edycja posta i od 1 do 10 punktów ostrzeżeń na miesiąc, (§2.1.2.2 - szerzenie nienawiści) ukrycie posta lub czerwona notatka, edycja posta i od 3 do 10 punktów ostrzeżeń na miesiąc, (§2.1.2.3 - udostępnianie danych osobowych) ukrycie posta lub czerwona notatka, edycja posta i od 5 do 10 punktów ostrzeżeń na miesiąc, (§2.2.1.1 - temat w nieodpowiednim dziale) żółta notatka i przeniesienie do odpowiedniego działu, (§2.2.2.1 - rażące błędy ortograficzne) żółta notatka, edycja posta i/lub od 0 do 3 punktów ostrzeżeń na dwa tygodnie, (§2.2.2.2 - post niewnoszący nic do tematu) ukrycie posta i od 0 do 3 punktów ostrzeżeń na dwa tygodnie, (§2.2.2.2 - post odbiegający od tematu) wydzielenie posta do nowego tematu, (§2.2.2.3 - nadużywanie formatowania) żółta notatka, naprawa formatowania i/lub od 0 do 2 punktów ostrzeżeń na dwa tygodnie, (§2.2.2.4 - długie kody poza code.skript.pl) żółta notatka i umieszczenie kodu w serwisie, (§2.2.2.5 - nadużywanie przekleństw) ukrycie posta lub czerwona notatka, edycja posta i od 1 do 5 punktów ostrzeżeń na miesiąc, (§2.2.3.1 - łamanie praw autorskich) ukrycie posta lub czerwona notatka, edycja posta i od 2 do 10 punktów ostrzeżeń na miesiąc, (§2.2.3.2 - nieodpowiednie treści) ukrycie posta lub czerwona notatka, edycja posta i od 2 do 10 punktów ostrzeżeń na miesiąc.
 12. Poniższy regulamin obowiązuje we wszystkich miejscach należących do skript.pl. § 1. Serwis Poprzez rejestrację w serwisie użytkownik: zobowiązuje się do przestrzegania regulaminu, wyraża zgodę na otrzymywanie e-maili od forum, bierze pełną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie treści oraz wyraża nieodwołalną zgodę na ich publikację, przyjmuje do wiadomości że konta założone w celu ominięcia blokady lub łamania zasad są niezwłocznie blokowane. Zabronione są wszelkie działania na szkodę serwisu, a w szczególności: reklamowanie serwisów o podobnej tematyce, podważanie obowiązujących zasad i ustroju, blokowanie forumowych reklam (można je tanio wyłączyć). § 2. Zasady Należy szanować innych użytkowników: Każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi, jeśli ta nie narusza regulaminu. Niedopuszczalne zachowania względem innych to: wyzwiska i oszczerstwa, szerzenie nienawiści, udostępnianie danych osobowych. Należy dbać o jakość dyskusji na forum: Przed napisaniem tematu: Należy upewnić się czy pasuje do działu oraz czy nie był już wcześniej poruszany. Przed napisaniem posta: Warto sprawdzić go na stronie ortograf.pl, aby uniknąć rażących błędów, Należy upewnić się, że pasuje oraz wnosi coś wartościowego do tematu. Należy zadbać o estetykę, nie nadużywając formatowania. Należy umieścić wszelkie długie skrypty i kody w serwisie code.skript.pl. Nie należy nadużywać przekleństw. Bezwzględnie zabronione jest zamieszczanie treści, które: Naruszają prawo, a w szczególności prawa autorskie, Są obrzydliwe, przerażające lub nieodpowiednie dla wszystkich odbiorców. § 3. Ustrój Ekipa serwisu posiada strukturę hierarchiczną: Rangi wymienione są od najwyższej do najniższej. Wyższa ranga może realizować zadania niższej rangi. Niższa ranga może realizować zadania wyższej rangi za jej zgodą. Władzę w serwisie sprawuje właściciel, który: Ustala regulamin i taryfikator kar oraz może interweniować z ich pominięciem. Reguluje szczegółowe kwestie rozporządzeniami. Wybiera osoby, uprawnienia i hierarchię rang. Rozpatruje wnioski, skargi i odwołania. Nad rozwojem serwisu czuwa administracja, która: Realizuje zaakceptowane wnioski oraz zadania wyznaczone przez właściciela. Opracowuje szczegóły realizacji dla zagadnień wyznaczonych przez właściciela. Nad porządkiem w serwisie czuwa moderacja, która: Nadaje kary i podejmuje działania moderacyjne zgodnie z taryfikatorem.
 13. Libter

  MOTD BUNGEECORD

  Ten temat został przeniesiony.
 14. Libter

  Technika Do Projektu Rpg

  Sam core w sumie tak, ale tutaj mowa o całym serwerze RPG
 15. Ojojoj ktoś inny zarobi dając mi przy okazji zniżkę, to straszne, mode banuj A tak na serio to nie widzę problemu - autor tematu pisze o polecaniu hostingu, o dołączeniu pod podane linki aby otrzymać zniżkę, więc od razu można się domyślić, że chodzi o linki referencyjne. A jak ktoś się nie domyśli to i tak nic nie straci, więc w czym problem?
 16. Libter

  Technika Do Projektu Rpg

  > 500 zł > profesjonalne pluginy RPG Wybierz jedno Ale jak na technika / początkującego pluginopisarza to stawka całkiem odpowiednia.
 17. Brakuje przynajmniej dwóch zer w tym budżecie Już lepszy byłby procent zysków z serwera, bo obecna stawka ~10 zł za plugin to nie wynagrodzenie tylko jałmużna.
 18. Libter

  Dodanie 1 rzeczy do sklepiku

  Takich rzeczy nie załatwia się przez sklep, lol.
 19. Libter

  Skarga próbny mod Vylence

  No no no, całkiem dużo postów jak na 1 punkt ostrzeżeń... że też chce się wam tyle pisać Łącznie ukryte zostało 5 postów w stylu "Aktualne", "Temat aktualny, zapraszam.", itd. i zgadzam się z decyzją moderatora - mamy odświeżanie i nie trzeba śmiecić na forum. A jak chcesz poinformować użytkowników o ciągłej aktualności to dodaj nagłówek "Ostatnia aktualizacja: 28.02.2019" w pierwszym poście i go edytuj albo taki tag w tytule tematu.
 20. Libter

  Poszukuję potężnego admina

  Ale dodam jeszcze, że ogłoszenie jest kierowane głównie pod nowe osoby, więc miło by było gdyby w temacie nie odbywały się przepychanki słowne starych wyjadaczy.
 21. Libter

  Poszukuję potężnego admina

  Nie skreślam Cię. Napisz podanie to zobaczymy, jako zachętę powiem że forumowe prawo też może podlegać porządkom ;]
 22. Jako, że forum ostatnio trochę zarasta niczym rzadko koszony ogródek poszukuję administratora chętnego do przeprowadzenia porządków i ew. dalszego rozwoju. Oferuję: piękny czerwony kolorek i dużo władzy na forum czyli to co ludzie lubią najbardziej. Oczekuję: czasu i chęci. Znajomości panelu administracyjnego wyjątkowo nie wymagam, bo można się tego nauczyć. Podania wysyłajcie w prywatnej wiadomości zawierając w nich: listę minimum 5 rzeczy które należy uporządkować na forum, opcjonalnie pomysły na dalszy rozwój forum, opcjonalnie swoje doświadczenie w rozwoju serwerów / for / innych projektów.
 23. Libter

  Skarga na* BrixNW

  Offtopic w temacie, prowokowanie kłótni - sporo jak na zerowego warna (od którego odwołanie nie przysługuje bo jest ZEROWY). Szkoda tracić czas, zamykam.
 24. Libter

  Skarga od BrixNW

  @Queito ostrzeżenie cofam, na przyszłość używaj opcji zgłoś. Natomiast @BrixNW na przyszłość tylko ukrywaj takie posty bez ostrzeżeń, w końcu użytkownik chciał pomóc - prawda?
×