Skocz do zawartości

Libter

Właściciel
 • Zawartość

  1 963
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  21

Zawartość dodana przez Libter

 1. Libter

  news Budżet 2019

  Dzięki reklamom i sklepikowi forum przestało przynosić straty, więc można zacząć inwestować w rozwój Tym samym od następnego roku obowiązuje jawny budżet w wysokości 150$: Niewykorzystana kwota przechodzi na następny rok. Zależnie od wyników finansowych forum budżet może zostać zmieniony. Z budżetu pokrywane są koszty forumowej licencji oraz dodatków i ich odnawiania. Użytkownicy mogą zgłaszać propozycje nowych wtyczek i aplikacji na stronie wnioski.skript.pl. Więc pozostaje tylko podliczyć ile nam zostaje: 150$ - 2 * 40$ (przedłużenie licencji dwa razy po pół roku) - 2 * 7$ (przedłużenie wtyczki z nagrodami dwa razy po pół roku) = 56$ Czekam na propozycje wykorzystania pozostałej kwoty
 2. Libter

  Wniosek o utworzenie klubu tematycznego.

  Zatwierdzone - @Ixidi czyń honory.
 3. Libter

  Wniosek o utworzenie klubu: Pasjaci Programowania

  Odrzucone.
 4. Libter

  Błędy w tłumaczeniu

  @Blackuus dzięki za zgłoszenie - chwilowy błąd po migracji - już powinno być ok
 5. Libter

  Czy powinienem móc tam pisać?

  Tak, to normalne - temat jak sama nazwa wskazuje dotyczy konsultacji.
 6. Libter

  Region

  No właśnie - jak można być taką cebulą @Misio12320? Nie podałeś żadnych szczegółów za to @LuckyPotato podał ci aż 5 możliwości rozwiązania problemu na które zareagowałeś rakiem i wyzywaniem.
 7. Libter

  Ranga, która pozwala na więcej niż VIP!

  ? Ale i tak bez sensu tak jak pisał @Ixidi. Taką możliwość ma obecnie każdy z ustalaniem wewnętrznego regulaminu włącznie - nazywamy ją klubami. Wybór koloru trudny technicznie. Zmiana tytułu ? No tak średnio bym powiedział. Nie wszyscy skorzystają, a ci co skorzystają zbytnio zyskają bo lepiej kupić jakąś super-ultra-rangę niż baner... Standard. To chyba jedyny powód dla którego warto by było kupić rangę. Pytanie czy komukolwiek się chce robić takiego CSSa...
 8. Libter

  Ranga

  Z dodawaniem i usuwaniem grup jest już wystarczająco dużo problemów. Nie sądzę, żeby propozycja spowodowała wzrost zysków warty jej realizacji.
 9. Jeśli nie zapoznałeś się jeszcze z serwisem do wniosków zajrzyj najpierw do tego tematu: A więc po miesiącu działania nowego serwisu i 8 aktualizacjach mogę ogłosić jego przejście do wersji beta. Tym samym serwis z wnioskami zastępuje całkowicie stary system zgłaszania propozycji i błędów (za wyjątkiem najdrobniejszych poprawek na które wciąż czekają tematy zbiorcze). Jeśli ktoś posiadał stary temat z propozycją lub zgłoszeniem błędu i nadal jest zainteresowany jego realizacją proszę o utworzenie nowego wniosku i przeklejenie tam treści.
 10. Libter

   ważne Lista zmian

  Lista zmian na forum od 01.07.2016.
 11. Libter

  Craftlin Alpha

  Po ponad miesiącu niezwykle wytężonej () pracy naszego zespołu programistycznego w składzie @Libter, @Reedzev_, @Ixidi mam przyjemność zaprezentować wam Projekt Craftlin. A co to w ogóle jest? Minecraft Kotlin czyli język skryptowy do Minecrafta oparty na znanym i lubianym Kotlinie. Już sam ten fakt czyni go z założenia lepszym językiem niż Skript (oczywiście na razie ma mniej funkcjonalności, ale to kwestia czasu), a dodatkowo posiada proste, zwięzłe i funkcjonalne API oraz możliwość rozwoju w kierunku wieloplatformowości - wyobraź sobie te same skrypty na Bukkicie i Sponge! No dobra, ale jak tego używać? Pobierz: http://craftlin.net/Craftlin.jar Wstaw do katalogu plugins i zrestartuj serwer Utwórz skrypt z rozszerzeniem .cl w katalogu scripts (utworzy się sam po restarcie) Wykonaj komendę /craftlin reload Profit! Oczywiście do skryptowania przyda się znajomość Kotlina (nauczysz się go tutaj: https://try.kotlinlang.org/) oraz dokumentacja API (punkt wyjścia: http://craftlin.net/docs/net.craftlin.api/-variables/index.html). Możesz też zacząć od przykładów: http://craftlin.net/#examples Zanim wpadniesz w wir kodowania pamiętaj jednak, że to dopiero alpha. Do pełnego wydania API może zmienić się jeszcze 100 razy, a sam plugin nie nadaje się do użycia na produkcji. Znalazłem błąd! Spokojnie, to dopiero alpha, więc błędów powinno być od groma Najlepiej zgłoś go tutaj: https://gitlab.com/Libter/Craftlin/issues (preferowany język angielski, ale po polsku też się nie obrażę) Albo tutaj: https://discord.gg/GMsBJ6b Albo w tym dziale. W tych samych miejscach możesz zgłaszać także swoje sugestie! Pamiętaj, żeby dokładnie opisać okoliczności jego powstania oraz załączyć zawartość katalogu scripts/errors (jeśli istnieje) lub log konsoli. Super projekt! Jak mogę pomóc? Jest wiele możliwości, ale na początku dołącz na Discorda (link powyżej) Następnie możesz: Po prostu bawić się pluginem, pisać skrypty i zgłaszać błędy oraz sugestie. Zostać testerem - jeśli jesteś dyspozycyjny i masz przynajmniej pół godziny czasu codziennie zapraszamy! Zostać potężnym developerem - jeśli znasz Kotlina lub przynajmniej Javę, masz przynajmniej pięć wolnych godzin w tygodniu, a przy okazji jesteś osobą godną zaufania i potrafisz tworzyć piękne rozwiązania zamiast klepać kod zapraszamy jeszcze bardziej gorąco! A na koniec link do strony: http://craftlin.net/ Miłej zabawy!
 12. Libter

  skarga 1337envy multikonta

  Moderacjo do dzieła! (A multikonta można wybanować zgodnie z §1.5 jeśli uznacie to za stosowne.)
 13. Libter

  Rejestr zarządzeń

  Zarządzenie @Libter 01/03.01.2018: Kto złośliwie spamuje reakcjami o zerowej wartości podlega karze od 2 do 10 punktów ostrzeżeń.
 14. Libter

  Rejestr zarządzeń

  Rejestr zarządzeń publikowanych zgodnie z [Zarządzenia].
 15. Libter

  Narzekanie na Javę wydzielone z tematu Craftlina

  Nie, określane są jako języki wysokopoziomowe. Skrót myślowy. OpenJDK nie będzie płatne. Tu już głupoty w czystej postaci. Poczytaj o różnicy pomiędzy kodem maszynowym, a kodem pośrednim. Podział programu na wątki zależy już natomiast tylko od programisty.
 16. Libter

  Dodanie nowej zakładki

  No jak to co? Piszesz oficjalny wniosek, który będzie czytało parudziesięciu użytkowników i takie pomylenie terminów od nagłówka po treść może mieć krytyczne znaczenie dla wyników głosowania.
 17. Libter

  Narzekanie na Javę wydzielone z tematu Craftlina

  Java to nie zło absolutne, bo jest lepszym tworem niż C / C++ tak jak C / C++ jest lepszy od asemblera, a asembler lepszy od zer i jedynek. Więc Kotlin czy tam Craftlin to po prostu kolejne stadium programistycznej ewolucji.
 18. Libter

  Dodanie nowej zakładki

  Skryptowy nacjonalizm w natarciu XD @MrCarrot nie pomyliłeś pojęć przypadkiem? Zakładka a dział to zupełnie różne rzeczy.
 19. Libter

  Zasłużeni

  Okresy obowiązywania tytułu "Zasłużony" wpisywane przez administrację zgodnie z [Zasłużeni] §1.3.
 20. Libter

  Rejestr zarządzeń

  Zarządzenie @Libter 01/21.12.2018: @Nicku rezygnuje z funkcji senior administratora.
 21. Libter

  Dodanie unbana do sklep.skript.pl

  @Gabi145 zapis w podobnej formie znajduje się już w regulaminie co nie zmienia faktu, że towar byłby bardzo kontrowersyjny, a odsetek niezadowolonych klientów znacząco by wzrósł czego raczej nie chcemy.
 22. Libter

  WNIOSKI

  Trzeba dodać te JVMowe projekty do autostartu... kiedyś. A na razie odpalam ręcznie i naprawione.
 23. Libter

  Ranga, która pozwala na więcej niż VIP!

  A kluby? Nie zapominajmy o klubach - każdy może mieć swoje prywatne forum, a nikt nie chce... Na resztę odpiszę jutro.
 24. Libter

  Bład mysql

  Straciłeś pieniądze na nieprofesjonalny plugin. Gdyby twórca choć trochę znał się na rzeczy powinien bardzo dobrze wiedzieć o co chodzi. Ale jest jeszcze drugie rozwiązanie - dodaj ?autoReconnect=true na końcu adresu do bazy jeśli taki występuje w configu (przykład: jdbc://localhost/baza?autoReconnect=true).
 25. Libter

  Usunięcie reklam z forum

  Ja tam nie widzę reklam z oczywistych powodów i tak duża ilość to w sumie motywacja do kupna ultra-taniego braku reklam Ale faktycznie można pomyśleć nad ograniczeniem, chociaż to raczej temat na inny wniosek i musiałoby być dokładnie rozpisane.
×