Skocz do zawartości

xsvka

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

1 093 wyświetleń profilu

Osiągnięcia xsvka

 1. Witam, mam na sprzedaż paczkę Anarchy SMP. Paczka zawiera wiele funkcji, jest na tyle dobrze zrobiona, że przy dobrej promocji serwera jest na spokojnie możliwość na ponad 200 graczy. Całość zaprezentuje prywatnie (najprawdopodobniej powstanie osobny filmik również) natomiast tutaj wypiszę kilka ciekawych rzeczy, które posiada paczka: - Questy - Czas + topka czasu - Autorskie pluginy: podstawowe komendy, helpop, system żyć, wiadomości automatyczne na bossbar, spawn, randomtp, adminchat, zestawy, vanish, wiadomości dołączenia (od rangi VIP w górę), whitelista - TAB + Scoreboard na którym znajduje się: nick, ranga, ping, serca, zabójstwa, spędzony czas, pieniądze - Rangi: VIP,MVP,KOKS,HELPER,MODERATOR,ADMIN,HEADADMIN,WLASCICIEL + wszędzie są przystosowane odpowiednie permisje - Bardzo dobrze skonfigurowany LiteBans - Wiadomości przywitania (title i subtitle), auto wiadomości, czyszczenie przedmiotów - MOTD + hover - AntyLogout - Rynek (/ah) - BARDZO rozbudowany system logowania - Dzienne nagrody - Cztery rodzaje skrzynek: Pospolita, Rzadka, Legendarna, 50/50 + skonfigurowany drop oraz wiadomości - Kosmetyki (wiadomość nad nickiem, efekty strzału, efekty chodzenia, muzyka, balony, efekty śmierci) - Skonfigurowane wiadomości śmierci (przy zabójstwie pokazuje się ilość serc jednego, i drugiego gracza) - Autorska komenda /is <nick> <usługa> (klucze każdego rodzaju od 3 do 100, wszystkie rangi) - BARDZO rozbudowany sklep Cena do uzgodnienia na PW Kontakt: DISCORD: xsvka#3017 FORUM (mogę nie odpowiadać za szybko, dlatego zalecam DC) Do paczki podrzucam spawn NIE jest on autorski! (ma zrobioną flagę, linię, stoi tam kilka npc od czasu, zestawów, rynku, dziennej nagrody + są skrzynie) MOŻLIWOŚĆ SPRAWDZENIA PACZKI NA OSOBNYM SERWERZE!
 2. Aktualnie już mam jednego klienta, jeżeli skończę pracę dla niego zajmę się portfolio, i wrzucę jakieś projekty na githuba.
 3. Ponieważ takich pluginów jak np. vanish nie pisze się nie wiadomo ile, a nie ma co naciągać. Chyba, że wolisz płacić więcej to możesz kupić za np. 20 ;p. A co do gildii, w zależności od tego, co ma tam być.
 4. LC jako tako żadnych nie mam, bo nigdy o to nie prosiłem, aczkolwiek jeżeli będzie potrzeba mogę napisać do klientów i ew. podesłać screeny.
 5. on join: set join message to "" on quit: set leave message to "" Jak chcesz w pluginie napisz pv.
 6. Cześć, Zostanę technikiem na zlecenie (osobny plugin, kilka pluginów, cała paczka, ew. skrypt(y) Portfolio mogę podesłać, jeżeli będzie zainteresowanie. Na czym polega współpraca? - otrzymuje wiadomość (jaki plugin(y), paczka) * prosiłbym o dużo szczegółów (będzie łatwiej każdemu) - wyceniam plugin(y), paczkę, - jeżeli obie strony są zadowolone, proszę o 50% kwoty (do tygodnia jestem w stanie zwrócić jeżeli ktoś się rozmyśli) potem może być ciężej, bo jednak w ciągu tygodnia trochę w to pracy włożę, - w momencie skończenia pracy 50% kwoty, i wysyłam wszystko klientowi (włącznie z src) Ogólnie nie cenie się drogo, za takie najprostsze pluginy jak np. Vanish jestem w stanie wziąć nawet 2-5 zł. Czas realizacji: zazwyczaj do trzech tygodni (zależy od wielkości zlecenia) Kontakt: * forum * DC: xsvka#3017
 7. xsvka

  do usuniecia

  gdzie jest zaproszenie, do serwera discord?
 8. XD nie no, mam nadzieje że to żart. Z tego wszystkiego co oferuje chcesz bazy danych xD. Ale dobrze, mój plugin posiada dwie baze danych: MySQL oraz SQLite.
 9. Także co chciałbyś widzieć? Dostępne opcje: zniszczony obsydian, kamien, postawione bloki, zjedzone złote jabłka (dwa rodzaje), zabójstwa, śmierci, czas gry na serwerze (wyznaczony w M,H,D,MY,R) oraz przebiegnięta trasa (M,KM). Lepiej jest pokazać moim zdaniem coś na serwerze, ale jeżeli ciebie usatysfakcjonują zrzuty ekranu to pewnie. A razem z pluginem daje src także backdoorów żadnych nie ma.
 10. "jakieś statystyki" napisał gość robiący blokadę enchantów (XD). Plugin jest bardzo rozbudowany. Poza tym, piszesz coś w niewiedzy na jakiś temat PROGRAMISTO, gdzie zostałeś tutaj ładnie podsumowany :).
 11. Nieaktualne! Siema, mam do sprzedania plugin na topki. W topach m.in znajduje się: - wykopany obsydian - postawione bloki - zniszczone bloki - zabójstwa - zjedzone koxy oraz refile - wyrzucone perły - spędzony czas
 12. Skrypt ma wiele błędów, banalny kod oraz używasz format slota którego również banalnie się buguje. Do wyrzucenia skrypt z tego forum.
 13. xsvka

  zmienna [wazne]

  Wie ktoś jaką zmienną trzeba ustawić, żeby po kliknięciu na dany przedmiot w gui używała się wybrana komenda? Najlepiej poproszę cały do skopiowania od razu
 14. xsvka

  pomoc [enchant]

  Ma ktoś jakieś pomysły, żeby dodać do tego itemu jakiś enchant? https://imgur.com/a/Y3TIjvN
×
×
 • Dodaj nową pozycję...