Skocz do zawartości

sopher

Zasłużony
 • Zawartość

  752
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana sopher w dniu 12 stycznia

Użytkownicy przyznają sopher punkty reputacji!

O sopher

 • Tytuł
  Znany
 • Urodziny 14 sierpnia

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Nick w MC
  sopher

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

10 922 wyświetleń profilu
 1. sopher

  vallentis.com

  Beta testy zakończone!
 2. sopher

  vallentis.com

  @SernickLOL Zapoznaj się z pojęciami: survival oraz freebuild, to może odróżnisz te 2 tryby. Wspomniałem wcześniej, ze jest to WOLNOŚCIOWY survival - gracz ma możliwość zrobienia czego tylko chce. Jeśli zażyczy sobie włączenia pvp na swoim cuboidzie może to zrobić.
 3. sopher

  vallentis.com

  Nowa, estetyczna, treściwa wersja prezentacji już dostępna w #1 poście. Start serwera: 9 maja o godzinie 18:00! @SernickLOL Jest to wolnościowy survival, gdzie każdego gracza własność jest chroniona. Jeśli oczekujesz pvp, okradania itd to zapraszam na ŚWIETNE serwery na wersję 1.8
 4. sopher

  vallentis.com

  Nowa wersja prezentacji, jeśli ktoś ma jeszcze jakieś sugestie proszę o kontakt na discordzie sopher#7575
 5.  ADRES SERWERA: MC.VALLENTIS.COM Portal: https://vallentis.com/ Forum: https://vallentis.com/forum/ Wiki: https://wiki.vallentis.com/ Wpadnij również na naszego Discorda: https://discord.vallentis.com/ Zdjęcia nowych biomów, głosowania, dyskusje etc. dostępne na naszym discordzie!
 6. Hej, potrzebuję jakiegoś developera, który odpłatnie (mogę wykonać każdą formę płatności, preferuję paypal/ blik) wykona dla mnie kilka drobnych pluginów na wersję 1.15.2. Po więcej informacji zapraszam na discorda: sopher#7585 //edit: wdał się mały błąd w nazwie użytkownika discord, już poprawiłem
 7. To można od razu dodać np. "/bank ++" i "bank --": wpłacanie całego złota z ekwipunku/ wypłacanie wszystkich $.
 8. Zmienić kolor wiadomości serwera?
 9. Skoro zdjęcia wygasły to dowody przepadły. Tylko debil używa takiego hostingu zdjęć ws. skarg xD
 10. Za te marne prowokacje to ivall powinien płacić odszkodowanie ksenikowi imo. W dodatku skarga powinna zostać unieważniona za brak dowodów (brak zdjęć).
 11. Komitet Odrodzenia Centrum, w skrócie KOC. Członkowie: @Libter (założyciel) @sopher (zarządca, główny architekt) @Peridot (budowniczy) @ZoogZoog (budowniczy) Inwestorzy (terenów): @Libter (5%) @sopher (30%) @Norbi (10%) @VaporeonPL (10%) @Peridot (10%) @JanekJaran (10%) @bvcz (25%) @ivall (wykluczony) Mapka z terenami KOC (aktualna na dzień 14/01/2020): Strefa wieżowców #1: 7 działek specjalnie dla członków KOC oraz inwestorów. Rezerwacje: JanekJaran brak brak brak Kruliczek brak sopher Libter (brak oznaczenia na mapie) Strefa wieżowców #2: 7 działek do kupienia (sprzedaż aktualnie wstrzymana) Strefa wieżowców #3 + dworzec: X działek do kupienia oraz dworzec główny, w którym będzie znajdować się centrum wszystkich dróg, kolei oraz portal do Netheru. Jeśli ktoś ma pomysł jak może wyglądać dworzec główny proszę kontaktować się ze mną na discordzie. Port: główny port na serwerze, latarnia morska oraz strefa dla wędkarzy. Osiedle + plaża: X willi do kupienia oraz tropikalna plaża - strefa tylko dla zamożnych graczy!$!$!$! Ważne informacje odnośnie stref: Jeśli jesteś członkiem KOC/ inwestorem i chcesz otrzymać rezerwacje terenu musisz przedstawić projekt wieżowca głównemu architektowi (w przypadku nieobecności: założycielowi) i dopiero po jego akceptacji zostaniesz dodany do cuboida. Od tego momentu masz 2 tygodnie na wybudowanie wieżowca. W przypadku niespełnienia wymagań rezerwacja przepada. Projekty najlepiej podsyłać jako zapis świata, albo z planetminecraft. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem terenu pod wieżowiec zasady są takie same jak w punkcie wyżej. W przypadku niespełnienia wymagań rezerwacja przepada, a zainwestowane $ nie mogą zostać odzyskane. Po rezerwacji terenu pod wieżowiec możesz zagospodarować teren poniżej poziomu 63 (do 30) jak tylko chcesz (np. farmy ze względu na dużą częstotliwość aktywnych chunków). Całkowity ZAKAZ tworzenia sklepów w Strefie wieżowców #1 Możliwość kupna willi na osiedlu aktualnie nie jest możliwa. Poniżej przedstawiam procentowy podział zysku między członków KOC/ inwestorów ze sprzedaży terenów (pod wieżowce) oraz willi. W przypadku pytań proszę kontaktować się ze mną na discordzie (sopher#7585) i nie zaśmiecać tego tematu!
×