Skocz do zawartości

sopher

Zasłużony
 • Zawartość

  738
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana sopher w dniu 12 stycznia

Użytkownicy przyznają sopher punkty reputacji!

O sopher

 • Tytuł
  Wyjadacz III
 • Urodziny 14 sierpnia

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Nick w MC
  sopher

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

9 393 wyświetleń profilu
 1. Komitet Odrodzenia Centrum, w skrócie KOC. Członkowie: @Libter (założyciel) @sopher (zarządca, główny architekt) @Peridot (budowniczy) @ZoogZoog (budowniczy) Inwestorzy (terenów): @Libter (5%) @sopher (30%) @Norbi (10%) @VaporeonPL (10%) @Peridot (10%) @JanekJaran (10%) @bvcz (25%) @ivall (wykluczony) Mapka z terenami KOC (aktualna na dzień 14/01/2020): Strefa wieżowców #1: 7 działek specjalnie dla członków KOC oraz inwestorów. Rezerwacje: brak brak brak brak brak brak sopher Libter (brak oznaczenia na mapie) Strefa wieżowców #2: 7 działek do kupienia (sprzedaż aktualnie wstrzymana) Strefa wieżowców #3 + dworzec: X działek do kupienia oraz dworzec główny, w którym będzie znajdować się centrum wszystkich dróg, kolei oraz portal do Netheru. Jeśli ktoś ma pomysł jak może wyglądać dworzec główny proszę kontaktować się ze mną na discordzie. Port: główny port na serwerze, latarnia morska oraz strefa dla wędkarzy. Osiedle + plaża: X willi do kupienia oraz tropikalna plaża - strefa tylko dla zamożnych graczy!$!$!$! Ważne informacje odnośnie stref: Jeśli jesteś członkiem KOC/ inwestorem i chcesz otrzymać rezerwacje terenu musisz przedstawić projekt wieżowca głównemu architektowi (w przypadku nieobecności: założycielowi) i dopiero po jego akceptacji zostaniesz dodany do cuboida. Od tego momentu masz 2 tygodnie na wybudowanie wieżowca. W przypadku niespełnienia wymagań rezerwacja przepada. Projekty najlepiej podsyłać jako zapis świata, albo z planetminecraft. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem terenu pod wieżowiec zasady są takie same jak w punkcie wyżej. W przypadku niespełnienia wymagań rezerwacja przepada, a zainwestowane $ nie mogą zostać odzyskane. Po rezerwacji terenu pod wieżowiec możesz zagospodarować teren poniżej poziomu 63 (do 30) jak tylko chcesz (np. farmy ze względu na dużą częstotliwość aktywnych chunków). Całkowity ZAKAZ tworzenia sklepów w Strefie wieżowców #1 Możliwość kupna willi na osiedlu aktualnie nie jest możliwa. Poniżej przedstawiam procentowy podział zysku między członków KOC/ inwestorów ze sprzedaży terenów (pod wieżowce) oraz willi. W przypadku pytań proszę kontaktować się ze mną na discordzie (sopher#7585) i nie zaśmiecać tego tematu!
 2. ivall typowy prowokator, który potem pisze skargi na wszystkich xD
 3. sopher

  Skarga na JanekJaran

  Jak najbardziej uważam że to wina zjarana.
 4. sopher

  ivall niedobry człowiek

  Jaki kurwa czyn niedokonany jak dokonany? XDDD Groźby zrobienia griefu na czacie w kierunku Komitetu Odrodzenia Centrum. Gdybyś chociaż odrobinę pomyślał zanim napisał to byś wiedział, że ta sytuacja nie miała miejsca "ok. 4-5 dni temu", lecz dokładnie 10/01/2020 o godzinie 11:37:03 (czyli 3 dni temu, a nie kurwa 5). Nie obchodzi mnie to, że "od tej pory jesteś spokojny", bo skarga odnosi się do incydentów sprzed 3 dni i wcześniej. To wcale nie trwało 20 sekund, lecz przynajmniej od 3 do 5 minut. Nie ma jak tego sprawdzić. Nie, ale to jedynie oznacza twoje trudności zrozumienia jak działa community na tym serwerze, do którego ewidentnie nie pasujesz skoro z najmniejszymi rzeczami masz problem.
 5. Gracz @ivall w dniu 10/01/2020 o godzinie 11:37:03 dopuścił się bardzo złych czynów: utrudnianie gry, prowokowanie, trollowanie, groźby w kierunku KOC oraz za resztę przewinień, których było tak dużo, że o tym zapomniałem xD Logi z podanego okresu: Screenshot (utrudnianie budowy): Logi potwierdzające jego idiotyzm: Jako karę dla ivalla proponuję coś nowego, czego chyba jeszcze nie było w naszym community - Regulamin serwera §2.2.2 Publikacja przeprosin - nakaz publikacji wiadomości w określonym miejscu. Przeprosiny od @ivall w tym temacie (minimalnie 250 znaków) dla mnie oraz wszystkich członków KOC. Przepraszam za brak polskich znaków w logach, ale takie mam nie wiem czemu.
 6. Nie zgadzam się z wyrokiem. Jest jakiś dowód, że był to wieśniak ivalla? Był podpisany nametagiem? Dlaczego wieśniak wolał moje towarzystwo (skoro za mną poszedł), a nie ivalla - nie jest to jednoznaczne? Podpaliłem go raz, tak się mu spodobało, że aż pokazała się emotka serduszek więc myk i drugi raz go podpaliłem w imię dobrej wiary wieśniaków - odszedł przynajmniej z honorem, a nie jak taki ivall. Żądam od ivalla odszkodowania w wysokości 200$ za powodowanie szkód moralnych na mojej osobie oraz strata cennego czasu na pisanie tych głupot.
 7. To wcale nie wygląda jak zamiana roli, bo ty nigdy nie potrafiłeś nikogo tyrać - jedynie wkurwiać na maxa.
 8. Daj jeszcze jakąś mapkę gdzie pokazane będą wszystkie odcinki drogi.
 9. Skoro mowa o utrudnianiu to ciekawe kto dzisiaj mi utrudniał budowanie? @ivall Pisać na Ciebie też skargę? Nie wypłacisz się.
 10. Wszystkie chronione tereny zostały zreorganizowane przez @Libter i został stworzony jeden na cały teren KOC (libter-centrum), do którego dostęp mają tylko osoby zaangażowane w rozwój centrum. Jeśli ktoś jest chętny pomóc, albo ma pomysły na zagospodarowanie terenu proszę pisać do mnie na discordzie Dzisiaj wraz z @Savorski oraz @BrixNW rozpoczęliśmy pracę nad wyrównaniem terenu i poszło bardzo dobrze, ale niestety musiał być fajrant, bo @Libter i @Norbi nie nadążali z dostawami dirta, aż w końcu go całkowicie zabrakło Kilka screenów:
×