Witam. Tak jak w temacie poszukujemy w miarę ogarniętych ludzi, aktywnych i przede wszystkim chętnych do pomocy.
Budujemy miasto i chcemy je jak najlepiej i zarazem najszybciej zrobić.
Wymagań wiekowych zbytnio nie ma bo jest zazwyczaj tak ze nawet 12 latek lepiej myśli i zachowuje się od 18 latka
Więc jeżeli chcesz do nas dołączyć śmiało wejdź na naszego discorda i skontaktuj sie z jednym z opiekunów w sprawie rekrutacji.
Nie czekaj może to właśnie ciebie szukamy i może właśnie ty awansujesz na coś wyżej!
Kontakt z nami poniżej!
Discord: https://discord.gg/DRXJKS