Skocz do zawartości

Fadex

Użytkownik
 • Zawartość

  63
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Fadex w dniu 29 maja 2018

Użytkownicy przyznają Fadex punkty reputacji!

O Fadex

 • Tytuł
  Początkujący III

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź
 • Hobby
  Informatyka, filmówka
 • Nick w MC
  Fadex

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

618 wyświetleń profilu
 1. Fadex

  Potrzbuje rady

  Wyjść jest wiele. W zależności co chcesz sprzedawać. Określ dokładniej, a spróbuję pomóc.
 2. Pobierz najnowszą wersję Java (https://www.java.com/pl/download/). Jeśli nie pomoże, wina po stronie karty graficznej, a wskazuje na to plik aticfx64.dll (9 linijka error dump'u). Spróbuj zaktualizować jej sterownik.
 3. @MasterZiomalo7A zerknij jak ja zrobiłem cały kod Po co za każdym razem definiować onCommand (a to może być źródłem problemu). Wykorzystaj warunki ( if ).
 4. Podaj jakiego typu błąd widzisz i większy fragment kodu Domyślam się z czym masz problem. Jeśli korzystasz z CommandExecutor poniżej masz kod, który musisz umieścić w głównej klasie i klasie Gamemode. Główna klasa: @Override public void onEnable(){ getCommand("gamemode").setExecutor(new Gamemode(this)); } W klasie Gamemode: public class Gamemode implements CommandExecutor { private Plugin plugin; public Gamemode(Plugin plugin){ this.plugin = plugin; } @Override public boolean onCommand(CommandSender sender, Command cmd, String label, String[] args) { // kod wykonywanej komendy } }
 5. Sprawa jest dosyć jasna. @Override public boolean onCommand(CommandSender sender, Command cmd, String label, String[] args){ if(cmd.getName().equalsIgnoreCase("pomoc")){ sender.sendMessage("tresc"); return false; } if(cmd.getName().equalsIgnoreCase("limity")){ sender.sendMessage("tresc"); return false; } if(cmd.getName().equalsIgnoreCase("vip")){ sender.sendMessage("tresc"); return false; } } Po 1. źle zdefiniowałeś warunek if(cmd.getName().equalsIgnoreCase("pomoc")); . Na końcu zamiast średnika powinna być klamra }. To co podałem jest podstawowym definiowaniem warunku. Poczytaj więcej na temat Javy, a poznasz inne. Po 2. nie potrzeba definiować eventu onCommand kilkakrotnie, wystarczy użyć warunków.
 6. Zerknij w wiadomość prywatną na forum
 7. Przy definiowaniu ItemStack dodaj ilość materiału: ItemStack s = new ItemStack(Material.STONE, 1);
 8. Prawie. Inventory inv = Bukkit.createInventory(null, 9, "ELO"); ItemStack s = new ItemStack(Material.STONE); ItemMeta im = s.getItemMeta(); im.setDisplayName("elo"); s.setItemMeta(im);
 9. Tak samo popraw definiowanie Inventory.
 10. To jest error-log. Na przyszłość jak będziesz pisał własne pluginy naucz się wpierw debugować i czytać błędy. Jest wiele poradników w internecie Drastyczny błąd w kodzie. Źle zdefiniowałeś ItemStack'i. Twój kod: ItemStack s = new ItemStack(Material.STONE);{ ItemMeta im = s.getItemMeta(); im.setDisplayName("§7§oSTONE §7§o(§c§o64§7§o)"); s.setItemMeta(im); } Musi wyglądać tak (chodzi o nawiasy klamrowe): ItemStack s = new ItemStack(Material.STONE); ItemMeta im = s.getItemMeta(); im.setDisplayName("§7§oSTONE §7§o(§c§o64§7§o)"); s.setItemMeta(im);
 11. Tak jak w twoim poprzednim temacie pisałem, wyrzuć na chwilę resztę (przenieś do innego folderu) i uruchom serwer z niedziałającym pluginem.
 12. Widzę, że masz wiele problemów z niedziałającym kodem. Polecam nauczyć się debugować kod i zacząć najlepiej od logów. Tak naprawdę jeśli występuje błąd w kodzie to wywali go w konsoli. Analizowanie niedziałającego pluginu (przynajmniej ja) zawsze zaczynam od konsoli, potem sprawdzam kod i poprawiam błędy. Podeślij logi.
 13. Czyli chcesz aby wartość bez przerwy była 1, nawet gdy gracz wyjdzie i wejdzie ponownie?
 14. Zastanawia mnie ilość logowań. To co masz teraz w kodzie jest bez sensu, gdyż za każdym razem zmienna i będzie zerowana, a gracz powinien otrzymywać komunikat z wartością i=1. Podeślij logi, zobaczymy co z nich wyniknie.
×