Witam pisze sobie skrypcik i coś nie zaskakuje gdyż mam o taki kod który ma polegać gdy postawimy dany blok o danej nazwie i klikniemy na niego ppm + shift np otworzy się gui czy coś o to mój kod a i miałem taki przypadek jak miałem item w inventory o tej nazwie i klikałem na niego ppm + shift to wykonywało sie to własnie. Dziękuję za Pomoc.