Skocz do zawartości

DeepesT

Użytkownik
  • Ilość zawartości

    568
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia DeepesT

  1. Bo zatrzymałem się na usage /.... a dalej nie mam pojęcia co i jak /msg poszło w miarę a /r nie idzie mi wg
  2. Witam, mam plugin na /msg który napisałem ale za uja nie mogę zrobić na /r ktoś pomoże jak to ugryźć Dziękuję
  3. Czy jesli znalazł byś czas bo podesłał byś przykładowy kod który zamienia & na kolor? Dziękuję Ps: Ten kod powinien odpowiadać za wysyłanie po & koloru
  4. Możesz podesłać link jak używać MiniMessage bo jakoś o nim nie słyszałem
  5. Tak wygląda cała klasa Utils.java
  6. Bo ta metoda powinna zmieniać Np &eHej w Hej w kolorze żółtym a nie zmienia tylko jest samo &eHej na chacie może coś źle robię
  7. Ale czemu ta metoda mi nie działa jak wcześniej działała ahh wszystko się zmienia
  8. Witam mam taki kod pluginu który za uja nie chce zadziałać nie wiem co robię nie tak. Dziękuję
  9. DeepesT

    Ciekawy problem

    Gdyż ma zamieniać chyba, a bez tego kod działa ale nie zamienia na kolor a z replace wywala mi błąd
  10. DeepesT

    Ciekawy problem

    Teraz to już wg się coś spierdzieliło wczoraj wszystko śmigało a dziś podczas wgrywania pluginu na serwer wywala w konsoli błąd:
  11. DeepesT

    Ciekawy problem

    Witam chciałem dać możliwosc w Utils.java aby po & był kolor na chacie ale jakoś coś robię żle Dziękuję
  12. Witam postanowiłem zrobić /sklep w gui jako plugin korzystając z API pluginu Volut tylko mam problem jak wyświetlić ile ma się pieniędzy a ile ma dany gracz? Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
  13. Znaczy chodzi mi o po postawieniu np: Stone stawia sie stone i podchodze do niego klikam go Shift + ppm i cos sie dzieje
  14. Witam pisze sobie skrypcik i coś nie zaskakuje gdyż mam o taki kod który ma polegać gdy postawimy dany blok o danej nazwie i klikniemy na niego ppm + shift np otworzy się gui czy coś o to mój kod a i miałem taki przypadek jak miałem item w inventory o tej nazwie i klikałem na niego ppm + shift to wykonywało sie to własnie. Dziękuję za Pomoc.
  15. Witam mam problem z gui w skrypcie i powinno przeskakiwać z 1 na gui nr 2 a przeskakuje z 1 na 3. Dziekuję za Pomoc. Pozdrawiam. Kod: https://pastebin.pl/view/46769573
×
×
  • Dodaj nową pozycję...