Skocz do zawartości

neQYT

Użytkownik
 • Zawartość

  243
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana neQYT w dniu 21 listopada 2019

Użytkownicy przyznają neQYT punkty reputacji!

O neQYT

 • Tytuł
  Użytkownik III
 • Urodziny 23.05.2004 (15.663233709 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 • Hobby
  Komputery i Programowanie
 • Nick w MC
  neziw

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

801 wyświetleń profilu
 1. On zombie breaking a wood door: wait 10 minute set block at event-block to wood door execute console command "stop"
 2. To zależy jaki masz skript, ja mam 1.9 serwer a ty 1.8 zapewne, więc raczej nie. Sam musisz dostosować, nikt za ciebie nie będzie odwalał całej roboty.
 3. Z spigotmc.org weź PlaceHolderAPI.
 4. Masz odpowiedniego skripta dostosowanego do pAPI? Wersja serwera Craftbukkit/Spigot/Paper 1.8/1.9/1.11.2..../ najnowszy papi?
 5. %vault_rank% Czyli tak: **Co to PlaceHolder? ** PlaceHolderAPI to plugin, który wspiera zmienne z innych pluginów i za pomocą funkcji ecloud można pobrać zmienne z pluginu. Wszystko na stornie, którą podałem wyżej . Tam jest spis pluginów, pod spisem A-Z są dodatkowe takie jak BungeeCord, Player, Server, i mają pod sobą zmienne, które wstawia się do różnych pluginów, na skript też działa np. Ranga gracza w skrypcie pod /moja-Ranga po co dawać jeśli gracz ma permisje... Wystarczy /papi ecloud download Vault i dać send "Twoja ranga : %vault_rank%. Działa na każdy plugin, wystarczy pobrać zmienne z pluginu aby wstawić je do innego. Gdybyś nie zrobił w config scoreBoard to byś Miał: ranga: %vault_rank% zamiast rangi, jest też MvdwPlaceHolder czy jakoś tak ale to do premium pluginów.
 6. To dajesz jak chcesz rangę by pokazywało /papi ecloud download Vault I dajesz odpowiednią zmienną do linijki w configu scoreBoard która odpowiada za rangę. Economy %vault_eco_balance% %vault_eco_balance_commas% %vault_eco_balance_fixed% %vault_eco_balance_formatted% %vault_eco_top_balance_#% %vault_eco_top_balance_fixed_#% %vault_eco_top_balance_formatted_#% %vault_eco_top_balance_commas_#% %vault_eco_top_player_#% %vault_eco_top_rank% Permissions %vault_rank% %vault_prefix% %vault_rankprefix% %vault_rankprefix_#% %vault_suffix% %vault_ranksuffix% %vault_ranksuffix_#% %vault_prefix_color% %vault_rank_capital% Jeśli chcesz nick gracza, to samo, importujesz PlaceHolder `Player`: /papi ecloud download Player I dajesz do linijki : Nick: %player_name% Wszystkie PlaceHoldery masz tutaj: https://github.com/PlaceholderAPI/PlaceholderAPI/wiki/Placeholders#vault
 7. neQYT

  Item który zmienia spawner

  No to musisz w pluginie ustawić, to nie komenda ze skryptu. Nie jestem i nikt nie jest wstanie zrobić tego w skrypcie jeśli komenda jest z pluginu. Wyłącz permisję w configu albo daj wszystkim grupom permisje do tej komendy.
 8. neQYT

  Item który zmienia spawner

  Usuń te permission: i permission message: to będziesz miał bez permisji
 9. To scoreBoard zrób w pluginie i skript się z pluginem nie połączy. Dlatego zrób to tak. Daj mi tylko kod z nickiem i tyle a scoreBoard w pluginie sobie zrób to problem scoreBoard znika
 10. Użyj FeatherBoard albo innego pluginu na scoreBoard, który ci oferuję takie coś, a w skrypcie zrób nick z permisją po kupnie i tyle, oddzielnie ci będzie lepiej niż łączyć to ze sobą.
 11. neQYT

  Drop

  Niestety nie napiszę ci turbo, ale pomogę ci możliwe że z scoreBoard
 12. neQYT

  Drop

  Postaram się ale nie obiecuję.
×