Skocz do zawartości

neQYT

Użytkownik
 • Zawartość

  297
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana neQYT w dniu 28 marca

Użytkownicy przyznają neQYT punkty reputacji!

O neQYT

 • Tytuł
  Widzę wszystko!

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 • Hobby
  Komputery i Programowanie

Ostatnie wizyty

1 097 wyświetleń profilu
 1. Takie średnie. Jak dla mnie 2/10. Format slot jest zbugowane a te wait 2 ticks nic nie pomoże. Mogłeś użyć funkcji do tego, gui z Tuske, sprawdzanie uprawnień. Dodatkowo tak jak CountingDogs napisał, aby napewno tylko te pluginy są wymagane? Z tego co widzę po kliknięciu w slot w gui wykonuje się komenda /kit której żadnej silnik nie ma wbudowanej.
 2. neQYT

  format slot to run

  Daj to run player command "/xd" na końcu format gui slot z TuSke
 3. Nie używaj tego syfnego pexa. Skoro coś nie działa to daj nam błędy.
 4. neQYT

  Essentials - Chat

  LuckPerms nie psuje tego Jedyne co może psuć to pex którego na szczęście nie masz. Co do ustawiania prefixów w LuckPerms, to jest zbędne skoro używasz group formats i tam se ustawiłeś już te całe [admin] [mvp] jeśli ustawiłeś to będziesz miał podwójnie prefixy po prostu. Wpisz. /ver Vault /ver EssentialsXchat /ver EssentialsX I podaj Co ci wyskoczyło.
 5. neQYT

  Essentials - Chat

  Może być kilka przyczyn tego. 1. Masz źle spacje ustawione pod group-formats 2. Nie posiadasz najnowszej wersji pluginu Vault. 3. Nie masz EssentialsXChat
 6. na stronie pisze, że synchronizują się w wersji premium pluginu.
 7. Cześć, chciałbym by ktoś podał mi przykład użycia customowej główki NBT w slocie w gui. Nie mam pojęcia jak dodać customową główkę do gui a jest mi to potrzebne. I czy jest możliwość stworzenia własnej customowej główki?
 8. Cześć! Chciałbym by ktoś napisałby mi skrypt na /enchant <gracz> <item> <poziom enchantu> działałoby to, że jeśli gracz ma w EQ item z argumentu w komendzie, to enchantuje mu go na sharpness z poziomem z <poziom enchantu>. Czyli przykładowo /enchant neqyt stone 4 - enchantuje neqyt stone na sharpness 4, a jeśli gracz z argumentu nie ma tego przedmiotu - wywala błąd. Mam nadzieje, że nie proszę o zbyt wiele.
 9. neQYT

  Pluginy z derp**

  Tak, jest na internecie za $
 10. neQYT

  AntyBot

  To oznaca, że nie masz jakiegoś dodatku. Daj listę dodatków.
 11. 1. Nie ten dział. Odpowiedni dział to Pytania i Problemy . 2. Aby wykonać komendę jako gracz użyj eventu: execute player command "/<komenda">" A jeśli konsola ma wywołać komendę: execute console command "<komenda>"
 12. neQYT

  Serwer discorda

  Nie wejdę. Z kiliu prostych przyczyn. - Serwer nie jest dopracowany estetycznie - Serwer nie jest dopracowany technicznie - Nawalone 90% kanałów do jednej kategorii, jak tutaj się ogarnąć gdzie co jest.
 13. neQYT

  Skrypt na prace

  AxJobs (chyba XD) lub po prostu plugin Jobs
 14. neQYT

  server.properties, eula

  Ale tego nie dotyczy pytanie lolz. Jemu chodzi, czemu nie może otworzyć pliku txt
×