Skocz do zawartości

neQYT

Użytkownik
 • Zawartość

  82
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O neQYT

 • Tytuł
  Użytkownik I
 • Urodziny 23.05.2004 (15.072103445 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 • Hobby
  Komputery i Programowanie
 • Nick w MC
  neziQ

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

271 wyświetleń profilu
 1. neQYT

  Podwójny skok

  Elo! Zrobi mi ktoś skrypt że jak ktoś ma permisje yt.skok to jak szybko dwukrotnie kliknie spacje to podskakuje o kilka kratek do góry i do przodu?
 2. Witam! Piszę tu gdyż jak widać po temacie chce otworzyć klub na skript.pl! Tematyka: Tematyką klubu, byłoby tworzenie, prostych ale jak i zaawansowanych skryptów na zamówienie. Jeżeli, skrypt miałby być od np. 5000 linijek wymagana by była minimalna zapłata ale narazie o tym nie myślę po prostu o utworzeniu klubu o skryptach na już! Dzielenie się każdego członka klubu z innym członkiem skryptami chodzi i tu o wymianę! Oprócz tego również tworzenie ekip oraz wspólne granie! Typ klubu: Otwarty
 3. jakieś błędy? Jak nie to może nie masz dodatków, SKQuery, WildSkript i dla pewności dodaj pozostałe
 4. tak trudno odczytać if player's region is "lobby" zmień z lobby na "spawn1"
 5. neQYT

  Nie dodaje itemu do eq

  dobra już działa thx
 6. musisz się, sam nauczyć ? nie będzie ci dawał ciągle jakiś zleceń ktoś bo ty nie ogarniasz, naucz się pisać if arg 1 czyli argumenty oraz eventy i coraz bardziej zaawansowane.
 7. neQYT

  MrClass - Skrypt na klasy

  Skrypt w miarę okej ale mało klas, i niektórzy wolą używać własnego pluginu na /monety takie 6/10
 8. Witam tak jak w temacie, chodzi o to że jak mam żeby mi dodało item do eq i potem jak w niego klikne to otwiera się okno, działało wszystko aż po 1h grania, jak wróciłem na serwer to już nie dodawało mi do eq a błędów 0, w konsoli też 0. Skrypt: on join: clear inventory of player add diamond horse armor named "&7Wybierz tryb: &a/graj" to player add diamond horse armor named "&7Wybierz tryb: &a/graj" to player add diamond horse armor named "&7Wybierz tryb: &a/graj" to player on quit: clear player's inventory add diamond horse armor named "&7Wybierz tryb: &a/graj" to player on rightclick with diamond horse armor: wait 5 tick execute player command "/graj"
 9. neQYT

  Skrypt na ItemShop!

  dzięki! do zamknięcia!
 10. Witam, zrobiłem skrypt ale nie mam pewności czy go dobrze wykonałem: command /add-vip [<text>] [<text>]: permission: addrank.add trigger: if arg 2 is set: if arg 1 is "zawsze": execute console command "lp user %arg-2% parent add vip" send "&aPomyslnie dokonano zakupu dla %arg 2%!" broadcast " " broadcast "&7Gracz &c%arg-2% &7zdobywa" broadcast "&7range &e&lVIP &7o wartosci:" broadcast "&b800 monet&7! &aDziekujemy za zakup!" broadcast " " stop if arg 1 is "30d": execute console command "lp user %arg-2% parent addtemp vip 30d deny" send "&aPomyslnie dokonano zakupu dla %arg 2%!" broadcast " " broadcast "&7Gracz &c%arg-2% &7zdobywa" broadcast "&7range &e&lVIP &7o wartosci:" broadcast "&b800 monet&7! &aDziekujemy za zakup!" broadcast " " stop else: send "&cPoprawne uzycie /add-vip <zawsze/30d> <gracz>" command /add-vip [<text>] [<text>]: permission: addrank.add trigger: if arg 2 is set: if arg 1 is "zawsze": execute console command "lp user %arg-2% parent add vip" send "&aPomyslnie dokonano zakupu dla %arg 2%!" broadcast " " broadcast "&7Gracz &c%arg-2% &7zdobywa" broadcast "&7range &e&lVIP &7o wartosci:" broadcast "&b800 monet&7! &aDziekujemy za zakup!" broadcast " " stop if arg 1 is "30d": execute console command "lp user %arg-2% parent addtemp vip 30d deny" send "&aPomyslnie dokonano zakupu dla %arg 2%!" broadcast " " broadcast "&7Gracz &c%arg-2% &7zdobywa" broadcast "&7range &e&lVIP &7o wartosci:" broadcast "&b800 monet&7! &aDziekujemy za zakup!" broadcast " " stop else: send "&cPoprawne uzycie /add-vip <zawsze/30d> <gracz>"
 11. czasem działa, ale się buguje lepiej używać set player's current inventory i na końcu jak gui całe zrobisz to dajesz event że jak w 1 gui kliknięto w jakiś slot to otwiera się kolejne
 12. Coś czego szukałem, i to z configiem! 11 / 10
 13. neQYT

  Anty rzucanie itemow z permisją

  on drop: if player has permission "core.gm" cancel event #mogłem się pomylić co do tabulatora :/
 14. Cześć, napisał by mi ktoś tak jak w temacie, komendę /mf [<gracz>] co pokazuje na jakim serwerze Bungee się znajduję przykładowy komunikat: Gracz 'gracz w argumencie' jest na 'tryb / serwer' i komunikat gdy gracza nie ma na żadnym serwerze: Gracz jest obecnie offline!
 15. set {A9.%player%} to {akcesoria.pierscien.%player%::2} parsed as number oraz On damage: if attacker is player: set damage to damage+{A9.%attacker%} Oraz resztę radzę dać do KOD lub do CYTATU!
×