Skocz do zawartości

neQYT

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  303
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana neQYT w dniu 28 marca 2020

Użytkownicy przyznają neQYT punkty reputacji!

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 • Hobby
  Komputery i Programowanie

Ostatnie wizyty

2 163 wyświetleń profilu

Osiągnięcia neQYT

 1. ja wiem co oznacza błąd, spróbuję z tym event.getPlayer(). dzięki, działa - do zamknięcia.
 2. Witam. Piszę taki mały dodatek do pluginu Bedwars1058. Mam skript-reflect, wszystko ładnie zaimportowane. Niestety mam 3 błędy, dotyczące sprawdzania zmiennej. Oto one: [17:11:07 ERROR]: There's no player in an on bukkit event event (arena.sk, line 10: if {invited::%player%} is true:') [17:11:07 ERROR]: There's no player in an on bukkit event event (arena.sk, line 19: if {invited::%player%} is true:') [17:11:07 ERROR]: There's no player in an on bukkit event event (arena.sk, line 21: if {pgra::%player%} is true:') A to urywek kodu: variables: {pgra::%player%} = false {invited::%player%} = false on PlayerJoinArenaEvent: if {invited::%player%} is true: send " " to event.getPlayer() send " &c&lUWAGA! &r&eTryb &bprywatna gra &ejest ciągle w fazie testów." to event.getPlayer() send " &eJeśli znajdziesz błąd &m- &r&ezgłoś go na &b/discord&e." to event.getPlayer() send " &eNie masz możliwości korzystania z discorda? Użyj &6/helpop <wiadomość>&e." to event.getPlayer() send " " to event.getPlayer() on PlayerLeaveArenaEvent: if {invited::%player%} is true: set {invited::%player%} to false send "&ePrywatna gra zakończyła się!" if {pgra::%player%} is true: set {pgra::%player%} to false send "&eUtworzona przez Ciebie prywatna gra - zakończyła się." sam błąd oczywiście rozumiem, jednak nie wiem jak go rozwiązać. Chcę uzyskać właśnie taki efekt jaki jest w urywku kodu. Wersja Skript 2.5.3 Wersja skript-reflect 2.2.1 (chyba najnowsza) Silnik i wersja: Paper-1618 (MC: 1.12.2) jeśli grał ktoś na serwerze derpmc to wie o co mi dokładnie chodzi
 3. neQYT

  Blokada

  Witam. Potrzebuję skrypt, że gracz o nicku XYZ mając creative nie może brać z niego itemów takich jak diaxy czy bedrock.
 4. To, że nic nie robi to nie oznacza, że każdy może sobie zrobić serwer z rangą za 200 zł. Co prawda ciekawe kto okaże się debilem i kupi takie coś.
 5. neQYT

  Pluginy z derp**

  Żaden skrypt. Gdyby wszystko było skryptem to serwer by padł zaraz po załadowaniu skryptu a nawet podczas ładowania. Derp** korzysta z pluginu Bedwars1058 z dodatkami. Na gadżety - GadgetsMenu. Wiele mają autorskich. Sam serwer to jakaś porażka.
 6. Może byś samemu dał screena z tego actionbara? Nie wiem kto by chciał wchodzić na jakiś randomowy serwer po to by tylko zobaczyć action bar.
 7. sponsor za 200 zł na zawsze i sponsor za 50 zł na 30 dni XD. Mam nadzieję, że to jakiś żart.
 8. Proszę o Bywalca. Konto założone 7 października 2018 roku a dzisiaj jest 8 październik 2020.
 9. Skoro sam dobrze wiesz, że można zbugować to po co to publikujesz? Oklasków za to nie dostaniesz.
 10. Witam! Potrzebuję linku do pobrania PaperSpigot'a lub samego Spigota 1.9 R1 ważna jest końcówka. Nie mogę nigdzie znaleść tej wersji, a plugin który mam wymaga właśnie tej wersji Z góry dziękuję! ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Edit: Mogą być też wersje które wywala plugin w konsoli czyli v1_8_R3, v1_9_R1, v1_10_R1, v1_11_R1, v1_12_R1 jeśli byłby problem z tą 1.9
 11. neQYT

  Pluginy pytanie

  GadgetsMenu / GadgetsMenu Premium
 12. neQYT

  Problem z yml

  Dzięki wielkie. Bardzo mi pomogłeś, problem rozwiązany.
 13. neQYT

  Problem z yml

  Siema. Ktoś wie gdzie popełniłem błąd? Kompletnie erroru nie rozumiem z konsoli, rozwiązania szukałem w linijkach gdzie konsola pokazywała błąd a i tak nic nie znalazłem -- https://code.skript.pl/ZjlMr7Tr in 'string', line 2, column 1: prefix: '' ^ expected <block end>, but found '<scalar>' in 'string', line 428, column 21: shop-insuff-money: '§cNie masz wymaganej ilosci {cur ... ^
 14. Takie średnie. Jak dla mnie 2/10. Format slot jest zbugowane a te wait 2 ticks nic nie pomoże. Mogłeś użyć funkcji do tego, gui z Tuske, sprawdzanie uprawnień. Dodatkowo tak jak CountingDogs napisał, aby napewno tylko te pluginy są wymagane? Z tego co widzę po kliknięciu w slot w gui wykonuje się komenda /kit której żadnej silnik nie ma wbudowanej.
 15. Daj to run player command "/xd" na końcu format gui slot z TuSke
×
×
 • Dodaj nową pozycję...