Skocz do zawartości

Patryk42341

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O Patryk42341

 • Tytuł
  Początkujący II

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. 1. "Psuje się" w momencie, kiedy podejmowane są przez plugin działania mające odnieść się do klasy z pluginu SuperHeroWars (mogą być to automatyczne działania podczas jakiegoś warunku/zachowania, lub wywoływane przez komendę jakąś, którą utworzyłeś i którą sam wywołujesz np. dla testów). 2. Może i jest dobrze skompilowane, ale liczy się tutaj wersja serwera i API bukkita pluginów, zarówno Twój plugin i plugin z którego czerpiesz klasę, czyli SuperHeroWars muszą być na tej samej wersji pisane i na tych samych zasadach (zauważ, że kody pluginów pisanych na o wiele starsze wersje mają inne zasady
 2. No to tłumaczę, na ŻADNYM serwerze nie zadziała żaden mod ani cheat tego typu, nawet jeśli sam go napiszesz. Ponieważ, aby konsola serwera przyznała Ci itemy z trybu kreatywnego potrzebujesz uprawnień operatora konsoli, a ich nie masz i nie zdobędziesz, bo są one nadawane bezpośrednio w konsoli komendą: /op <nick>.
 3. No to Ci powiem, musisz poćwiczyć na przyszłość wyrażanie własnych myśli, bo zadałeś całkiem inne pytanie na początku. To czego szukasz to nie cheaty, ale mod o nazwie More Items Mod. Niestety muszę Cię uprzedzić, że na serwerach on ci nie zadziała, ponieważ musiałbyś mieć operatora, ale na singleplayer na trybie survival jak najbardziej będzie działać, możesz wyjmować itemy z boku paska jakie chcesz i w jakiej ilości chcesz.
 4. gm1 to nie są cheaty, to po prostu tryb gry. Ale faktem jest, że właśnie w gm1 jest najwięcej komend do dyspozycji gracza.
 5. Tak jak w temacie, jakie banki polecacie, w jakich jesteście, w jakich byliście itp.? Jestem ciekaw różnych opinii. Może później zbiorę wszystkie nazwy jakie padną pod tym tematem i zrobimy ankietę (a co tam! niech będzie na naszym forum rozeznanie też w takich sprawach) . Ponieważ jest to dział offtopicowy i nie mam pewności czy posty są tutaj liczone to na zachętę dla każdego bez wyjątku, kto się wypowie przypinam serduszko (+1 do reputacji forumowej).
 6. Skoro proponowanie nagrody jest tematem wątku głównego, to zapytanie jaka ona jest jak najbardziej dotyczy tematu. Nie jest więc to nabijanie posta. Nie ma obowiązku rozwiązywać problemów zawartych w wątku głównym od razu w całości. Aprobowane jest za to odnoszenie się do tematu.
 7. To, że wiele błędów może się wkraść to jest oczywiste, więc pisząc to nabijasz sobie posta. Ale skoro on nie umie angielskiego to jest to jedyne co mu pozostaje. Poza tym może lekko poprawić niedociągnięcia tłumaczeniowe translatora już ręcznie. A co do bezinteresownej pomocy to tego mi nikt nie zarzuci, bo pragnę zauważyć, że codziennie pomagam tutaj bezinteresownie, jednocześnie pragnę zaznaczyć, że autor wątku sam zaproponował nagrodę, więc dlatego zapytałem z ciekawości czym ona jest. Jak widać na prawdę nie miał żadnej nagrody, a ranga którą proponował była wymyślona na poczekaniu, po pro
 8. "Fajna" to dosyć chamska odpowiedź. Nie jestem zainteresowany rangą na jakimś randomowym serwerze, na serwerze na którym nie gram, a ranga na niesławnym serwerze nawet nie zachęci, żeby tam grać. Poza tym ja już nie gram w klocki. Szczerze mówiąc jesteś bardzo leniwy, bo nawet jeśli nie umiesz angielskiego to już dawno powklejałbyś te teksty do translatora i miałbyś przetłumaczone.
 9. 197. Steve został zabity przez własną kobietę Alexę.
 10. No, ale dlaczego powtarzasz mu to co już mu napisałem? Nie wolno spamić. Taki jesteś mądry, czytaj:
 11. Nikt nie będzie specjalnie dla ciebie instalował pluginu. Ale z tego co każdy kto korzystał z tego pluginu pamięta, w configu musisz ustawić wartości dla rang (ile każda ranga może mieć cuboidów), a w LuckPerms musisz paradoksalnie jeszcze dla tych rang dopisać uprawnienia zgodne z ustaleniami PreciousStones. Kolega cupxz chyba jest pijany to nie ja tutaj proszę o pomoc, dawno nie bawię się w tworzenie serwerków. Ale moim zdaniem PEX najlepszy i niezawodny. Cóż za odkrycie.
 12. lmao, jemu nie chodzi o permisje stricte, ale o konfigurację rang w configu pluginu
 13. Patryk42341

  IslandWorld

  Dlatego, że liczby 50 i 200 są parzyste. Aby wyspa posiadała blok-centrum musi być nie patrzysta np. 51x201 kratek. Aby to zrozumieć zbuduj sobie najpierw małą działkę na ziemi o wymiarach 4x4 (parzystą, w której nie wyznaczysz środka) i 9x9 (nieparzystą w której ten środek tzw. blok-centrum wyznaczysz). A co do tego, że nie można niszczyć czy budować to usunąłeś w PEXie uprawnienie modifyworld.*
 14. Co w tym niejasnego? Po prostu skopiować formułkę w jakim napisane są permissions dla jednej rangi i aby ze sobą nie kolidowały zmienić nazwę (każda ranga musi mieć inną, aby nie było crusha).
×
×
 • Dodaj nową pozycję...