Skocz do zawartości

DαrϰVεnuς

Użytkownik
 • Zawartość

  782
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O DαrϰVεnuς

 • Tytuł
  Znany
 • Urodziny 04.08.1996 (23.055745675 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wa-wa
 • Hobby
  Boks.

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

9 258 wyświetleń profilu
 1. Cześć

  Chciałbyś mi pomóc ?

 2. Dzień Dziecka
 3. To już jest przesada Na discordzie niech robi z siebie pajaca dalej, ale niech nie wynosi tego na forum.
 4. Nom, masz racje, kod jest bardzo autorski, nie mówiąc o tym, że zapewne taki sam był pisany xxxx razy, bo o pomyśle nie wspominam. To z tego, że sprzeczne to z zasadami pisma, jesteśmy w Polsce, to piszmy po polsku, nie marsjańsku.
 5. No nie powiem, autorski to on jest w 100%.. Wiesz, że tylko pierwsze słowo w zdaniu pisze się dużą literą (wyłączając nazwy własne itp.). Nie wiesz też, że nietestowanych skryptów się nie pisze. Nie wiesz także, że takich nic nie wartych skryptów się nie udostępnia. Zacznij myśleć głową, nie palcami.
 6. Nie rozumiem, po co ustalasz dla każdego gracza zmienną, skoro oni i tak nigdy nie włączą vanisha? Zamiast ustawiać jakieś "on" i "off", to ustawiaj na true, albo wcale, czyli jeśli wyłączony, to sprawdzasz to tak "if {vanish::%player%} is not set:", a jeśli włączony, to "if {vanish::%player%} is true:", a chcąc go wyłączyć robisz "clear {vanish::%player%}". Czyli wykonanie skryptu żałosne.
 7. DαrϰVεnuς

  Skrypt na Voucher

  1. Na ciemnym stylu nic nie widzę 2. skrypt wstaw na code.skript.pl
 8. DαrϰVεnuς

  Skrypt na umiejetnosci

  Stary, ale powinien jeszcze działać.
 9. Ale przecież to nie są jedyne pluginy aka dodatki do wtyczki Skript.. Na dodatek nie użyłeś ani jednego z nich w poradniku. Nie wyjaśniłeś też co oznacza "else" i "stop", no poradnik okropny.. Więcej się nauczysz z dokumentacji nie znając angielskiego, niż po przeczytaniu tego poradnika ucząc się polskiego od urodzenia +/- rok.
 10. Nie rozumiem, pisanie poradników, gdy nie ma się zielonego pojęcia o skryptach jest bez sensu, więc po co to robić? Raz, nie potrafisz wyjaśnić co robi dana linijka, dwa, popełniasz karygodne błędy, których nawet zielony po 30 minutach pracy nie popełni, trzy na ciemnym stylu nic nie widzę.
 11. DαrϰVεnuς

  Core

  To w końcu skrypt czy plugin? W dziale od skryptów napisałeś temat, gdzie pytasz o plugin. Zdecyduj się.
 12. Poza tym gdyby essentials był przepisany dzisiaj, to nie działał by na nickach graczy, lecz na uuid. Trzeba też zaznaczyć, że wszystkie zmienne przechowujesz w zmiennych.
 13. DαrϰVεnuς

  Lista dodatków do Skript

  Możesz jeszcze w spoilerach umieścić informacje o innowacyjnych funkcjach wprowadzonych przez daną wtyczkę.
 14. Nic trudnego, na dodatek nie umiecie definiować zmiennych, polecam zapoznać się z zasadami SSCC. Poza tym był już skrypt zastępujący essentials, dużo bardziej rozwinięty.
×