Skocz do zawartości

Akvez

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Akvez

 • Tytuł
  Początkujący I
 • Urodziny 22.07.2001 (18.376202742 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

367 wyświetleń profilu
 1. Faktycznie, teraz żadnego błędu nie ma, ale nadal nie pokazuje przedmiotów jak wpiszę /kit
 2. Cześć, kurcze mam taki problem, że nie pokazuje mi przedmiotów mimo, że są dodane. [07:55:25 INFO]: [Skript] Reloading kity.sk... [07:55:25 ERROR]: '::*}' is not a valid item data (kity.sk, line 19: return ("%{_item}%" parsed as item) named coloured {_name} with lore coloured {_lore::*}') [07:55:26 ERROR]: '::*}' is not a valid item data (kity.sk, line 29: return {_item} with lore coloured {_lore::*}') [07:55:26 ERROR]: Can't understand this condition/effect: set {_lore::6} to (kity.sk, line 109: set {_lore::6} to') [07:55:26 ERROR]: ': %coloured name of {_item}%" with lore {_lore::*}' is not a valid item data (kity.sk, line 113: set slot loop-index parsed as integer - 1 of {_x} to {_item} named " &eZestaw: %coloured name of {_item}%" with lore {_lore::*}') [07:55:26 ERROR]: '::*}' is not a valid item data (kity.sk, line 269: set loop-player's current inventory's slot loop-index parsed as integer - 1 to loop-value-2 with lore {_lore::*}') [07:55:26 INFO]: [Skript] Encountered 5 errors while reloading kity.sk!
 3. Mam pytanie a jak dodać czas, przypuśćmy na teleportację na /spawn? (Chodzi mi o czas oczekiwania dla gracza, vip'a itp)
 4. I tutaj pojawia się jedyny haczyk, przynajmniej jest motywacja do lepszej pracy im lepsze będzie wszystko tym więcej graczy przyciągnie.
 5. Oo super, dodaj mnie na discord: Akvez#4374
 6. Programista zarobi 60% zarobków serwerowych, bo reszta trafi na opłaty serwera. Ja nie chcę żadnych pieniędzy, jedynie chcę stworzyć serwer dla graczy
 7. Dobrze postaram się bardziej sprecyzować swoją ofertę oraz biznesplan. Piszę pierwszy raz taka ofertę dlatego ciężko mi jest cokolwiek z siebie wyduscic, faktycznie nigdy nie prowadziłem większego projektu. Odnosząc się do pierwszej kwestii jaka jest na co pieniądze były by przeznaczane: Forum, Strona WWW, Hosting (Serwer), Grafiki (Jeśli nie znajdziemy grafika który dołączy do projektu) i przypuśćmy na dodatkową reklamę. Tak jak napisałem wyżej chciałbym zrobić serwer skyblock, ale oczywiście jestem w stanie stworzyć inny tryb bądź połączyć w serwer lobby i złączyc kilka trybów. Odnosząc się do doświadczenia, wszystko jest do nabycia kwestia czasu i chęci. Każdy projekt ewentualnie serwer zaczynał od totalnego zera bez doświadczenia, nabyli je oni z czasem, ucząc się na błędach.
 8. Oferuję programowanie, oraz reklamę na youtube. Aktualnie posiadam 1105 subów. Jestem w stanie poświęcić bardzo dużo czasu aby skrypt był dopracowany w każdym szczególe. Podstawowe rzeczy i zarysy jestem w stanie napisać i lekko zaawansowane, ale przy bardziej skomplikowanych rzeczach potrzebował bym pomocy.
 9. Postanowiłem napisać właśnie ten post, z powodu iż chcę stworzyć serwer. Na początku miał być to serwer dla widzów, lecz postanowiłem stworzyć coś większego i lepszego dla wszystkich graczy Aktualnie posiadam serwerowego discorda, gdzie zgromadziłem już sporo osób. Lecz samemu nie jestem w stanie prowadzić większego projektu. Potrafię pisać skrypty/pluginy ale oczywiście nie są bardzo zaawansowane, cały czas się uczę i testuje wszystko. Potrzebował bym budowniczych, sponsorów, programistów, developerów itp. Oczywiście, chcę nawiązać współpracę i tworzyć z kimś serwer. Na początku planowałem aby na starcie był tryb SkyBlock, ale w przyszłości chciałbym rozwinąć serwer o różne tryby, chyba że na starcie uda się zgromadzić wystarczające fundusze to wtedy od razu więcej. Pozdrawiam Akvez.
 10. Długo trwa ta rekrutacja na moderatora, juz mija rok :D 

 11. Hej! Chciałbym bardzo gorąco zaprosić was na serwer, który poświęcony jest nowemu projektowi na scenie minecraft. Na naszym serwerze discord znajdziesz; Aktywne osoby; Częste konkursy; Przemiłą administrację; Kanały ogólne i tematyczne; Giveawaye z różnych okazji; Kanał na którym możesz zareklamować swój sewer discord; Wydarzenia specjalne, takie jak Boże Narodzenie i inne. Nie czekaj, dołącz już dzisiaj do naszej społeczności! Discord: https://discord.gg/yUZNH4w
 12. Szukam osób do założenia własnego serwera! Posiadam kanał z 1k subskrypcji chętnie nawiąże współpracę :D  

  1. yooniks

   yooniks

   pv, opisz ze szczegolami, chetnie zrobilbym jakis serwer na wakacje :d

 13. Jest możliwość kontaktu przez fb?
 14. Mógł byś wysłać zaproszenie na ten twój Serwer discord?
 15. Chciałbyś może, dołączyć do projektu?
×