Skocz do zawartości

DaniosPL

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia DaniosPL

Świeżak

Świeżak (1/13)

0

Reputacja

 1. Witam, Mam problem z pluginem FunnyGuilds a dokładniej z TABlistą. Chciałbym wyłączyć listę graczy na serwerze (1 linijka). Chcę aby nie była widoczna lista graczy którzy są aktualnie na serwerze. Mam serwer na Spigot 1.7 - 1.8 a wersja funnyguilds to 3.9.9.1 Cleaned. Proszę o pomoc! Tutaj macie ss: https://drive.google.com/file/d/1QjJzhDwiFWZMelNWhTCAmwXn_utUppQE/view?usp=sharing
 2. mam problem bo skrypt nie chce działać poprawnie. Wyskakuje takie coś: [Skript] Reloading ox.sk... '{ox.pos1} to {ox.pos2}' is not an entity type (ox.sk, line 25: loop blocks within {ox.pos1} to {ox.pos2}:') '{ox.pos1} to {ox.pos2}' is not an entity type (ox.sk, line 102: loop blocks within {ox.pos1} to {ox.pos2}:') [Skript] Encountered 2 errors while reloading ox.sk! Ktoś wie jak to zrobić aby było ok? jak zaznaczam pole jakieś to ciągle jest: zaznaczonych bloków: 0 Nie wiem jak to naprawić.
 3. @LloydPL tylko że ja chciałbym to mieć na komendę np. /npu (no pick up) albo coś w tym stylu. Tak ale jestem leniwy
 4. Witam, Mam problem bo nie mogę znaleźć skryptu na wyłączenie/włączenie interakcji z itemami które leżą na ziemi. Chce aby moja postać nie podnosiła nic co leży na ziemi.
 5. DaniosPL

  OTCHLAN - skrypt/plugin

  Ktoś mógł by mi zapisać plugin/skrypt na /otchlan taki jak jest na różnych serwerach? Wiem że jest dużo takich zleceń w internecie ale żaden nie działa. Mam serwer "Spigot 1.7 - 1.8"
 6. Chodzi o to że na moim serwerze ludzie mogą tworzyć książki (z piórem) z enchantem każdym po 3k. Podacie jakiś skrypt aby blokowało enchant na książkę?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...