Skocz do zawartości

Crevsers

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  115
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Crevsers

 1. @JanekJaran https://imgur.com/a/W3jEqmh To o Tobie, czas wziąć się za życie realne. Tworząc taki temat tylko zaśmiecasz forum, nikogo to nie obchodzi, że ktoś Ci nie oddał pieniędzy w grze, poskarż się mamie. Każdy się z Ciebie śmieje, daruj sobie.
 2. @knugi Może Ty? Będziesz miał pieniążki na naprawienie aut, traktora i wielu innych O ile nie będzie płacić 5 zł za skrypt ?
 3. Wersja 'PREMIUM' tego skryptu: [link usunięty] W oryginale po każdej linii był odstęp, po co? Format slot mogłeś sobie podarować, wałkowane to było wielokrotnie.
 4. Crevsers

  [Integracja] Q&A

  Bo nie Patryk. iOS czy Android?
 5. Crevsers

  Płatne zlecenia

  Nie jesteś na takim poziomie jak @knugi żeby zarabiać na skryptach Dlatego nic nie zarobisz, bo nikt nie będzie chciał Twojego kodu.
 6. &c&lRzucane Tnt" with lore "&a&lwystrzel tnt na ponad 0.2 kratki! &c(DO USTAWIENIA W CONFIGU)" Gdzie jest ten config?
 7. Crevsers

  Motd

  @knugi Nie dasz rady? To wyzwanie, nie prośba
 8. Crevsers

  Motd

  @knugi No właśnie, da się takie coś jak wyżej?
 9. @knugi Nie, żebym Cię podpuszczał, ale nie naprawisz tego.
 10. Crevsers

  Skrypt na nic.

  Dzięki, teraz już wiem jak się pisze te całe skripty Ocena: 10.5/10. PS. Dawaj na skript miesiąca
 11. Crevsers

  sPro - Tylko GUI

  Wytłumacz mi Twoją logikę, skrypt dłuższy = wydajniejszy? według Ciebie tak. Może na serwerze nie widać długości skryptu, ale wydajność serwera się zmniejsza
 12. Administracja, która przyczepia się do byle czego, a w szczególnosci "Posty nic nie wnoszące do tematu."
 13. Po naciśnięciu na zestaw otwiera Ci się ekwipunek i wyciągasz przedmioty.
 14. Nie, to nie jest z minecraft-polska.net.
 15. Estetyczny wygląd tematu podoba mi się, taki w stylu kKits Skrypt jak zwykle na wysokim poziomie, ale może dałoby się go skrócić?
 16. Crevsers

  logowanie

  Tutaj akurat się zgodzę, brawo
 17. Crevsers

  Skarga Nioo

  @Nioo Zamknij ten temat, pisałem Ci, że nie mam ochoty z Tobą dyskutować, bo szkoda mi czasu. A i jeszcze na koniec, dobrze, że moje "obie" posty odbiegają od regulaminu, interesujące.
 18. Crevsers

  Skarga Nioo

  Powinieneś zajmować się moderowaniem treści, które faktycznie szkodzą komuś, lub znacząco odbiegają od przyjętych norm. Czekam na kolejne warny, może obędzie się bez wyzwisk. Do zamknięcia, szkoda mi czasu na użeranie się z ludźmi.
 19. Crevsers

  Skarga Nioo

  Witam, Dostałem 2x ostrzeżenie od Nioo. Za pierwszym razem za spam, mimo iż nic nie pisałem? Natomiast drugim razem za zapytanie się za co dostałem ostrzeżenie W zasadzie to tyle, czekam na odpowiedź @Nioo
 20. Witam, Jako iż użytkownik @knugi jest leniem i nie chce mu się pisać TradeSK v5.0 to zwracam się do Was z prośbą o napisane takowej wersji, najbardziej kreatywną osobę nagrodzę
×
×
 • Dodaj nową pozycję...