Skocz do zawartości

featherPlayer

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia featherPlayer

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

4

Reputacja

 1. Nie polecam, zwykły rozwydrzony dzieciak którego albo życie zraniło tak mocno, że musi pokazywać to w internecie, albo jest chory psychicznie. ^ chwila, Ty przypadkiem nie masz 17 lat? Jakiś czas temu pisałeś mi, że tyle masz. (Eliksir młodości?) ^ czyli wszystko jasne, gościu nie ma nawet kolegów xD. Jeśli ktoś normalny rozmyśla to, czy warto zostać u niego sponsorem, bo moje argumenty i forumowiczów wyżej nie wystarczą, zobaczcie jak on się zachowuje xD. Pod każdym postem, który w jakiś sposób krytykuje jego osobę, zostawia "Rak", czy to jest normalne? Szkoda mi czasu na takiego robaka, więc nie będę się dalej rozpisywał. //Tak jeszcze dodam - daje sobie rękę uciąć, że zaraz ten kid wleci mi na temat i napisze swoją opinię o mnie która wiadomo - będzie negatywna (warto wspomnieć, że on mój temat widział już dawno temu, ja zobaczyłem jego dopiero dziś, chwilę temu) lub da mi raka pod randomowymi postami xD @CsSkroublee dziękuje Ci, że udowodniłeś mi, że ta studnia jednak nie ma dna, bo już miałem zaprzeczać.
 2. Największy rak tego forum, udaje, że coś potrafi a jednak jego poziom jest zerowy. Nie polecam! :D

 3. -1 nie polecam użytkownika, dałem mu raka pod postem, a ten odrazu zaczyna mi rakować posta jak komuś pomogłem HEH 

  1. featherPlayer

   featherPlayer

   co to za jakiś robak mi się pod profilem wypowiada? Wypad :bankappa:

 4. Jeden skrypter już znaleziony, jednak dalej poszukuję jeszcze jednej, może dwóch osób. W końcu ma być to duży serwer, więc każde ręce do pracy się przydadzą. Jeśli chciałbyś zostać budowniczym lub grafikiem, zapraszam tutaj:
 5. Hej, tworzę serwer MiniGames coś typu Hypixel na wersje 1.9 - 1.13, jednak poszukuje ludzi do ekipy. Potrzebuję: Budowniczy, wymagania: - Discord lub fb, - Talent lub skillsy w budowaniu. - Wiek się nie liczy. Oczekuję: Budowania map na tryby takie jak: skywars, bedwars, poczekalni tych gier, itp. Zapłata: ranga na serwerze lub zapłata pieniężna. //Jeśli jesteś zainteresowany, zgłoś się na PW podsyłając screen'y swoich prac. Administrator, wymagania: - Discord i ts3, - Minimum 16 lat, - Ortografia i interpunkcja na wysokim poziomie, Oczekuję: przeznaczenia minimum 1h dziennie na serwer, pomoc na TS3, discordzie i w grze graczom. Zapłata: ranga na serwerze Grafik, wymagania: - Discord lub fb, - Wiek się nie liczy. Oczekuję: Wykonywania grafik takich jak np. ikonka na serwer mc, banner na ts3 itp. Zapłata: ranga na serwerze lub zapłata pieniężna. //Jeśli jesteś zainteresowany, zgłoś się na PW podsyłając screen'y swoich prac. Chcesz zostać technikiem? Zajrzyj tutaj!
 6. featherPlayer

  .

  Jeśli chce ktoś rozmowę, jak @KsawoX bardzo lizał mi du*ę żeby ze mną współpracować a gdy mu powiedziałem, że szukam kogoś z większym doświadczeniem to mało co się nie popłakał to zapraszam na priv. Jak będzie dalej udawać debila to wstawię na publika, bo nie mam czasu na użeranie się z dzieckiem. @KsawoX
 7. Jeśli chce ktoś rozmowę, jak @KsawoX bardzo lizał mi du*ę żeby ze mną współpracować a gdy mu powiedziałem, że szukam kogoś z większym doświadczeniem to mało co się nie popłakał to zapraszam na priv. Jak będzie dalej udawać [ciach] to wstawię na publika, bo nie mam czasu na użeranie się z dzieckiem.
 8. @KsawoX No tak, "karze" komuś to pisać. Generalnie ten ziomek wyrobił sobie o mnie takie zdanie, bo z tego co zauważyłem jest dosyć młody (około 11 lat) a bylem trochę wkurzony jego zachowaniem, bo zadawając mu pytania musiałem czekać kilkanaście sekund na to aż powie "ee..." (oczywiście wynikało to z jego braku umiejętności). Napisałem jasno, że szukam kogoś ogarniętego, a ten gość nie wie nawet co to bungeecord. Może faktycznie się źle zachowałem, bo jednak z dzieckiem trzeba trochę spokojniej. Przepraszam.
 9. featherPlayer

  .

  Nie polecam, ten cały "lider" ma okolo 11 lat, nie potrafi zrobic podstawowych rzeczy w skrypcie, a wymaga znajomosc javy w ktorej pewnie jeszcze nigdy nic nie napisal XD, nie wie do czego sluzy bungeecord i mial problem z napisaniem "bungeecord", wymyslal jakies "bungecoord" XD generalnie rakowisko, reszty ekipy nie znam, ale skoro sie tutaj pewnie jeszcze w tym watku nie udzielili to: a) nie ma zadnej ekipy i tylko cwaniakuje XD b) ma jakas ekipe ktora nie jest zadowolona z jego "liderstwa XD" i nic pod tym watkiem nie napisali
 10. @CsSkroublee nie jestem zainteresowany. Btw, napisałem ze szukam kogoś kto ogarnia skripta na poziomie bardzo wysokim, a ten wątek tego nie potwierdza:
 11. @HotAngel2K17 chill, nie spinam się, tylko prosiłem żeby nikt mi tego nie wypominał, wiem co robię.
 12. @HotAngel2K17 przeczytaj dokładnie co napisałem w pierwszym poście. Inaczej uznam to za prowokację. ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...