Skocz do zawartości

Addiss9

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  712
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana Addiss9 w dniu 20 maja 2019

Użytkownicy przyznają Addiss9 punkty reputacji!

3 obserwujących

O Addiss9

 • Urodziny 07/14/2002 (21.215071427 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 • Hobby
  Minecraft
 • Nick w MC
  DarkPl

Ostatnie wizyty

4427 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Addiss9

Wyjadacz III

Wyjadacz III (10/13)

44

Reputacja

 1. [1.16x] - sprecyzujcie się, ponieważ serwer jest dostępny wyłącznie na 1.16.5
 2. No moim zdaniem najlepiej to na serwerze dedykowanym lub vps.
 3. Jeżeli masz tą "kase" zapisaną w mysql to w php robisz połączenie najlepiej PDO oraz łączysz się z bazą danych a w kodzie wyświetlasz tylko gracza i dane. Nie wiem czy dobrze Ci wytłumaczyłem. ( http://www.kess.snug.pl/?sid=10&pid=43 )
 4. Przenieś wszystkie pliki serwera wraz z mapą i zobacz, moim zdaniem powinny się przenieść ale zaczekaj jeszcze na pewną odpowiedź. ( zrób hosting na kompie i sprawdź jak ściągniesz pliki serwerowe )
 5. Siemka posiadam plugin ProtectionStones config_version = 12 Jak mogę ustawić niszczenie Cuboida za pomocą spec.kilof ( kilof z lore i spycjalnym napisem stworzony za pomocą skrypta ) ? Silnik Spigot 1.16.2. Dzięki.
 6. Addiss9

  IP z essentials'ow

  Zobacz tak: command /ajpi [<offline player>]: permission: si.ip trigger: send "&cip gracza %arg% to %arg's ip%!"
 7. Addiss9

  IP z essentials'ow

  Zobacz ten skrypt, który znalazłem command /ajpi [<player>]: permission: si.ip trigger: send "&cip gracza %arg% to %arg's ip%!"
 8. Addiss9

  Hologram

  on sign change: if line 1 is "dunge": if line 2 is "": if line 3 is not "": if line 4 is "": if {Dungeons::arenas::%line 3%::status} is set: set line 1 to "" send "&aSt" add location of event-block to {Dungeons::signs::*} if {Dungeons::arenas::%line 3%::status} is true: set line 2 to "[Online]" else: set line 2 to "[False]" else: set block at event-block to air send "&cNie istnieje" Mam skrypt na dungeony: I potrzebuje zmienić to on sign na status w hologramach.
 9. Addiss9

  Hologram

  No tak to jak mogę za pomocą tego dodatku to napisać?
 10. Addiss9

  Hologram

  Kod nie mój: command /test: trigger: if player is op: delete holo object "test" set {location.test} to location of player create holo object "1;;2;;3" with id "test" at {location.test} Jak mogę to zamienić na hologram z pluginu HolographicDisplay? tak aby to się aktualizowało? Znaczy skrypt będzie odpowiedzialny za aktualizacje a HolographicDisplay za zmianę.
 11. 200zł jak wszystko jest na spigocie udostępnione? hmm Dosyć dużo
 12. Addiss9

  Dungeon

  Jaki generator mapy? XD / Nie mapę już mam stworzoną o nazwie "dungeon" Wersja: 1.16.2 Wersja sk: 2.5-beta3 Edit: Wygląd tabliczki: (tabliczke by się ustawiało komendą lub inaczej ) te - to znaczy puste miejsce na tabliczce - - [Online] lub [False] - Nazwa Dungeona - ==== Po kliknięciu przez gracza z daną permisją by się odbywała teleportacja na świat "Dungeon" i by się zmieniał status na tabliczce po teleportacji odliczało by do startu od 10 sekund na pasku smoka lub title obojętnie następnie nadchodził by Stage 1 czyli np. 10 zombi o nazwie obojętnie jakiej Poźniej Stage 2 np 15 zombi + 2 szkielety to też sobie ustawię I tak do Stage 4 . Następnie na stage 5 występował by Boss czyli jakiś ulepszony Zombie lub Szkielet ( ustawiało by się to przy tworzeniu Dungeona ) Po wygraniu lub przegraniu kasowało by wszystkie itemki z danego Dungeona i zmieniała by się tabliczka na Online + po wygraniu danego gracza teleportacja na spawn + nagrode by mu dawało jakąś.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...