Skocz do zawartości

Addiss9

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  706
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana Addiss9 w dniu 20 maja 2019

Użytkownicy przyznają Addiss9 punkty reputacji!

3 obserwujących

O Addiss9

 • Tytuł
  Wyjadacz III
 • Urodziny 14.07.2002 (18.816001917 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 • Hobby
  Minecraft
 • Nick w MC
  DarkPl

Ostatnie wizyty

3 718 wyświetleń profilu
 1. Siemka posiadam plugin ProtectionStones config_version = 12 Jak mogę ustawić niszczenie Cuboida za pomocą spec.kilof ( kilof z lore i spycjalnym napisem stworzony za pomocą skrypta ) ? Silnik Spigot 1.16.2. Dzięki.
 2. Addiss9

  IP z essentials'ow

  Zobacz tak: command /ajpi [<offline player>]: permission: si.ip trigger: send "&cip gracza %arg% to %arg's ip%!"
 3. Addiss9

  IP z essentials'ow

  Zobacz ten skrypt, który znalazłem command /ajpi [<player>]: permission: si.ip trigger: send "&cip gracza %arg% to %arg's ip%!"
 4. Addiss9

  Hologram

  on sign change: if line 1 is "dunge": if line 2 is "": if line 3 is not "": if line 4 is "": if {Dungeons::arenas::%line 3%::status} is set: set line 1 to "" send "&aSt" add location of event-block to {Dungeons::signs::*} if {Dungeons::arenas::%line 3%::status} is true: set line 2 to "[Online]" else: set line 2 to "[False]" else: set block at event-block to air send "&cNie istnieje" Mam skrypt na dungeony: I potrzebuje zmienić to on sign na status w hologramach.
 5. Addiss9

  Hologram

  No tak to jak mogę za pomocą tego dodatku to napisać?
 6. Kod nie mój: command /test: trigger: if player is op: delete holo object "test" set {location.test} to location of player create holo object "1;;2;;3" with id "test" at {location.test} Jak mogę to zamienić na hologram z pluginu HolographicDisplay? tak aby to się aktualizowało? Znaczy skrypt będzie odpowiedzialny za aktualizacje a HolographicDisplay za zmianę.
 7. 200zł jak wszystko jest na spigocie udostępnione? hmm Dosyć dużo
 8. Addiss9

  Dungeon

  Jaki generator mapy? XD / Nie mapę już mam stworzoną o nazwie "dungeon" Wersja: 1.16.2 Wersja sk: 2.5-beta3 Edit: Wygląd tabliczki: (tabliczke by się ustawiało komendą lub inaczej ) te - to znaczy puste miejsce na tabliczce - - [Online] lub [False] - Nazwa Dungeona - ==== Po kliknięciu przez gracza z daną permisją by się odbywała teleportacja na świat "Dungeon" i by się zmieniał status na tabliczce po teleportacji odliczało by do startu od 10 sekund na pasku smoka lub title obojętnie następnie nadchodził by Stage 1 czyli n
 9. Addiss9

  Dungeon

  Dzień dobry, poszukuje dobrego skryptu lub pluginu na Dungeony ( w skrócie) : - Dołączenie do Dungeona przez tabliczkę ( 1 os. dungeon ) - Osobna mapa do Dungeonów ( stworzona za pomoca pluginu Multiverse-Core ) - Status tych tabliczek ( Wolne i Zajęte + czas do końca ) - Poziomy Dungeonow do przejścia + spawn na danym poziomie potworów + na 5 poziome Boss ( Drop customowych itemków ) - Komunikaty na title + pasku smoka + tekst Możliwość zapłacenia. Więcej informacji proszę pytać pod tematem lub w wiadomości prywatnej. Dziekuję i Pozdrawiam
 10. Addiss9

  AbyssMC.pl

  Jakieś ss z serwera?
 11. Siemka mam w lorze takie coś: - ' &a&l❆ &71: &ftop1' - ' &a&l❆ &72: &ftop2' - ' &a&l❆ &73: &ftop3' I jak mogę zamiast top1 wyświetlić osobę co ma top1 monet na serwerze Vault? Poneiważ wpisywałem już większość z placehodlerapi, lecz nie działało.
 12. Addiss9

  Regiony i Stowniarka

  Mam mam sk na drop i jak Skopje ten zablokowany stoneto dostaje expa itp
 13. Addiss9

  Regiony i Stowniarka

  No tak.. tylko że jak go skopujesz to dostajesz expa i drop
×
×
 • Dodaj nową pozycję...