Skocz do zawartości

Slodziaczek

Użytkownik
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Slodziaczek

 • Tytuł
  Początkujący I

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Daleko i jeszcze trochę
 • Hobby
  Traktoryyy
 • Nick w MC
  SlodziaK

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witam. Chciałbym przedstawić skrypt na system logowania się na serwerze. W skrócie. Wchodzi gracz na serwer po raz pierwszy i musi się zarejestrować, a przy kolejnych razach zalogować się hasłem, które wpisał podczas rejestracji. Skrypt działa na zasadzie, że podczas rejestracji tworzy się w folderze MLogin/accounts plik yml, w którym zapisywane jest hasło, nick oraz data rejestracji. Gdy gracz wejdzie i skrypt zauważy, że ten gracz jest wpisany w "bazę danych", odczytuje hasło z niej, które gracz musi wpisać. Jeśli hasło się nie zgadza to wyskakuje komunikat lub wyrzuca gracza z serwera (można to ustawić w config.yml). Zalety: - konfiguracja w pliku yml, - polskie komendy, - wiadomości podczas wchodzenia i wychodzenia na serwer (można je wyłączyć w pliku yml), - motd podczas wchodzenia na serwer, które można ustawić w pliku MOTD.yml (można je również wyłączyć w pliku config.yml), - automatyczne aktualizowanie pliku MOTD.yml po zapisaniu, - możliwość zmiany hasła, - możliwość zarejestrowania gracza jako administrator, - brak możliwości chodzenia, skakania, bicia się, używania komend, pisania na chacie podczas logowania i zarejestracji. Błędy: - nie zauważyłem. Komendy i uprawnienia: /zaloguj <haslo> /zarejestruj <haslo> <haslo> /zmienhaslo <stare haslo> <nowe haslo> /odrejestruj /mlogin - mlogin.admin Pobieranie: 1.0 - https://code.skript.pl/cfzoxd0p Zmienne: Są one tylko do pliku MOTD.yml. W przyszłości postaram się ich zrobić więcej. {player} - nick gracza {joins} - liczba wejść na serwer {server} - nazwa serwera (ustawiana w pliku yml)
 2. Slodziaczek

  Plik yaml

  Dzięki, ale to jest tylko do pojedynczej wiadomości, a ja chcę to w liście. Replacowanie nie działa właśnie w tym ;/
 3. Slodziaczek

  Plik yaml

  A można do tej listy dodać jeszcze zmienne np. {player}? Próbuje i nie mogę tego zrobić
 4. Slodziaczek

  Plik yaml

  Chcę zrobić tak samo w stylu jak jest w Essentials plik motd.txt. Kiedy wpiszę do niego np &6Witaj cos tam &csiema elo to skrypt to bedzie widzial jako send "&6Witaj cos tam" send "&csiema elo" i kiedy wpisze więcej linijek w ten plik to skrypt będzie je wszystkie widział w ten sposób.
 5. Slodziaczek

  Plik yaml

  Tak, ale da się zrobić tak, że skrypt każdy osobny myślnik w liście będzie widział jako nową wiadomość?
 6. Witam. Mam pytanie dotyczące pliku yaml. Czy da się zrobić tak, że, gdy mamy przykładowo plik motd.yml i będzie można tam wpisywać nieskończenie wiele linijek, a skrypt to będzie odczytywać? Coś w tym stylu jak jest to w pluginie Essentials. Z góry dzięki za odpowiedź
 7. Faktycznie ta nie była zablokowana xd Dzięki za info
 8. Witam. Potrzebuję spolszczenia do pluginu PlotSquared. Byłby ktoś miły i mi je podał?
 9. Na serwerze dostępne kraje to tylko Polska i Anglia.
 10. - Witaj w naszym świecie Szukałeś/aś serwera pełnego wrażeń? Serwera, na którym nie będziesz się nudzić? Dobrze trafiłeś/aś! VDCT to tak zwany MKCrafT - te same zasady, nowy serwer! INFORMACJE: IP: FB.VDCT.PL Strona: http://vdct.pl/ Forum: http://vdct.pl/forumvdct Sklep: http://vdct.pl/sklep Co znajdziesz na serwerze?: - gildie (/gildia); - darmowe działki (/dzialka); - luckyblocki; - ogarniętą administrację; - możliwość kupna rangi Vip oraz sVip przelewem, - pvp z wersji 1.8. Zapraszam również do reklamy video:
 11. Nie działa komenda /gamerule announceAdvancements false
×