Skocz do zawartości
  • 0

Propozycje na serwer

Vilor

Pytanie

Cześć! Od niedawna myślę nad założeniem serwera w Minecraft, lecz nie mam pomysłu na tryb, a nie chce tworzyć kolejnego sky-blocka, easy hc, czy mega drop, ponieważ te tryby są już przeruch... od góry do dólu. Tutaj przychodzę z pytaniem do was, na jakim serwerze najchętniej byście pograli? Może widzieliście jakiś fajny tryb na zagranicznych serwerach, którego nie ma, bądź jest bardzo mało rozpowszechniony w Polsce. Może masz jakiś pomysł bądź propozycje, co do serwera lub jego dodatków. A może chcesz podjąć współprace i pomóc przy tworzeniu lub połączyć siły i działać razem! 💪🏻 Będę wdzięczny za wszelkie rady oraz propozycje, odnośnie serwera, czy na jakich byście najchętniej pograli 😊

Odnośnik do odpowiedzi

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
Godzinę temu, Vilor napisał:

Cześć! Od niedawna myślę nad założeniem serwera w Minecraft, lecz nie mam pomysłu na tryb, a nie chce tworzyć kolejnego sky-blocka, easy hc, czy mega drop, ponieważ te tryby są już przeruch... od góry do dólu. Tutaj przychodzę z pytaniem do was, na jakim serwerze najchętniej byście pograli? Może widzieliście jakiś fajny tryb na zagranicznych serwerach, którego nie ma, bądź jest bardzo mało rozpowszechniony w Polsce. Może masz jakiś pomysł bądź propozycje, co do serwera lub jego dodatków. A może chcesz podjąć współprace i pomóc przy tworzeniu lub połączyć siły i działać razem! 💪🏻 Będę wdzięczny za wszelkie rady oraz propozycje, odnośnie serwera, czy na jakich byście najchętniej pograli 😊

Mało rozpowszechnione w Polsce są takie typowe RPG'i, gdzie masz misje, potwory, lokacje z coraz to większym poziomem trudności oraz te uczucie imersji i przygody.

Chętnie pograłbym na takim serwerze, na razie jedynym takim, który zdobył moje serce, jest WynnCraft.

Również jest relatywnie mało serwerów z trybem Prison w porównaniu do tych wszystkich EasyHC. Myślę, że nie zaszkodzi spróbować w tym kierunku.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
58 minut temu, Kormic napisał:

Mało rozpowszechnione w Polsce są takie typowe RPG'i, gdzie masz misje, potwory, lokacje z coraz to większym poziomem trudności oraz te uczucie imersji i przygody.

Chętnie pograłbym na takim serwerze, na razie jedynym takim, który zdobył moje serce, jest WynnCraft.

Również jest relatywnie mało serwerów z trybem Prison w porównaniu do tych wszystkich EasyHC. Myślę, że nie zaszkodzi spróbować w tym kierunku.

Hmm, RPG to jest dość ciekawy pomysł na pewno rozważę tą opcje. A opowiesz mi bardziej o tym serwerze Prison? Kiedyś grałem, ale nie znam trybu zbyt dobrze, lub co Ci się najbardziej w takim trybie podobało

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
1 minutę temu, Vilor napisał:

Hmm, RPG to jest dość ciekawy pomysł na pewno rozważę tą opcje. A opowiesz mi bardziej o tym serwerze Prison? Kiedyś grałem, ale nie znam trybu zbyt dobrze, lub co Ci się najbardziej w takim trybie podobało

Prison to jest tryb, w którym odgrywasz rolę więźnia. Roleplay w postaci stołówki, spania, itd. jest opcjonalny, ale na każdym takim serwerze są tak zwane sektory. Od A do Z są wyznaczone i na każdym z nich kopiesz i sprzedajesz bloki tak długo, aż nie zdobędziesz wymaganej sumy. Wtedy możesz zakupić awans na kolejny sektor i tak aż do sektoru Z.

Niektóre serwery sobie to urozmaicają kolejnymi etapami (np. uciekinier i wolność) i/lub jakimś roleplayem, a niektóre kończą na tym.

Wiadomo, samym kopaniem szybko się znudzisz, więc warto robić jakieś eventy na spawnie i nie tylko, zabawy, w których można coś wygrać, klucze, specjalny drop podczas kopania. No masa pomysłów.

Trzeba oczywiście wszystko wyważyć tak aby gracze się nie znudzili na sektorze, ale żeby też wszystkiego nie przeszli w kilka godzin gry.

Warto dorzucić jakieś cele lub działki, aby mieli gdzie składować swoje przedmioty. Jeżeli zależy ci na imersji, wybierz cele. Jeżeli gra ma mieć luźniejszy format, wybierz działki lub jakieś domki.

To mi się właśnie w trybie Prison podobało, zawsze coś się znalazło do roboty. Oczywiście też nawiązujesz z graczami znajomości.

Tak w skrócie to tyle. Jeżeli będziesz miał pytania, zadawaj je śmiało. Postaram się udzielić na nie odpowiedzi.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
17 minut temu, xXx_Xpedii_xXx napisał:

wiec tak, bedwars, skywars, kazde takie tryby 8p = start odpadaja

Dobrym pomysłem jest zrobienie trybu gdzie bedzie mozna grac solo / duo

moj pomysly:

Serwer Treningowy / Budowanie

Również uważam, że wszystkie te tryby minigames aktualnie nie mają sensu. Co masz na myśli z serwerem treningowym? 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Moja rada: Nie rob jakiegoś smieciowego/zbyt latwego/nudnego Trybu.

Ps: jezeli juz wybierzesz cos, mozesz do mnie napisac na dc. Moge pomoc z pluginami/mapami czy cos. 

Turuś#9637

Edytowane przez Woszek
Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
W dniu 22.02.2021 o 20:38, Vilor napisał:

Pograłbym na każdym ciekawie zbalansowanym trybie, tylko jeśli to ma być sieć serwerów, nie kopiuj nic z tych zagranicznych, odechciewa się na to patrzeć

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Ogólnie to fajną sprawą byłby castlemod, tylko onlypvp i centrumpvp mają te tryby ale to totalny ściek(na onlypvp jakieś śmieszne punche i knocki 2, a na centrumpvp faworyzacja 300% dla rang premium). Na takim zwykłym castlemodzie bym pograł

Odnośnik do odpowiedzi