Skocz do zawartości
ivall

Atmosfera na discordzie w stosunku do mnie

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Witam, chciałbym zgłosić kilku użytkowników: @Kurotsuwa, @Peridot, @Vylence, przez których panuje negatywna atmosfera na discordzie w stosunku do mnie, ale dobra, dowody:

1. @Kurotsuwa

Wczoraj nawet kłócił się z administracją z powodu ukrycie przez @Libtera i @bvcz postu moderatorki @Szifter, w którym no była trochę niemiła w skardze na mnie, co nie powinno mieć miejsca ze względu na jej stanowisko. Dodatkowo Kurotsuwa cały czas grozi mi warnami, banami, dowody: image.png.f5563784d45bc6952be52112096a5437.pngimage.png.b77f7589f555934695d56475cdb5941d.png. No i jeszcze takie coś =( image.png.bd553398cb3314a58f523071b0f5ef05.png + uwaga, uwaga obraził on moderatora oraz użytkownika, ponieważ jako jedni z nielicznych nie są za ekipą, która mnie szkaluje od 2msc, dowód: image.png.07438b78c71dc0a26304a23bfa5cc7e7.png 

2. @Peridot 

Osoba ta stara się ośmieszyć mnie, dowody: image.png.dacf1e41496078043575f592ccf7d7c5.png. Nie jest też zbyt kulturalna, image.png.91a40fa9c872ebc93ac6aa6660fe4c3f.png,image.png.81aacca5d2026718d06b70c9619704cf.pngimage.png.7e1215de8eec7c54148a1213dbc5da1a.pngimage.png.11363a60fae11e097fab15e76fff41e3.png. 

3. @Vylence 

Tutaj kultura kompletnie leży, dowody: image.png.e4d274054f642863fd3f610bf792fcee.pngimage.png.9cf191102e740e1b939e77e29f579a58.png,  image.png.2cc64525501e87f7251a7487d6fd9e9d.png,image.png.58816a15aad7667fc1fc901060af767d.pngimage.png.e6ab761e2f052ace384067427f836083.pngimage.png.9d267b98bf5777fe7f2950cc9429ca0b.png i jeszcze wiecej jest tego. Niestety co najważniejsze, również wprowadza negatywną atmosferę w stosunku do mnie: image.png.f5260a2968c7f912c8c5e0c1ddec64c9.pngimage.png.de9ba68b2e0a81d0e283eb6f37c43b10.png.

A teraz jeszcze kilka screenów na dowód złej atmosfery w stosunku do mnie =( image.png.3c66c41287a9a139f1f2bb9ddffb1002.pngimage.png.ebab86e1cd874812d3a8710c335039b1.pngunknown.png

Dobra, a teraz moja prośba, nie chodzi mi nawet o ukaranie tych osób (choć przydałoby się), a o zrobienie porządnego regulaminu pod serwer discord, który będzie PRZESTRZEGANY przez administrację oraz moderację. 

image.png

Edytowane przez ivall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Co do tego:

image.png.ebab86e1cd874812d3a8710c335039b1.png

Nie miałam złych zamiarów, to był poprostu żart, jeśli był niesmaczny to przepraszam z całego serca. Co do posta, to wiem kto go ukrył, ale chyba nie powinnam takich rzeczy ujawniać ;)

I faktycznie osoby, które wymieniłeś w skardze źle wpłynęły zapewne na ciebie, ale to lekko twoja wina. Jednakże oni powinni tobie odpuścić, w sumie jesteś jaki jesteś ale chyba jednak zasługujesz na ostatnią szansę, której nie warto zmarnować. Z Bogiem drogi Ivallu!

Ps. Proszę by swoje spostrzeżenia zamieścił @Libter i ew. inne osoby z ekipy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Chciałbym dopisać jeszcze @Libter, również za roztaczaniem negatywnej atmosfery wobec ivalla, dowód: QdY7eNu.jpg

A na poważnie; @ivall odnosisz się w moim przypadki do sytuacji, która jest nijak związana z twoją osobą i nie administracją, a Libterem i wyrażałem swoją opinię o absurdzie tego zdarzenia. Powstrzymam się od dalszego komentarza tego wyciagnięcia, bo zacznę być personalny...

Po drugie: grozić ci nie mogę, zasłużeni nie maja jakichkolwiek uprawnień, a co najwyżej skargą mogę straszyć (co robiłeś ty, a nie ja XD). 

Tertio: Naprawdę człowieku? Próbujesz wprowadzać w błąd W SKARDZE wycinając wiadomości z kontekstu I NAWET URYWAJĄCE JEJ KOŃCÓWKĘ? Gdyby to ode mnie zależało dostałbyś solidnego Warna: 

Spoiler

MFzA1Qv.jpg
j9fw2bX.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

1. Sam rozsiewasz gorszego raka po discordzie, zaczynasz się wyzywać z niektórymi, wręcz ich "hejtowac" a teraz płaczesz, że cię wyzywają? 300IQ, gdy ktoś ma niepodważalne dowody na ciebie to ty próbujesz się z nich wykręcić, fajne zachowanie. Popatrz na siebie potem oceniaj INNYCH, bo póki co siebie pogrążasz. 

2. Takie zachowania miały miejsce z twojej głupoty. Ludzie ivalla mogą się przywalic, że nie ale taka jest prawda (raki wam nic nie dadzą drodzy mili [#xaxee, ivall]). Nie mam zamiaru się z wami kłócić ale zrozumcie jedno: gdyby nie to, że ivall rozsial raka, tak jak Ewald ostrzegał to by tej sytuacji nie było. 

3. Ciekawe ile screenów zostało tu podrobione, bo wszystkie mają inna jakość. 

Tak wiec polecam się uspokoić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
20 minut temu, Wayneern napisał:

3. Ciekawe ile screenów zostało tu podrobione, bo wszystkie mają inna jakość. 

żadne, a skoro twierdzisz, że podrobione to pewnie coś na rzeczy jest (wina kury/vylence/peridota).

Sam rozsiewasz gorszego raka po discordzie, zaczynasz się wyzywać z niektórymi, wręcz ich "hejtowac" a teraz płaczesz, że cię wyzywają

cooo, ja wyzywam, hejtuję? co do raka, to wyjaśnij co takiego robię

Takie zachowania miały miejsce z twojej głupoty

czyli co takiego zrobilem, ze od 2msc mnie obrażają?

+ znowu mnie obrazasz bez powodu:

image.png.6e65cb545a5ab87b9cb1f7030ec3720b.png

image.png.87fe4f4558c7c3c56f028768de492409.png

Edytowane przez ivall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
17 minut temu, ivall napisał:

żadne, a skoro twierdzisz, że podrobione to pewnie coś na rzeczy jest (wina kury/vylence/peridota).

cooo, ja wyzywam, hejtuję? co do raka, to wyjaśnij co takiego robię

czyli co takiego zrobilem, ze od 2msc mnie obrażają?

+ znowu mnie obrazasz bez powodu:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Ciesze się, że dajesz ss nie pełnej rozmowy, bo się boisz czy udajesz niewinnego, niewniatko? Ty mnie zacząłeś prowokować to ja zaczalem z nerwami tyle. Ale no tak ty tego nie skumasz, twoja logika.

Ps. Dając raki mnie nie zabijesz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, Wayneern napisał:

Ciesze się, że dajesz ss nie pełnej rozmowy, bo się boisz czy udajesz niewinnego, niewniatko? Ty mnie zacząłeś prowokować to ja zaczalem z nerwami tyle. Ale no tak ty tego nie skumasz, twoja logika.

Ps. Dając raki mnie nie zabijesz. 

Ja zacząłem? proszę bardzo, początek rozmowy z tobą:

Spoiler

image.png.b08d64d7387dd04bc61de79a11347723.png

image.png.639fc7ba2a19d3840bbbe476e0e28af7.png

image.png.10752edf9f743f26485c81bb1865afac.png

image.png.0d17e14ffea0243d7dfef4d412cddcf9.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 minutę temu, ivall napisał:

Ja zacząłem? proszę bardzo, początek rozmowy z tobą:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Ukryj zawartość

Chlopie ja tylko napisałem że ci się dają sprowokować, więc gdzie tu niby zaczepka? Temat się rozwinął to wziąłem udział, ale skoro dalej palisz glupa (ZA PRZEPROSZENIEM) to co miałem zrobić? Dodatkowo sam mnie sprowokowales. 

Nie mam zamiaru się już tu wypowiadać, nie mam zamiaru się upokazac. Czekamy na @Libtera. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
4 minuty temu, pandax napisał:

ej skończcie się kłócić i zapomnijmy o tym, przynajmniej atmosfera będzie przyjemniejsza.

Masz rację, będzie słodko cudownie miłoo....

przeproś ktoś, zapomnij ktoś, żyj bez tego KTOŚ, i nie dawaj mi raków KTOŚ

Edytowane przez Gabi145

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
10 minut temu, HotAngel2K17 napisał:

słodko i cudownie będzie jak te pajace uważająca się za nie wiadomo kogo się ogarną i tyle. W grupie każdy kozak, a samemu nawet argumentu nie przytoczy. 

mój drogi kochasiu, aniołku gorący (lub seksowny, jak kto lubi tłumaczyć hot) - na ivalla powstała cała skarga z argumentami, więc nie wyskakuje mi z brakiem argumentów. Poza tym ogarnięcie to znaczy mamy się spakować całym discordem (łącznie z Libterem) i wynieść, żeby ivall mógł dalej głosić swoje tezy o obozach pracy dla bezrobotnych i stefy wolnej od LGBT?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, Kurotsuwa napisał:

żeby ivall mógł dalej głosić swoje tezy o obozach pracy dla bezrobotnych i stefy wolnej od LGBT?

ale co mają do tego moje poglądy? xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
7 minut temu, ivall napisał:

ale co mają do tego moje poglądy? xD

to znaczy oczekujesz, że mamy im przyklaskiwać i nie krytykować? Ave Hitler w takim razie!
Bo rozchodzi się o twoje zachowanie i sposób w jaki prezentujesz swoje w większości błędne poglądy.

Edytowane przez Kurotsuwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Gość XANT3R   
Losowy awatar

Ivall ma taki styl bycia, a nie inny, ale czy to szkodnik numer jeden? To, że jest troszeczkę od Was inny nie oznacza by na niego jechać. Tak naprawdę gdybyście nie prowokowali go, to i on by Was nie prowokował. Dopóki ciągniecie to wszystko dalej ta drama nigdy się nie zakończy. Bądźcie mądrzejsi od ivalla i dajcie sobie spokój, jeśli on coś pisze/obraża Was to Wy nie zniżajcie się do jego poziomu robiąc dokładnie to samo. Nic tym nie osiągnięcie, a podsycacie całą dramę. Wiedząc jaki on jest nie dajcie mu się podpuszczać jak dzieci. On dobrze wie co ma zrobić byście szybko mu odpisali i dali się sprowokować.

Ivall jest po prostu atencyjny i ma parcie na popularność i gdyby tak nie było, to nie byłby najpopularniejszym użytkownikiem w dziale skarg.

Czemu ty @ivall nie pokażesz się z lepszej strony? Po co ich prowokujesz? Czemu w ogóle ciągle szukasz na nich dowodów byle się dopierdolić? Jak ludzie mają Ciebie lubić, skoro codziennie szukasz na każdego jakiegoś haka. Odnoszę wrażenie, że ty tylko siedzisz na PC i skrinujesz wszystko co kto napisze. Zajmij się swoim życiem, zajmij się nauką, zajmij się swoimi planami na życie. Przyuczaj się do prawka na cieżarówki, załóż firmę speedycyjną i pokaż Tym wszystkim tutaj, że się mylili.

Po co tracić czas na bezsensowne kłótnie? Niech obie strony zrezygnują z podsycania tego konfliktu, bo na dobre to nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
10 minut temu, XANT3R napisał:

Po co ich prowokujesz

Problem jest w tym, że to nie ja ich prowokuję, a przynajmniej nie jestem głównym prowokatorem, zaczęli mnie wyzywać jak wróciłem po roku przerwy :/ tutaj dowody, na to, że nawet dzisiaj po napisaniu skargi mnie prowkowali, a przynajmniej próbowali:

image.png.8f3e250b00fde63a650994968c99adc9.pngimage.png.dea883f60ee8c72e4da71490998aa82f.png.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
2 godziny temu, ivall napisał:

+ uwaga, uwaga obraził on moderatora oraz użytkownika, ponieważ jako jedni z nielicznych nie są za ekipą, która mnie szkaluje od 2msc, dowód: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! 

No ja kurczę nie zdzierżę dalszego kłamania. Bo to jest jawne łamanie § 2.1.2.4
CAEJsk9.pngS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
27 minut temu, Kurotsuwa napisał:

No ja kurczę nie zdzierżę dalszego kłamania. Bo to jest jawne łamanie § 2.1.2.4

Wystarczy domyślić się o kontekst tego co ja napisałem...

Warto też wspomnieć, że Kurotsuwa zrobił grupę przeciwko mnie, niby wszystko prześmiewczo, ale jednak mi nie jest do śmichów i chichów. 

Spoiler

image.png.e00ae708d7445534b326e490944c3245.png

image.png.85d94dde304d19e582f510d798234d09.png

image.png.03a50cdc3e4c49303cd627d2c6e6c642.png

image.png.ef6a352ab03817515f8d7f28cf23249d.png

image.png.31d21d38187ab082317349fcb596b042.png

Edytowane przez ivall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.