Skocz do zawartości

VaporeonPL

Użytkownik
 • Zawartość

  75
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana VaporeonPL w dniu 6 stycznia

Użytkownicy przyznają VaporeonPL punkty reputacji!

O VaporeonPL

 • Tytuł
  Użytkownik I

Ostatnie wizyty

210 wyświetleń profilu
 1. Jasnoniebieski - droga na lądzie, szary - tunel. Przebieg drogi został uzgodniony z właścicielami terenów, jednak może ulec zmianie. Masz rację, zaraz to poprawię. A co do komunikatów GDDKiA, to jakoś tak mi wyszedł ten post. Przynajmniej jest lepiej niż z koniostradą @bvcz Czy taki projekt pasuje?
 2. Postaram się ją jutro (lub jeszcze dziś, nie wiem jak wyjdę z czasem) wkleić
 3. DROGA NR 11 Trasa, której serwer potrzebował. 1. Informacje techniczne. Szerokość drogi: 11 m (1 pas w każdą stronę po 3 m + pobocze 1 m + linie na drodze (3 razy 1 m)), w niektórych miejscach mniej/więcej zależnie od potrzeb Długość: ~2,5 km (ukończone ok. 150 m) 2. Odcinki. Legenda: niebieski - oddane do użytku, zielony - ukończone, pomarańczowy - w trakcie prac, jasnoczerwony - w trakcie planowania, ciemnoczerwony - w trakcie uzgadniania z właścicielami działek Kolonia - Etoo_/VaporeonPL/Ksenik Odcinek u Haskella - Kolonia Cały odcinek u Haskella Odcinek u Haskella - Odcinek u sophera (tunel) Odcinek u sophera (tunel) Odcinek u sophera - Góry (tunel) Góry - Etoo_/VaporeonPL/Ksenik 3. Czy droga będzie szła do mnie? Wszystko możliwe, jestem w stanie zbudować odnogę, jednak będą to kwestie załatwiane po oddaniu trasy do użytku. 4. Chcę pomóc, jak mogę? Można np. kopać tunele na swoim terytorium, zalewać cement wodą. Wszystkie osoby zostaną upamiętnione na tablicy na odcinku między Kolonią a Etoo/Vaporeonem/Ksenikiem (na wjeździe do tunelu od strony Ksenika). 5. Kiedy droga będzie ukończona? Nie jest to wiadome, jednak osobiście planuję zbudować ją jeszcze w 2020 roku. Jest to jednak naprawdę duża, czasochłonna i zabierająca mnóstwo surowców inwestycja, więc nie jestem w stanie nic potwierdzić.
 4. VaporeonPL

  Nerf pigzombie

  Ten wniosek da się opisać 2 literami: bk Buduj wieżę wysoką na 3 kratki i z tej pozycji ich tłucz.
 5. Kopanie drogi też jest czasochłonne, więc dodajmy kilofy efficiency 6 za 2 zł do sklepiku i automatyczne kopanie tunelu za kolejne 2 zł
 6. Dostarczyłem trochę (23 stacki i 10 stacków trawy) dirta.
 7. Od razu mówię, że z mojej budowli usunąłem cuboida, więc chętni mogą przejść do jej rozbiórki.
 8. Ksenik jest na pewno niewinny. Gdyby griefował, to nie próbowałby nawet pomagać przy budowie drogi nr 11. Jestem pewien, że to ivall napsuł i teraz udaje niewiniątko, a o wszystko obwinia Bogu ducha winnych Ksenika i ZoogZooga. Nieładnie!
 9. VaporeonPL

  Kultura na discordzie

  сука блять Teraz trochę na poważnie. @ivall ja bym na Twoim miejscu trochę ustosunkował się do tych wypowiedzi. Obecnie budzisz tylko tony nikomu niepotrzebnych gównoburz, które kończą się tym, że nie jesteś lubiany przez społeczność
 10. Przekazuję na cele komitetu zaznaczone na żółto tereny - od razu po wejściu na serwer zaczynam też ich rozbiórkę (tj. likwidację fundamentów na mojej wyspie i jej detonację).
 11. VaporeonPL

  Screeny z serwera

  @Norbi Po drobnej poprawce:
×