Skocz do zawartości

VaporeonPL

Użytkownik
 • Zawartość

  95
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana VaporeonPL w dniu 6 stycznia

Użytkownicy przyznają VaporeonPL punkty reputacji!

O VaporeonPL

 • Tytuł
  Użytkownik I

Ostatnie wizyty

463 wyświetleń profilu
 1. VaporeonPL

  Amsterdam

  Po co cheatować (chyba że przeciwko innym cheaterom)? To zabija całą satysfakcję z rozgrywki, najlepiej sam zabijaj stwory i podnoś itemy, od razu poczujesz się lepiej. BTW niech jeszcze jakiś admin tego serwera to zobaczy, zwijaj itemy na inne konto
 2. Najprościej byłoby napisać do autora skryptu, ale kontakt nie jest u niego aktualnie dostępny. Ze strony wynika, iż najnowsza wspierana wersja gry to 1.13, musisz więc zostać na tej wersji. [22:35:52 ERROR]: ''10 without particles'' is not a number (RPG_kowal_v1.0.sk, line 120: apply slowness '10 without particles' to last spawned entity for 999 days') Spróbuj może tego? apply slowness 10 without particles to last spawned entity for 999 days
 3. Chciałbym zrobić skrypt, który ulepsza przedmioty za pomocą zmiennej, żeby nie wklejać tego samego tysiące razy, jednak występuje podany w tytule błąd. # Komenda odpowiadająca za tryb ulepszeń # command /upgrade-mode [<player>] [<text>] [<number>] [<number>] [<text>]: executable by: console trigger: set {upgrading.%arg 1%} to true set {item.%arg 1%} to arg 2 set {enchlvl.%arg 1%} to arg 3 set {percent.%arg 1%} to arg 4*100 set {enchantment.%arg 1%} to arg 5 send {@upgrading}, {@prompt} and {@what2do} to arg 1 # Komenda odpowiadająca za system ulepszeń # command /upgrade-item [<player>] [<boolean>]: executable by: console trigger: if arg 2 is true: set {_enchant-lvl.%arg 1%} to "%{enchantment.%arg 1%}% %level of %{enchantment.%arg 1%}% of arg 1's tool + %{enchlvl.%arg 1%}% %" parsed as enchantment type enchant arg 1's tool with {_enchant-lvl.%arg 1%} send {@success} to arg 1 stop else: set {_enchant-lvl.%arg 1%} to "%{enchantment.%arg 1%}% %level of %{enchantment.%arg 1%}% of arg 1's tool - %{enchlvl.%arg 1%}% %" parsed as enchantment type enchant arg 1's tool with {_enchant-lvl.%arg 1%} send {@fail} to arg 1 stop Gdzie popełniłem błąd? Nie jest to cały kod, ponieważ chcę go użyć na swoim serwerze (obecnie w trakcie prac), ale nie chcę też, żeby 100 innych serwerów używało mojego skryptu. Pierwsza komenda "włącza" tryb ulepszeń, który przy kliknięciu ulepszanego przedmiotu wywołuje komendę /upgrade-item. W zależności od tego, czy liczba (procent ustalany przy kliknięciu przedmiotu, który włącza tryb ulepszeń) jest pomiędzy 1 a {percent.%player%}, ulepszenie jest wywoływane (np. /upgrade-item VaporeonPL true). Błąd występował również, gdy wkleiłem to "siłą" w event odpowiadający za kliknięcie ulepszanego przedmiotu, więc to wykluczyłem. Podejrzewam, że jest to błąd ze zmiennymi, ale jeśli ma to wyglądać tak: if level of protection of player's tool is 1: enchant player's tool with protection 2 if level of protection of player's tool is 2: enchant player's tool with protection 3 if level of protection of player's tool is 3: enchant player's tool with protection 4 if level of protection of player's tool is 4: enchant player's tool with protection 5 i tak dalej to lepiej niech wyskakuje błąd, który (miejmy nadzieję) jest naprawialny. Gdyby potrzebna była reszta kodu, zapraszam na PW, tam go podeślę.
 4. guess who's back

 5. Jak w temacie. Chciałbym zrobić crafting mikstury, ale chciałbym też, aby miała ona swój kolor, a nie była to zwykła butelka wody. Jak to wykonać?
 6. Skrypt wygląda na potężny, jednak zauważyłem dosyć potężny błąd, a mianowicie "format slot". Zobacz, dlaczego nie powinno się z tego korzystać.
 7. Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.
 8. Nigdy nie zapaliłem papierosa, jak rzucić palenie?
 9. Mój pies jest zdrowy, jak mu pomóc wrócić do zdrowia?
 10. Ale jest jakakolwiek optymalizacja i nie ma tony ifów jak w pewnej grze o zabijaniu i dziewczynce z anime?
 11. Wyślij cały log, inaczej musimy zadzwonić po wróżkę i może ona wyjaśni problem xD
 12. Co do dat, to powiem tyle: Odcinek Ksenik-Kolonia: okolice 20.02, może wcześniej Odcinek Kolonia-Haskell: marzec, również może wcześniej Dalsze odcinki są jedną wielką niewiadomą. Nie poszukiwałem na razie osób do wspólnej budowy, jednak mam taki zamiar.
×