Skocz do zawartości

VaporeonPL

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  102
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana VaporeonPL w dniu 6 stycznia 2020

Użytkownicy przyznają VaporeonPL punkty reputacji!

Informacje

 • Nick w MC
  vaperson

Ostatnie wizyty

1 360 wyświetleń profilu

Osiągnięcia VaporeonPL

Użytkownik I

Użytkownik I (5/13)

30

Reputacja

 1. VaporeonPL

  Serwer CS:GO

  VPS + Workshop Sam zawsze ciągnąłem darmowe z pukawki, ale podobno rzadko kiedy są, w najgorszym wypadku po prostu kup 4 sloty na miesiąc i graj skrzydłowe z kolegami.
 2. utopiamc wróć

  1. Dorek
  2. VaporeonPL

   VaporeonPL

   gdzieś trzeba budować autostrady które kończą się i zaczynają w polu

 3. Plany jak Hitler Nie no, jestem za budową drogi, ale to niech @MikiCreator się tym zajmie. Poza węzłem nie mam nic wspólnego z budową.
 4. Niektóre rzeczy tak średnio.
 5. Chętnie dostarczę jakieś surowce na centrum handlowe, gdyby wpadły mi w ręce, a także mogę zająć się jakąś areną PvP w wolnej chwili.
 6. @up można ciągnąć z tego materiały na budowę S11?
 7. Ja mogę dostarczyć dirta, jeśli zajdzie taka potrzeba.
 8. VaporeonPL

  Amsterdam

  Po co cheatować (chyba że przeciwko innym cheaterom)? To zabija całą satysfakcję z rozgrywki, najlepiej sam zabijaj stwory i podnoś itemy, od razu poczujesz się lepiej. BTW niech jeszcze jakiś admin tego serwera to zobaczy, zwijaj itemy na inne konto
 9. Najprościej byłoby napisać do autora skryptu, ale kontakt nie jest u niego aktualnie dostępny. Ze strony wynika, iż najnowsza wspierana wersja gry to 1.13, musisz więc zostać na tej wersji. [22:35:52 ERROR]: ''10 without particles'' is not a number (RPG_kowal_v1.0.sk, line 120: apply slowness '10 without particles' to last spawned entity for 999 days') Spróbuj może tego? apply slowness 10 without particles to last spawned entity for 999 days
 10. Chciałbym zrobić skrypt, który ulepsza przedmioty za pomocą zmiennej, żeby nie wklejać tego samego tysiące razy, jednak występuje podany w tytule błąd. # Komenda odpowiadająca za tryb ulepszeń # command /upgrade-mode [<player>] [<text>] [<number>] [<number>] [<text>]: executable by: console trigger: set {upgrading.%arg 1%} to true set {item.%arg 1%} to arg 2 set {enchlvl.%arg 1%} to arg 3 set {percent.%arg 1%} to arg 4*100 set {enchantment.%arg 1%} to arg 5 send {@upgrading}, {@prompt} and {@what2do} to arg 1 # Komenda odpowiadająca za system ulepszeń # command /upgrade-item [<player>] [<boolean>]: executable by: console trigger: if arg 2 is true: set {_enchant-lvl.%arg 1%} to "%{enchantment.%arg 1%}% %level of %{enchantment.%arg 1%}% of arg 1's tool + %{enchlvl.%arg 1%}% %" parsed as enchantment type enchant arg 1's tool with {_enchant-lvl.%arg 1%} send {@success} to arg 1 stop else: set {_enchant-lvl.%arg 1%} to "%{enchantment.%arg 1%}% %level of %{enchantment.%arg 1%}% of arg 1's tool - %{enchlvl.%arg 1%}% %" parsed as enchantment type enchant arg 1's tool with {_enchant-lvl.%arg 1%} send {@fail} to arg 1 stop Gdzie popełniłem błąd? Nie jest to cały kod, ponieważ chcę go użyć na swoim serwerze (obecnie w trakcie prac), ale nie chcę też, żeby 100 innych serwerów używało mojego skryptu. Pierwsza komenda "włącza" tryb ulepszeń, który przy kliknięciu ulepszanego przedmiotu wywołuje komendę /upgrade-item. W zależności od tego, czy liczba (procent ustalany przy kliknięciu przedmiotu, który włącza tryb ulepszeń) jest pomiędzy 1 a {percent.%player%}, ulepszenie jest wywoływane (np. /upgrade-item VaporeonPL true). Błąd występował również, gdy wkleiłem to "siłą" w event odpowiadający za kliknięcie ulepszanego przedmiotu, więc to wykluczyłem. Podejrzewam, że jest to błąd ze zmiennymi, ale jeśli ma to wyglądać tak: if level of protection of player's tool is 1: enchant player's tool with protection 2 if level of protection of player's tool is 2: enchant player's tool with protection 3 if level of protection of player's tool is 3: enchant player's tool with protection 4 if level of protection of player's tool is 4: enchant player's tool with protection 5 i tak dalej to lepiej niech wyskakuje błąd, który (miejmy nadzieję) jest naprawialny. Gdyby potrzebna była reszta kodu, zapraszam na PW, tam go podeślę.
 11. guess who's back

 12. Jak w temacie. Chciałbym zrobić crafting mikstury, ale chciałbym też, aby miała ona swój kolor, a nie była to zwykła butelka wody. Jak to wykonać?
 13. Skrypt wygląda na potężny, jednak zauważyłem dosyć potężny błąd, a mianowicie "format slot". Zobacz, dlaczego nie powinno się z tego korzystać.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...