Skocz do zawartości

Wayneern

Użytkownik
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Wayneern

 • Tytuł
  Początkujący II
 • Urodziny 24 lipca

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  Wayneern

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

810 wyświetleń profilu
 1. A no witam. Nie znam tego typa akurat, a Discorda tak zrobiłem, bo po prostu mi się podobało. Nie chciałem, aby był to nudny, szary discord, a jedynie ładny i dopracowany. StarIT moim zdaniem jest akurat dobrym botem, ale skoro to hejt w kierunku bota, to nie powinienem się rozpisywać. Ogólnie to jestem otwarty wciąż na propozycje dot. discorda, no więc można proponować. Ogólnie dziękuję za opinię.
 2. POLISHRAP - Serwer poświęcony rapu! Wielu z was pewnie zapyta się, czym jest POLISHRAP? POLISHRAP jak sama mówi jest serwerem poświęconym gatunkowi muzycznemu, który króluje dzisiaj wśród młodzieży - rapu. Na serwerze zapewniamy: Kanały dostosowane do twoich wymagań (wybór ról o raperach/label'ach, a nawet team'ach.) Miła, przyjazna atmosfera. Kącik NSFW jak i popularna Tyralnia Słuchowiska, które bez problemu powinny wam starczyć Rozwinięty technologicznie Discord. Zapraszamy bardzo serdecznie! Zaproszenie:https://discord.gg/vt6hPsS
 3. Polecam. Miła atmosfera, fajnie się gra
 4. Zawsze to samo - brak informacji szczegółowych. Np. ile płacisz, opisać serwer może trochę? Na czym będzie polegał itp? Bo podanie tylko tego samego co w każdym temacie, to jest po prostu śmieszne (inaczej - jest to po prostu z mojego punktu widzenia nie dbanie o serwer, bądź całkowite jego olewanie).
 5. Mi to wygląda raczej na pomyłkę działów, albo autor tematu źle napisał swój temat (sugeruję po ankiecie, gdyż "może" to być ankieta, dotycząca jego wyboru trybu, ale daje szansę użytkownikom, aby zgadli). Moim zdaniem jak to jest prezentacja, to nie jest ona za bardzo estetyczna - sam tekst nie zadziała, w tym ten "status: OFFLINE". Chociaż datę startu podać, jak nie było.
 6. Może trochę się rozpisz? Bo to jest za mało, aby mnie przekonało do bycia tym budowniczym. Informacje moim zdaniem są napisane tak o, na "wywalone" tak zwane.
 7. Kobott Wielofunkcyjny bot do Discorda. Komendy: Podstawowe: bot - wyświetla informacje dot. bota serwer - wyświetla informacje dot. serwera pomoc - wyświetla pomoc ranking - wyświetla ranking użytkowników użytkownik [użytkownik] - wyświetla informacje dot. użytkownika Przydatne: ogłoszenie <treść> | [miniatura] - tworzy ogłoszenie kryptowaluta <nazwa> - wyświetla informacje dot. podanej kryptowaluty głosowanie <pytanie> | [odpowiedzi] - tworzy głosowanie Zabawa: zapytaj <pytanie> - zadaje pytanie cleverbotowi figlet <treść> - generuje figlet zdelegalizuj <treść> - delegalizuje podaną rzecz minecraft <IP> [port] - wyświetla status podanego serwera Moderacja: wyczyść <liczba> - usuwa podaną liczbę wiadomości Zarządzanie: pożegnanie [treść] | [kanał] - zmienia kanał i treść wiadomości pożegnalnej powitanie [treść] | [kanał] - zmienia kanał i treść wiadomości powitalnej zaproszenia - włącza lub wyłącza blokowanie zaproszeń nowypoziom <poziom> - ustawia poziom od którego powinny być wyświetlane powiadomienia o nowym poziomie logi [kanał] - zmienia kanał logów serwera prefiksy [prefiksy] - zmienia prefiksy serwera role [role] - zmienia role nadawane po wejściu Zaproszenie - https://s.mcadmins.pl/kobott Discord - https://discord.gg/6YbzTnY Domyślny prefix bota - k!
 8. Lista jest bardzo ładna i dobrze dopracowana. Widać, że autor listy bardzo się stara, aby osiągnąć swój cel. Co tu dużo mówić - wygląd ładny, lista z głowami graczy (nie wszystkie mclisty takie mają), działanie dobre. Jestem w stanie polecić osobom, które chcą rozpromować swój serwer (znam trochę takich osób. ? )
 9. Moim zdaniem to jest żart XDD. 1zł za dobrą mapkę parkour? Chłopie, wiesz ile to roboty? Zmarnowanego czasu? Sam budowałem jakieś tam mapy z parkourami i wiem jak to jest... A to jest po prostu za niska stawka. Za tyle, to nawet dobrego terenu bym ci nie zrobił, a co tu mówić o parkourze całym... Dodatkowo - co ma do tego, czy ktoś budował jakieś parkoury na serwerze? Ja nigdy nie budowałem i umiem jakieś tam zrobić . No cóż - to życzę powodzenia w szukaniu.
 10. Lepiej już, ale trochę to formatowanie na czarnym stylu szpeci to (chyba, że ktoś z moderacji poprawi). Dodałbym jeszcze krótki opis serwera, ale mniejsza już z tym - to już od ciebie zależy, czy chcesz, czy nie.
 11. Mógłbyś trochę bardziej rozpisać się w temacie? Może przedstawiłbyś trochę serwer, na który potrzebujesz Technika i Budowniczego? Bo powiem szczerze - sam tekst z treścią "na odwal", że poszukujesz tego i tego to trochę nie zachęcające + te formatowanie, o którym nie wspomnę.
 12. Serwer jestem w stanie polecić - fajna atmosfera, bardzo dobrze jest skonfigurowany (pod względem botów, kanałów itp). Ciemną, ale tą dobrą stronę
 13. Wayneern

  Grafikiem

  Grafiki są bardzo ładne. Jedynie do czego mogę się przyczepić, to do "postarcie", które jest jako chyba 1 wyraz, a piszę się osobno. Ale grafiki bardzo ładne.
 14. Ja bym tylko tytuł poprawił z Wynonam na Wykonam i jest gitarka. Twoje prace są bardzo ładne, szczególnie mi się spodobała ta lista banów raz statystyki (no i oczywiście informacje). Wszystko ładnie.
 15. Wayneern

  Rekrutacja

  Trochę dziwnie to napisane. Ja bym ogólnie zaczął od serwera - nawet nie napisałeś nic o serwerze, a na forum nie widzę jakoś prezentacji o nim (albo jestem ślepy po prostu). Samo pierwsze zdanie mnie już tak trochę odrzuca (Przed kropką nie stawia się spacji, również przed dwukropkiem). "Nie toxic" - rozwiń swoją wypowiedź. Może chodzi ci o "Ogarnięty"? Bo to trochę znaczeniem jest ogólnym. No i końcówka, która jest wyjątkowo śmieszna. Jak już chcesz robić rekrutację, to na dłużej niż na godzinę, bo nikt się nie zgłosi (jak w tym przypadku). A dlaczego nikt? Bo nie rozpisałeś się dość dobrze, aby to było estetyczne i zachęcające do brania udziału w rekrutacji. Moim zdaniem trochę jest to pisane na odwal, ale jak kto woli.
×