Skocz do zawartości

Wayneern

Użytkownik
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Wayneern

 • Tytuł
  Początkujący I
 • Urodziny 24 lipca

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  Wayneern

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

452 wyświetleń profilu
 1. Wayneern

  Wykonam stronę dla twojego serwera! [ZDJĘCIA]

  Ja bym tylko tytuł poprawił z Wynonam na Wykonam i jest gitarka. Twoje prace są bardzo ładne, szczególnie mi się spodobała ta lista banów raz statystyki (no i oczywiście informacje). Wszystko ładnie.
 2. Wayneern

  Rekrutacja

  Trochę dziwnie to napisane. Ja bym ogólnie zaczął od serwera - nawet nie napisałeś nic o serwerze, a na forum nie widzę jakoś prezentacji o nim (albo jestem ślepy po prostu). Samo pierwsze zdanie mnie już tak trochę odrzuca (Przed kropką nie stawia się spacji, również przed dwukropkiem). "Nie toxic" - rozwiń swoją wypowiedź. Może chodzi ci o "Ogarnięty"? Bo to trochę znaczeniem jest ogólnym. No i końcówka, która jest wyjątkowo śmieszna. Jak już chcesz robić rekrutację, to na dłużej niż na godzinę, bo nikt się nie zgłosi (jak w tym przypadku). A dlaczego nikt? Bo nie rozpisałeś się dość dobrze, aby to było estetyczne i zachęcające do brania udziału w rekrutacji. Moim zdaniem trochę jest to pisane na odwal, ale jak kto woli.
 3. Wayneern

  Bot na Discorda.

  Wolałbym jednak, aby powitania były odróżniane, niż te standardowe discordowe, bo one są moim zdaniem "brzydkie". Co do samego kuvuBota - korzystam z niego, ale nie ma pewnych dodatków w sobie (m. in. te powitania i pożegnania... ) a również trochę chciałbym swój discord odróżnić od monotonnych tych samych botów jakimiś nowymi, z którymi nie miałem jeszcze do czynienia.
 4. Wayneern

  Bot na Discorda.

  Ponownie poszukuję bota do Discorda. Jaki to powinien być bot? Taki: Ustawienia powitań i pożegnań. Działające logi (nie musi w sumie nawet, ale fajnie, jakby miał) Komendy Moderatorskie/Administracyjne Automatyczne nadawanie ról jak ktoś wejdzie Mogą być komendy 4FUN. I prosiłbym o jedno: Nie chciałbym, aby był to bot MEE6. Jakoś już nie mam sentymentu do używania jego, a na wielu serwerach jest już ten bot, a chcę trochę odróżnić się od MEE6. Z góry dziękuję za propozycje. ~Way.
 5. Wayneern

  kuvuBot - Bot do Discorda

  Miałem styczność z botem popracować dłuuugi czas (prawie całe wakacje). Bot jest na prawdę dobrze dopracowany i również pragnę go polecić osobom, którzy nie używają jeszcze tego bota. Polecam ~Wayneern.
 6. Wayneern

  MCBlog - prosty hobbistyczny blog o Minecraftcie

  Dziękujemy za dobrą opinię. Staramy się robić wpisy jak najlepiej tylko potrafimy. Jeżeli blog się spodobał, to zapraszamy również na naszego Discorda.
 7. Wayneern

  Wayneern

  2h - Poniedziałek - Piątek. W weekendy pisałem, że 100% dłużej. Nawet w tygodniu może być więcej, zależy to już ode mnie, jak będę mieć czas, ale pewnie będzie.
 8. Wayneern

  Wayneern

  Zdaję sobie sprawę z mojej aktywności, że jest niska, bo nie za bardzo zawsze mam coś do dodania od siebie, szczególnie - nie chce okłamywać nikogo, ani mylić. Mogę zaraz opisać siebie w pierwszym poście, bo ten pisałem na telefonie i nie za bardzo miałem jak.
 9. Wayneern

  podanie Wayneern

  Więc tak: Doświadczenie: W moderowaniu mam doświadczenie (może niektórzy wiedzą jakie, nie chce wywoływać wilka z lasu) Dlaczego chcesz dołączyć do moderowania: Hmm... Chcę po prostu lekko pomóc ekipie jako moderator. Odciążyć lekko administratorów od roboty przy tak zwanych "rakach" Uświęcony czas, jaki możesz poświęcić na forum: Trudno powiedzieć ze względu na naukę, ale jakieś 1-2h mogę poświęcić w tygodniu. W weekendy pewnie dłużej. To teraz wymagania: Karalność: Żadna, nie sprawiam problemów. Aktywność forum: Tutaj lekko mogę obniżyć swe szansę ale w każdej chwili mogę wszystko mieć ogarnięte a sytuację mniej więcej ogarniam. Znajomość prawa - Znam prawo. Reputacja: Dobra. Discord: Jestem. #Edytuję: Może teraz coś o sobie: Cześć, jestem Wayneern. Niektórzy mogą mnie znać z innych nicków takich jak np. Platynoovv_, albo jeszcze innych, jak ktoś kojarzy mą osobę, ale wątpię. Co mogę o sobie napisać jeszcze, hmm... Jestem ogarniętą osobą, jeżeli chodzi o jakieś kłótnie itp, bo nie wchodzę do takowych, bo mnie nie obchodzą, ale jak ktoś prawo łamie, to trzeba zainterweniować. Jestem dość "cichą" osobą, gdyż praktycznie jak coś robię to po cichu, nikomu się nie chwalę (bo wiem co robię itp). To tyle co mogłem raczej o sobie napisać
 10. Wayneern

  Serwer discord klubu!

  Wiem, dostałem zaproszenie na PW nowe od SebxteRa.
 11. Wayneern

  Axterios

  To jest bardzo ładne, a wręcz bardzo piękne. Na prawdę, to jest PIĘKNE.
 12. Wayneern

  s k o j a r z e n i a

  Lalka. Majonez?
 13. Wayneern

  s k o j a r z e n i a

  Picie... Przyprawa.
×