Skocz do zawartości

Wayneern

Użytkownik
 • Zawartość

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Wayneern

 • Tytuł
  Początkujący II
 • Urodziny 24 lipca

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  HezquPL

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

963 wyświetleń profilu
 1. Rekrutacja na redaktora oraz grafika nadal trwa! Zgłoszenia możecie pisać na Discordzie MCBloga, który znajdziecie tutaj: https://mcblog.eu/discord
 2. Zanim wysłałbym podanie, to ja bym pierw chciał zobaczyć na początek, na jakim poziomie jest prowadzony blog, bo jeżeli byłoby nędznie, to nie wiem czy długo bym robił artykuły, które nie mają wcale wyświetleń, dlatego warto byłoby dodać może jakiś link do bloga, czy coś?
 3. Stronę polecam, jest bardzo ciekawa i pomysłowa. Nie raz pomoże nam w obliczeniu, ile redstone na daną maszynę potrzebujemy.
 4. Moim zdaniem te tło wciąż do zmiany, ale po za tym nie jest zła strona. Tylko poprawić kllka szczegółów (m. in czcionkę, bo tak średnio mi pasuje)
 5. Wayneern

  Styl galaxy na forum

  Styl jest dobry, ale nie wiem czy to normalne, ale w lewym górnym rogu widzę podcięcie (widoczna jest mocna krecha). Po za tym jest w miarę ok, tylk brakuje mi tu kilku rzeczy, ale mniejsza z tym.
 6. Ponownie otwieramy rekrutację na grafika! Jeżeli umiesz robić ładne grafiki i chciałbyś zostać u nas grafikiem, to zapraszam na PW na discordzie: HezquPL#5917
 7. Poszukujemy tym razem grafika! Jeżeli jesteś chętny, to zapraszamy na discorda w celu rekrutacji! Wejdź tu: https://discord.gg/6zQVWfK
 8. A no witam. Nie znam tego typa akurat, a Discorda tak zrobiłem, bo po prostu mi się podobało. Nie chciałem, aby był to nudny, szary discord, a jedynie ładny i dopracowany. StarIT moim zdaniem jest akurat dobrym botem, ale skoro to hejt w kierunku bota, to nie powinienem się rozpisywać. Ogólnie to jestem otwarty wciąż na propozycje dot. discorda, no więc można proponować. Ogólnie dziękuję za opinię.
 9. POLISHRAP - Serwer poświęcony rapu! Wielu z was pewnie zapyta się, czym jest POLISHRAP? POLISHRAP jak sama mówi jest serwerem poświęconym gatunkowi muzycznemu, który króluje dzisiaj wśród młodzieży - rapu. Na serwerze zapewniamy: Kanały dostosowane do twoich wymagań (wybór ról o raperach/label'ach, a nawet team'ach.) Miła, przyjazna atmosfera. Kącik NSFW jak i popularna Tyralnia Słuchowiska, które bez problemu powinny wam starczyć Rozwinięty technologicznie Discord. Zapraszamy bardzo serdecznie! Zaproszenie:https://discord.gg/vt6hPsS
 10. Zawsze to samo - brak informacji szczegółowych. Np. ile płacisz, opisać serwer może trochę? Na czym będzie polegał itp? Bo podanie tylko tego samego co w każdym temacie, to jest po prostu śmieszne (inaczej - jest to po prostu z mojego punktu widzenia nie dbanie o serwer, bądź całkowite jego olewanie).
 11. Mi to wygląda raczej na pomyłkę działów, albo autor tematu źle napisał swój temat (sugeruję po ankiecie, gdyż "może" to być ankieta, dotycząca jego wyboru trybu, ale daje szansę użytkownikom, aby zgadli). Moim zdaniem jak to jest prezentacja, to nie jest ona za bardzo estetyczna - sam tekst nie zadziała, w tym ten "status: OFFLINE". Chociaż datę startu podać, jak nie było.
 12. Może trochę się rozpisz? Bo to jest za mało, aby mnie przekonało do bycia tym budowniczym. Informacje moim zdaniem są napisane tak o, na "wywalone" tak zwane.
 13. Kobott Wielofunkcyjny bot do Discorda. Komendy: Podstawowe: bot - wyświetla informacje dot. bota serwer - wyświetla informacje dot. serwera pomoc - wyświetla pomoc ranking - wyświetla ranking użytkowników użytkownik [użytkownik] - wyświetla informacje dot. użytkownika Przydatne: ogłoszenie <treść> | [miniatura] - tworzy ogłoszenie kryptowaluta <nazwa> - wyświetla informacje dot. podanej kryptowaluty głosowanie <pytanie> | [odpowiedzi] - tworzy głosowanie Zabawa: zapytaj <pytanie> - zadaje pytanie cleverbotowi figlet <treść> - generuje figlet zdelegalizuj <treść> - delegalizuje podaną rzecz minecraft <IP> [port] - wyświetla status podanego serwera Moderacja: wyczyść <liczba> - usuwa podaną liczbę wiadomości Zarządzanie: pożegnanie [treść] | [kanał] - zmienia kanał i treść wiadomości pożegnalnej powitanie [treść] | [kanał] - zmienia kanał i treść wiadomości powitalnej zaproszenia - włącza lub wyłącza blokowanie zaproszeń nowypoziom <poziom> - ustawia poziom od którego powinny być wyświetlane powiadomienia o nowym poziomie logi [kanał] - zmienia kanał logów serwera prefiksy [prefiksy] - zmienia prefiksy serwera role [role] - zmienia role nadawane po wejściu Zaproszenie - https://s.mcadmins.pl/kobott Discord - https://discord.gg/6YbzTnY Domyślny prefix bota - k!
 14. Lista jest bardzo ładna i dobrze dopracowana. Widać, że autor listy bardzo się stara, aby osiągnąć swój cel. Co tu dużo mówić - wygląd ładny, lista z głowami graczy (nie wszystkie mclisty takie mają), działanie dobre. Jestem w stanie polecić osobom, które chcą rozpromować swój serwer (znam trochę takich osób. ? )
×