Skocz do zawartości
jahumen

Mirosław Biznes

Rekomendowane odpowiedzi

Zasłużony

Podsumowanie akcji MiroslawBiznes v1 (może będzie więcej :kappa: ).

Link do tematu: 

Jak widać prezentacja naszpikowana jest memami, a każda linijka została dokładnia przemyślana - wszystkie nawiązują do śmiesznych sytuacji na forum z przeszłości. Mimo to, wielu użytkowników się nabrało.

Po wrzuceniu wątku, bardzo szybko pojawił się pierwszy komentarz:

Studio_20180109_143237.png

Następnie zebraliśmy dwie pozytwne opinie. 

Sam się zdziwiłem, ale dostałem w prywatnej wiadomości zlecenie. Nie można było tego nie wykorzystać. 

Napisaliśmy bardzo profesjonalny skrypt. Dwie osoby bardzo szybko złapały haczyk, zwracając uwagę na backdoory. Niestety nie zauważyły, że większość linijek nie działa.

Wtedy przyszedł ten moment... ZŁY GLOBALNY MODERATOR USUNĄŁ TEMAT. Na szczęście napisałem odwołanie do wyższej instancji i temat został przywrócony.

Wtedy pojawił się najśmiesznejszy post ze wszystkich:

Studio_20180109_143256.png

I komentarz na profilu Mirosława:

x10sctmp7.png

Gdy odpisywałem na te zarzuty, Libter zablokował Mirosława i usunął temat. :( Ale..

Studio_20180109_182950.png

Studio_20180109_183016.png

I na koniec reakcje z discorda:

Studio_20180109_183100.png

Studio_20180109_183326.png

Pozdrawiam zbaitowanych @McKoxu @Savorski @Bielecki @Varter @Dinnez @Nioo i ktoś tam jeszcze

Fun fact: dostaliśmy 2 zlecenia i 3 podania.

Fun fact 2: to 400 post.

Edytowane przez jahumen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Napisali temat, który był rakowy, backdoor w skrypcie, zablokowanie na forum, potem piszą, że był to prank i tylko żartowali.Pewnie teraz piszę ten temat, żeby kolega bana nie dostał aaaa chytre nie powiem, ale i tak bym nieodbanowywał tego programisty i pozdrawiam "klientów" którzy zamówili skrypty z backdoorami xD No ale przecież, skrypt był napisany przykładowy, to tak samo jakbym napisał, że reklamuje kluski i w etykiecie napisałbym, że nie zawierają klusek(dobra to było głupie).

Ja bym nie odbanowywał go, walczmy z rakiem na tym forum oraz przed izihc'kami AVE!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Nieaktywny   
Losowy awatar
1 minutę temu, Virtuosso napisał:

Napisali temat, który był rakowy, backdoor w skrypcie, zablokowanie na forum, potem piszą, że był to prank i tylko żartowali.Pewnie teraz piszę ten temat, żeby kolega bana nie dostał aaaa chytre nie powiem, ale i tak bym nieodbanowywał tego programisty i pozdrawiam "klientów" którzy zamówili skrypty z backdoorami xD No ale przecież, skrypt był napisany przykładowy, to tak samo jakbym napisał, że reklamuje kluski i w etykiecie napisałbym, że nie zawierają klusek(dobra to było głupie).

Ja bym nie odbanowywał go, walczmy z rakiem na tym forum oraz przed izihc'kami AVE!

Mam nadzieję, że to prank.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator globalny
7 minut temu, Virtuosso napisał:

Idź pajacować gdzie indziej, nie tu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Bait niezły
562.png

Jednak pewnie nawet bym nie zareagował, gdyby nie przekleństwo w obrazku. Dostałem raka od samego patrzenia na ten wątek, dziwiło mnie po prostu, że ktoś to w ogóle przywrócił :rak:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator globalny
2 godziny temu, McKoxu napisał:

wartość wziąć zawartość twojego konta w banku ?

Będziesz mnie szantażować i grozić udostępnieniem slado konta? :thonklibter:

2 godziny temu, McKoxu napisał:

Nie masz wartości dlatego ciebie nie dodadzą

@jahumen a wartość złotuwkuw się liczy? Dam 5 złotuwkuw za dodanie mnie do listy :kappa:

Dnia 9.01.2018 o 18:33, jahumen napisał:

@Nioo

8 godzin temu, McKoxu napisał:

No chyba że jako wartość wziąć zawartość twojego konta w banku ?

za 5 złotuwkuw z mego konta bankowego da siem kupić wszystko!!!12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi