Skocz do zawartości

Nioo

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  701
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

10 obserwujących

O Nioo

 • Tytuł
  Wyjadacz III

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  _Nioo

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

4 225 wyświetleń profilu
 1. Nioo

  Jaki hosting?

  Od początku istnienia (minimum od 2017 roku) ich oferta serwerów Minecraft się nie zmieniła, więc trudno się zgodzić z twoim stwierdzeniem.
 2. Nioo

  Jaki hosting?

  Hosting podał ilość rdzeni logicznych/wątków. Mogli to doprecyzować, ale myślę, że można im to wybaczyć. Bardziej nie podoba mi się, że nie podali częstotliwości bazowej procesora. Na zrzucie ekranu widać, że dostałeś odpowiedź w ciągu kilku minut - i to w nocy. Jeżeli chodzi o wulgarną odpowiedź to mam podobne zdanie, jak kolega @Konto_op. Spotkałem się z ignorowaniem mojego problemu/pytania, ale nikt mnie nie wyganiał. To jak najbardziej możliwe. Pukawka w swojej ofercie używa lepszych procesorów.
 3. Nioo

  Tanie serwery Minecraft

  *aktualne* Każdy pakiet w tej chwili jest dostępny! Zapraszam do kontaktu.
 4. Cena jest zawsze ustalana indywidualnie, w zależności czego potrzebujesz i jakie masz wymagania. Możesz napisać do mnie na discordzie / PW.
 5. Cześć. Wykonam prostą i ładną stronę internetową dla Twojego serwera Minecraft. Co na takiej stronie może się znaleźć? aktualności; szczególne cechy serwera; status z listą graczy online; podstrona z administracją; podstrona z regulaminem; podstrona z listą banów np. z pluginu AdvancedBan; podstrona z topką np. z pluginu FunnyGuilds. Co jeszcze mogę zrobić? skonfiguruję strefę DNS domeny; podepnę domenę pod darmowy hosting WWW ct8.pl; postawię forum na silniku Flarum; skonfiguruję sklep np. SklepMC. Przykł
 6. nie wiem w jakim sensie masz na myśli te "wydajniejsze" zabezpieczenia, ale taki plugin lub skrypt sprawdzający czy gracz jest na blazingpack jest mniej obciążający serwer niż anticheat
 7. Nioo

  Tanie serwery Minecraft

  Zapraszam do wejścia na serwer Discord - https://discord.gg/cevVB4n. Znajdziecie tam dokładniejsze informacje o mojej ofercie, porozmawiacie z klientami/testerami oraz możecie zadać pytania.
 8. Nioo

  Tanie serwery Minecraft

  Zapraszam do kontaktu na PW, bądź przez Discorda - Nioo#6904.
 9. Nioo

  Problem FTP

  Poczekaj na odpowiedź BOK.
 10. Nioo

  Problem FTP

  Prawdopodobnie to nie twoja wina i problem leży po stronie enderchest. Możesz jeszcze spróbować połączyć się przez IP numerowe, które podane jest w adresach serwera.
 11. Nioo

  Problem FTP

  Jest taka możliwość, że zamiast portu 21 wpisałeś port 21I? Z I na końcu.
 12. Nioo

  Problem FTP

  Możesz skorzystać z WebFTP (jeśli działa), zawsze to jakaś alternatywa. Pokażesz jak uzupełniłeś "formularz logowania" do FTP np. w WinSCP/FileZilla?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...