Skocz do zawartości

Dinnez

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  50
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

498 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Dinnez

Początkujący III

Początkujący III (4/13)

9

Reputacja

 1. Tak dla formalności, to "odemnie" pisze się osobno.
 2. Temat od bardzo dawna nie był odświeżany, a wiele się zmieniło.Sam pewnie wiesz, że w ciągu paru miesięcy można nauczyć się wielu rzeczy.
 3. Jakbyś nie zauważył, temat jest od bardzo dawna nie odświeżany, co oznacza, że już nie oferuję swoich usług budowlanych.Więc, mogłeś darować sobie odkopywanie tego tematu, który z resztą jest już stary.
 4. It's a prank bro dont łori, nawet się uśmiechnąłem jak czytałem ten skrypt i ten "persent" xDD gz, gz
 5. Na czym ta współpraca ma polegać, mógłbyś dać więcej informacji??Łatwiejszy odbiór, mniej zbędnych pytań, zaoszczędzony czas.
 6. Praca jest niechlujna, ledwo można się czegokolwiek doczytać + błędy, które w nim znalazłem, w prawym bogu tekst jest urwany, przez ten kolor i nie potrzebne napisy nie da się niczego odczytać. Nie lepiej nauczyć jest się pisać te pluginy?Raczej ludzie przyjmują częściej grupę programistów, a nie skrypterów.Popraw grafikę i będzie okej. Pozdrawiam oraz życzę powodzenia
 7. Napisz chociaż coś o serwerze, zlituj się xD Trzeba raczej wiedzieć na co się wydaje pieniądze cnie
 8. Dinnez

  Sponsor

  Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie sponsorwał serwera, z którego nie będzie miał jakichkolwiek zysków poza nędzną rangą, a to że to jest EasyHc to tym bardziej.
 9. Ja nie wiem jak ty mogłeś grać w minecraft 10 lat powstał w 17.05.2009 data wydania 1 wersji jaka była tylko.
 10. Kanały nie ma tego co napisałeś, nic nie napisałeś o serwerze, brak wynagrodzeń szkoda gadać...
 11. Nawet swoimi postami można to wywnioskować, a twoim postem właśnie mi to uświadomiłeś pełen profesjonalizm 12 latków...
 12. Nie polecam tego użytkownika, nie warto wchodzić z nim interesy oszukuję, jest nie ogarnięty.
 13. Temat oszukany, pluginy nie są jego + temat nieogarnięty odraża strasznie
 14. Mała szansa na zniszczenie przedmiotu "8%", to nie jest wcale mało.Wystarczy uderzyć nim z 20 razy i już go nie ma powinieneś pozmieniać to, bądz jest to moja wina i żle doczytałem.A propo pomysłów to serwer ciekawy, chociaż można jeszcze coś do niego dodać bo te fortece itp to fajny pomysł, lecz jeżeli robisz na 1.12 to postaraj się o jakieś nowości bo to wygląda jakbyś robił na starym 1.7 i te same pomysły, a co do reszty nie mam żadnych zastrzeżeń.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...