Skocz do zawartości

ICD10

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  139
 • Rejestracja

1 obserwujący

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Socjologia

Ostatnie wizyty

1 319 wyświetleń profilu

Osiągnięcia ICD10

 1. ICD10

  Skrypt na zgłoszenia

  Cześć, potrzebowałbym skrypt na zgłaszanie wiadomości, ale nie mam pomysłu jak się do tego zabrać. Skrypt musi obsługiwać zgłoszenia dotyczące czatu. Po najechaniu kursorem na wiadomość jakiegoś gracza wyświetla się napis "Zgłoś wiadomość", a po kliknięciu zgłoszenie jest automatycznie wysyłane do administracji. Klikalną wiadomość zrobicie używając json do Skript.
 2. ICD10

  Lore z menu

  Stwórz zmienną, np. {lore.%player%}, która będzie się zmieniać przy wyborze danej rzeczy z menu, a jednocześnie do lore po prostu dodaj te zmienną, aby ją wyświetlało.
 3. Nie zaczynaj oficjalnych wiadomości od "witam" bo pracy nigdy nie znajdziesz. Aby nikt mi nie zarzucił, że niezgodne z tematem: Jakie masz doświadczenie?
 4. ICD10

  Co wolisz?

  Randka z @bobekrobal powinna być bez Libtera, chyba, że przebrałby się za Mikołaja, i dał , to wtedy biorę . Rzecznik Praw Obywatelskich czy Rzecznik Praw Pacjenta?
 5. ICD10

  Co wolisz?

  Na randkach nie czyta się gazet, ale jak już to Superekspres. 3 czy 4 w skali Kinseya?
 6. ICD10

  Co wolisz?

  Randka z @bobekrobal, ale lepiej aby była przy firankach, by światło księżyca oświetlało naszą kolację. ts3 / Discord
 7. ICD10

  2 Sprawy!

  Sam pomyśl, bo jesteś jakimś bezczelnym szczylem co się pruje do każdego na internetowym forum. Idź sobie do poradników, jak nie potrafisz rozmawiać z człowiekiem na poziomie, a wchodzisz na jakieś zwierzęce instynkty. Ekspert widzę z ciebie, skoro nie potrafisz stworzyć takich rzeczy bez pomocy, a do ludzi, którzy poświęcają marnują swój czas szczekasz jak wychudzony jamnik.
 8. ICD10

  2 Sprawy!

  command /wyczysc [<player>]: permission: icd10.wyczysc trigger: clear player-arg's inventory send "Wyczyszczono ekwipunek %player-arg%!"
 9. Nie, bo Liber miałby ich tyle, że byś musiał godzinę scrollować do kolejnego postu.
 10. ICD10

  Dodatki do skript

  Do wcześniejszych, albo poczekasz, aż twórca Umbasaki naprawi aktualny błąd (wie o nim), albo przełączysz się na jakąś wersję 1.7 wraz ze swoim Skript, WildSkript, skQuery.
 11. Potrzebujesz oczywiście Skript, skQuery. Osoba do pełnego korzystania z panelu potrzebuje uprawnienia (nie permisji, do cholery!) o nazwie icd10.rozdzka i icd10.switchmode. Narzędzie otrzymasz po wpisaniu /rozdzka, komenda /switchmode jest tylko dla panelu. https://code.skript.pl/q5FfMBES/
 12. ICD10

  Co wolisz?

  Libter Żabka / FreshMarket
 13. ICD10

  Co wolisz?

  Nowe. Obama / Clinton.
 14. ICD10

  Co wolisz?

  Nie lubię gier MOBA, więc wybieram CS:GO. DayZ / H1Z1
 15. ICD10

  Co wolisz?

  1.9 200 złotych w koronie szwedzkiej czy w dolarach kanadyjskich?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...