
Neeviq
Użytkownik-
Liczba zawartości
35 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Neeviq zareagował na odpowiedź na pytanie: Komenda o danej godzinie
-
Neeviq zareagował na odpowiedź na pytanie: Osobny Chat
-
Neeviq zareagował na odpowiedź w temacie: sdYouTubeAPI - API DO YOUTUBE
-
Neeviq zareagował na odpowiedź na pytanie: Skrypt na gadżety
-
Neeviq zareagował na odpowiedź w temacie: Troll - Skrypt na trollowanie graczy!
-
Neeviq zareagował na odpowiedź w temacie: VanishSK - Skrypt na innowacyjny vanish!
-
Neeviq zareagował na odpowiedź na pytanie: BanY w gui
-
Neeviq zareagował na odpowiedź w temacie: Do usunięcia
-
Neeviq zareagował na odpowiedź w temacie: SBan - Zaawansowany skrypt na bany
-
Hej! Zrobiłby mi ktoś skripta na odpychanie gdy podchodzimy do moba zombi?
-
Dzięki działa do zamknięcia!
-
Napisałby mi ktoś skripta żeby komende /fly można było używać tylko w świecie o nazwie Lobby?
-
Nadal nie działa i są błędy
-
Hej! Napisałby mi ktoś Skripta na konfiguracje monet? Chodzi o to że jak na scoreboardzie mamy {Money} to są monet np. 1000$ i chodzi mi o to żeby jak mamy te 1000$ na scoreboardzie zamieniały się na 1k$ z 1000$.
-
Hmm.. właśnie przed chwilą sprawdzałem i można go bić oczywiście LECZ ON NIE ODDAJE a właśnie sens w tym ze ma również atakować lub oddać.
-
Tak o to chodzi wlasnie
-
Hej wie ktoś może żeby NPC atakował? I żeby można go bić.
-
Witam, zauważyłem na pewnym serwerze EasyC..... nie spotykaną rzecz czyli Lewitujące Moby jest może na to plugin lub skript żeby się moby unosiły?
-
Ok sprawdze jutro a tak to dzięki za odpowiedzi mordy
-
Hej wie ktoś może jak zrobić żeby np. gdy wpiszemy /w i np TAB nie wyskakiwały komendy z pluginów tych których nie chcemy żeby nie pokazywało komend podam przykład serva jest na EasyC..... jest tak że gracz ma dostęp do swoich komend i może je odczytać w sposób / i TAB np jest tylko /spawn a nie /worldedit: itp
-
Hej zrobiłby ktoś mi skripta na podwójny skok? 2x kliknięcie spacjli powoduje ten skok za odp daje
-
Witam , wie ktoś może dlaczego nie działa mi plugin ProdigyGadgets zakupiony za 12 euro na : https://www.spigotmc.org/resources/prodigygadget-diamond-advanced-cosmetic-plugin.1335/ Jest na czerwono w /pl potrzebne są jakieś dodatki do tego plugina czy coś? Silnik: Spigot 1.9
-
Dziękuje można zamknąć!