Skocz do zawartości

MrGoraj

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  111
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O MrGoraj

 • Urodziny 06/01/2000 (23.899813091 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kielce
 • Nick w MC
  Goraj

Ostatnie wizyty

1569 wyświetleń profilu

Osiągnięcia MrGoraj

 1. Patrząc na ceny zaczynam być podejrzliwy co do tej "profesjonalności", więc może opublikujesz informacje o jakiś swoich dokonaniach? Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
 2. Wypraszam sobie, nigdy nikogo nie namawiałem do reklamowania mojego serwera na Twoim forum (jak już to strony nie powiązanej w żaden sposób z nim) jak już ktoś coś takiego planował to zdecydowanie mu odradzałem więc proszę o przedstawienie dowodów na te oszczerstwa. Oczywiście za wszelaką pomoc jestem ci wdzięczny i jeśli będę mógł to chętnie ci pomogę. Niewłaściwe treści w cytacie //xVendrome
 3. MrGoraj

  poziom

  Kod udostępniłem wcześniej już więc przejrzyj temat Wysłane z mojego Szajsunga
 4. MrGoraj

  poziom

  chodzi o ip? i jak ono ma ci pomóc bo nic tam nie ma (dopiero przygotowuje serwer)
 5. MrGoraj

  poziom

  u mnie śmiga ;d po zmianie wywala błąd
 6. MrGoraj

  poziom

  ma sprawdzać czy gracz ma wystarczająco expa by zdobyć kolejny poziom
 7. MrGoraj

  poziom

  Właśnie wszystko jest najnowsze
 8. MrGoraj

  poziom

  na tabliście obok nicku
 9. MrGoraj

  poziom

  ja używam tylko wildskript i skquery i działa u mnie ;d
 10. Właśnie nie wiem czy warto rozbudowywać tego typu serwer skoro nie najlepiej się przyjął (w szczególności wśród użytkowników forum skript)
 11. MrGoraj

  poziom

  Zmieniłem i dalej to samo dodatkowo dodałem, żeby zmieniało też przy wejściu na serwer, jednak nie pomogło a błędów brak. Kod aktualnie wygląda tak ;d variables: {lvl.%player%} = 1 {awans.%player%} = 500 {exp.%player%} = 0 on death: if attacker is a player: if victim is a zombie: add 5 to {exp.%attacker%} set {lvl.%attacker%} to player's level if {exp.%attacker%} >= {awans.%attacker%}: set {exp.%player%} to 0 Set {exp.%player%} to player's level add 500 to {awans.%attacker%} add 1 to {lvl.%attacker%} set {lvl.%attacker%} to player's level send "Awansowales na kolejny poziom!" to attacker on join: set player's tag to "[%{lvl.%player%}% LvL] " set {lvl.%player%} to player's level set {lvl.%player%} to player's level on chat: cancel event broadcast "[%{lvl.%player%}% LvL] %colored display name of player% %message%"
 12. MrGoraj

  poziom

  Udało mi się ogarnąć tab jednak dalej nie działa pokazywanie lvla i expa na pasku ;d
 13. MrGoraj

  poziom

  Nie wiem czemu ale ta metoda nie działa i jeśli można przy okazji to nie działa mi również dodawanie tagu na tabliście ;d variables: {lvl.%player%} = 1 {awans.%player%} = 500 {exp.%player%} = 0 on death: if attacker is a player: if victim is a zombie: add 5 to {exp.%attacker%} set level of player to {exp::%player%} if {exp.%player%} >= {awans.%player%}: set {exp.%player%} to 0 Set {exp.%player%} to player's level add 500 to {awans.%player%} add 1 to {lvl.%player%} set {lvl.%player%} to player's level send "Awansowales na kolejny poziom!" to attacker on first join: set player's tag to "[1 LvL] " on chat: cancel event broadcast "[%{lvl.%player%}% LvL] %colored display name of player% %message%"
 14. MrGoraj

  poziom

  Witam,chciałbym się zapytać czy da się zsynchronizować pasek z poziomem ze zmienną skripta i jeśli tak to jak to można zrobić?
 15. Witam, jakiś czas temu opublikowałem swój pierwszy serwer, ale niestety nie do końca się przyjął. Główne powody to mała liczba graczy (serwer typu pvp, więc potrzeba większej grupki bydało się grać). Poza tym byłem często oskarżany o kopiowanie od serwerowni trybu, na którym nigdy nie grałem i prawdopodobnie nie zagram, ponieważ, pomimo że mam konto premium ktoś mi zajął nick a administracja zaleciła mi jego zmianę. Chciałbym się dowiedzieć, jakie byłyby Wasze oczekiwania co do mojego serwera. Proszę o informację, które elementy z tamtego serwera są uznane za zapożyczone i w jaki sposób mógłbym wyróżnić swój w tej sytuacji Przechodząc do meritum, mój serwer miał odwzorowywać grę Battlefield w minecraft. Na ten moment, wprowadziłem tam podstawowe klasy takie jak:medyk, wsparcie, technik, zwiadowca miały one oczywiście bronie palne i granaty. Na serwerze można było znaleźć również 3 mapy takie jak: Operacja Pustynna Burza, Ziba Tower, Kanały Nouszahr i dwie przystosowane do większej ilości graczy, które byłyby wprowadzane w sytuacji gdy zwiększy się ilość graczy. (Operacja Metro, Kaspijska Granica). W planach mam również dodanie systemu ulepszeń i dodatkowych trybów, jednak zdecyduję się na to dopiero, gdy poprawię swoje umiejętności i będę pewien, że graczom się takie rozwiązania spodobają. Jeśli ten tryb nie byłby dla Was interesujący, to chciałbym prosić o jakieś wskazówki, co do tego i jak najlepiej można go uskutecznić. Z tego co widzę, teraz popularne są serwery RPG.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...