Skocz do zawartości

KsawoX

Użytkownik
 • Zawartość

  80
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O KsawoX

 • Tytuł
  Użytkownik I

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. KsawoX

  skrypt na zabicie

  on death of player: if attacker is player: add 50 to attacker's balance send "&a+50$" to attacker" give emerald to attacker
 2. @Up Dziękuje, aktualne.
 3. Dzięki za polecenie, jestem do usług
 4. KsawoX

  Skarga próbny mod Vylence

  @_Of3k ale on adwokata nie potrzebuję tak myślę. I wypraszam sobie coś w stylu Gdyby domenę skript.pl nie odwiedzała nisza wiekowa (mam tu na myśli przykład twojej osoby), forum zyskało by na odwiedzających, ale niestety. To jest dopiero nie na miejscu i potwierdzające twój brak jakichkolwiek argumentów żeby się wypowiedzieć. Jesteś w błędzie jeśli uważasz że nie mają znaczenia bo niestety ale mają. Ja tutaj się nie upieram o ostrzeżenie tylko o to idiotyczne myślenie. Co do obraźliwych słów? Coś napisałem nie tak? Tak propo tego, właśnie zajmijcie się tym a nie takimi pierdołami i uprzykrzania korzystania z forum. Nie wiem chciał sobie wypróbować przycisk ostrzeżenie czy co? Na to wygląda Co do odświeżania - notorycznie. Proszę o udostępnienie postów do których się odwołam. Bo jak widzę 2 wiadomości wyżej jak odpisywałem komuś to również zostało uznane za podbijanie postem. Mam nie odpisywać? Oj żałosne. Z mojej strony to chyba na tyle, no chyba że jeszcze jakiś obrońca Vylence chce się wypowiedzieć. Czekam na rozpatrzenie, ale moim zdaniem wszystko ma swoje granice i nie powinno być brane dosłownie. Aha jeszcze dodam bo teraz zauważyłem. Wiesz co jest szczytem @_Of3k? Właśnie to że ostatni post w moim temacie w tej chwili jest z 5 lutego, bo ktoś usunął ten post co pisałem. No nie działanie na szkodę forum/użytkownika? - Chyba regulamin też to zawiera.
 5. KsawoX

  Skarga próbny mod Vylence

  Podaj te posty podaj :) "podbicie postem" dzięki, temat aktualny 6 lutego. Co mialem nie odpisywać? Owszem - wisienka na torcie: Dzięki, temat aktualny. Spoko kurde ale typie po twoim jakże mądrym usunięciu postów temat wyglądał na nie aktualny bo ostatni post był 8 lutego geniuszu dlatego napisałem 27 lutego następny GRATULACJE Z resztą ja się nie będę tłumaczył bo jak widać dostałeś PRÓBNEGO moderatora i już widać że będziesz zniechęcał użytkowników do korzystania z niego - miało już forum problem z utrzymaniem się (jak były reklamy). Widać że przesadzasz i dalej chcesz zrobić to samo. Tak jak napisał @Adam36 zacznie się tak z tego co widzę. Wnioskuję o wyrzucenie Vylence z stanowiska próbnego moderatora, bo nie pomaga - a szkodzi.
 6. Vylence nadał mi ostrzeżenie za odświeżenie tematu postem. Rozumiem jakbym odświeżał codziennie tak temat, ale tak nie jest. Odświeżam przyciskiem a jak jest temat już za długo bez odpowiedzi to dodaje post, żeby widoczne było to że temat jest aktualny ponieważ głupio to wygląda np. 5 lutego ostatni post i brak dalszych odpowiedzi. Ja wszystko rozumiem, no ale może trochę pomyśleć za nim coś się zrobi bo nawet jak wejdzie ktoś z poza forum to nie zrozumie tego czy temat jest aktualny czy nie bo nie będzie widział podbicia. TAK JAK PISAŁEM WYŻEJ. Co innego jakbym odświeżał postami nagminnie, a nie raz na około 2-3 tygodnie... Forum chce zyskiwać użytkowników a w ten sposób raczej ich nie zyska.
 7. KsawoX

  Wiadomosc co 1 minute

  No to tak(taki dał do poprawy), ale powinien działać i tak.
 8. KsawoX

  Wiadomosc co 1 minute

  Co konkretnie nie działa? W sk jest wszystko dobrze po wytabowaniu.
 9. KsawoX

  Wiadomosc co 1 minute

  Variables: {pomoc::%player%} = false on npc right click: if citizen is named "&f&lPielegniarka": if {pomoc::%player%} is false: send "{@tag} &aWezwałeś Lekarza, poczekaj chwilke na niego!" loop all players: if loop-player has permission "lecz": send "{@tag}&7&lGracz &f&l%player% &7&lprosi o leczenie" to loop-player set {pomoc::%player%} to true wait 60 seconds set {pomoc::%player%} to false else: send "{@tag} &aNiedawno zawolales Lekarza! Poczekaj 1 Minute, aby to powtorzyc"
 10. Czy ja nie wyraźnie piszę? Kontakt PW, pytania itd PW? Odpowiadając już tutaj. Nie każdego więc nie wprowadzaj w błąd, a jeśli już nie będzie opcji to napiszę podobny wg. ustaleń.
 11. KsawoX

  SkIris 1.11-1.12.2

  Nie wypowiadaj się skoro nie wiesz.
 12. KsawoX

  SkIris 1.11-1.12.2

  Yyy bo w SK się nie da???????
×