Skocz do zawartości

KsawoX

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  93
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia KsawoX

 1. Portfolio w trakcie prac, jak zrobie to dodam. Zainteresowanych zapraszam do współpracy.
 2. Temat aktualny. Aktualne. Jestem w stanie również napisać stronę internetową jak i podłączyć ItemShop. Aktualne
 3. Według mnie takie osoby jak Ty nie powinny mieć prawa głosu i wypowiadać się za innych. Jeśli jest ktoś zainteresowany to i tak musi wejść ze mną popisać / porozmawiać. Wtedy jestem w stanie pokazać bo i tak muszę być aktywny. Obecnie współpracuję z kilkoma serwerami. Pozdrawiam.
 4. Napisałem wyraźnie, że wam się to nie podoba to nie mój problem. Nie udostępniam publicznie bo nie mam takiego życzenia i nie mam obowiązku udostępnić publicznie. Napisałem wyraźnie, mądry człowiek zrozumiałby a nie wdawał się w bezsensowne dyskusję. Wy nie jesteście zainteresowanymi tylko szukacie nie wiem, sensacji? Próbujecie zabłysnąć czy jak? Przez takie osoby jak wy internet staje się jaki się staje. Ja na tym etapie kończę moją wypowiedź. Zainteresowanych zapraszam, posiadam przykładowe prace. Nabijaczom postów dziękuje.
 5. Portfolio dla zainteresowanych, nie udostępniam publicznie. Przestań nabijać posty. Pozdrawiam.
 6. Cześć, szukasz budowniczego? Oferuję: - Uczciwe wykonanie projektu - Dotrzymywanie terminów - Zbudowanie całej mapy - Zbudowanie pojedynczych rzeczy (domek, itp) - Umiejętność posługiwania się WorldEdit - Szybkie dostarczanie zamówionych projektów. Oczekuję: - Zdecydowania - Dojrzałości - Uczciwości - Wynagrodzenia Kontakt: Zapraszam do pisania prywatnych wiadomości, gdzie podaje lepszy kontakt. Portfolio dostępne dla poważnie zainteresowanych. Pozdrawiam ;)
 7. Wy nie jesteście zleceniodawcami, wy jesteście nabijaczami postów, pozdrawiam :)
 8. Powiem tak, nie odpowiadam tutaj. Zainteresowanych zapraszam do pisania prywatnej wiadomości.
 9. Prezentacja jaka jest taka jest Ważne żeby było wiadomo o co chodzi. Zostanę technikiem twojego serwera minecraft, niezależnie od wersji od najstarszej - do najnowszej. Jeśli potrzebujesz pomocy przy stworzeniu całego serwera, czy też pojedynczych rzeczy to zapraszam do kontaktu. Mam duże doświadczenie zw. z serwerami oraz ich tworzeniem. Atrakcyjne niskie ceny, płatność: PSC, PayPal, Przelew. Kontakt PW, gdzie zainteresowanym podaje lepszy kontakt i odpowiadam na wszelkie pytania. Zapraszam do współpracy!
 10. KsawoX

  skrypt na zabicie

  on death of player: if attacker is player: add 50 to attacker's balance send "&a+50$" to attacker" give emerald to attacker
 11. Dzięki za polecenie, jestem do usług
×
×
 • Dodaj nową pozycję...