Skocz do zawartości

KsawoX

Użytkownik
 • Zawartość

  93
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O KsawoX

 • Tytuł
  Użytkownik I

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Według mnie takie osoby jak Ty nie powinny mieć prawa głosu i wypowiadać się za innych. Jeśli jest ktoś zainteresowany to i tak musi wejść ze mną popisać / porozmawiać. Wtedy jestem w stanie pokazać bo i tak muszę być aktywny. Obecnie współpracuję z kilkoma serwerami. Pozdrawiam.
 2. Napisałem wyraźnie, że wam się to nie podoba to nie mój problem. Nie udostępniam publicznie bo nie mam takiego życzenia i nie mam obowiązku udostępnić publicznie. Napisałem wyraźnie, mądry człowiek zrozumiałby a nie wdawał się w bezsensowne dyskusję. Wy nie jesteście zainteresowanymi tylko szukacie nie wiem, sensacji? Próbujecie zabłysnąć czy jak? Przez takie osoby jak wy internet staje się jaki się staje. Ja na tym etapie kończę moją wypowiedź. Zainteresowanych zapraszam, posiadam przykładowe prace. Nabijaczom postów dziękuje.
 3. Portfolio dla zainteresowanych, nie udostępniam publicznie. Przestań nabijać posty. Pozdrawiam.
 4. Cześć, szukasz budowniczego? Oferuję: - Uczciwe wykonanie projektu - Dotrzymywanie terminów - Zbudowanie całej mapy - Zbudowanie pojedynczych rzeczy (domek, itp) - Umiejętność posługiwania się WorldEdit - Szybkie dostarczanie zamówionych projektów. Oczekuję: - Zdecydowania - Dojrzałości - Uczciwości - Wynagrodzenia Kontakt: Zapraszam do pisania prywatnych wiadomości, gdzie podaje lepszy kontakt. Portfolio dostępne dla poważnie zainteresowanych. Pozdrawiam ;)
 5. Wy nie jesteście zleceniodawcami, wy jesteście nabijaczami postów, pozdrawiam :)
 6. Powiem tak, nie odpowiadam tutaj. Zainteresowanych zapraszam do pisania prywatnej wiadomości.
 7. Prezentacja jaka jest taka jest Ważne żeby było wiadomo o co chodzi. Zostanę technikiem twojego serwera minecraft, niezależnie od wersji od najstarszej - do najnowszej. Jeśli potrzebujesz pomocy przy stworzeniu całego serwera, czy też pojedynczych rzeczy to zapraszam do kontaktu. Mam duże doświadczenie zw. z serwerami oraz ich tworzeniem. Atrakcyjne niskie ceny, płatność: PSC, PayPal, Przelew. Kontakt PW, gdzie zainteresowanym podaje lepszy kontakt i odpowiadam na wszelkie pytania. Zapraszam do współpracy!
 8. KsawoX

  skrypt na zabicie

  on death of player: if attacker is player: add 50 to attacker's balance send "&a+50$" to attacker" give emerald to attacker
 9. Dzięki za polecenie, jestem do usług
 10. KsawoX

  Skarga próbny mod Vylence

  @_Of3k ale on adwokata nie potrzebuję tak myślę. I wypraszam sobie coś w stylu Gdyby domenę skript.pl nie odwiedzała nisza wiekowa (mam tu na myśli przykład twojej osoby), forum zyskało by na odwiedzających, ale niestety. To jest dopiero nie na miejscu i potwierdzające twój brak jakichkolwiek argumentów żeby się wypowiedzieć. Jesteś w błędzie jeśli uważasz że nie mają znaczenia bo niestety ale mają. Ja tutaj się nie upieram o ostrzeżenie tylko o to idiotyczne myślenie. Co do obraźliwych słów? Coś napisałem nie tak? Tak propo tego, właśnie zajmijcie się tym a nie takimi pierdołami i uprzykrzania korzystania z forum. Nie wiem chciał sobie wypróbować przycisk ostrzeżenie czy co? Na to wygląda Co do odświeżania - notorycznie. Proszę o udostępnienie postów do których się odwołam. Bo jak widzę 2 wiadomości wyżej jak odpisywałem komuś to również zostało uznane za podbijanie postem. Mam nie odpisywać? Oj żałosne. Z mojej strony to chyba na tyle, no chyba że jeszcze jakiś obrońca Vylence chce się wypowiedzieć. Czekam na rozpatrzenie, ale moim zdaniem wszystko ma swoje granice i nie powinno być brane dosłownie. Aha jeszcze dodam bo teraz zauważyłem. Wiesz co jest szczytem @_Of3k? Właśnie to że ostatni post w moim temacie w tej chwili jest z 5 lutego, bo ktoś usunął ten post co pisałem. No nie działanie na szkodę forum/użytkownika? - Chyba regulamin też to zawiera.
 11. KsawoX

  Skarga próbny mod Vylence

  Podaj te posty podaj :) "podbicie postem" dzięki, temat aktualny 6 lutego. Co mialem nie odpisywać? Owszem - wisienka na torcie: Dzięki, temat aktualny. Spoko kurde ale typie po twoim jakże mądrym usunięciu postów temat wyglądał na nie aktualny bo ostatni post był 8 lutego geniuszu dlatego napisałem 27 lutego następny GRATULACJE Z resztą ja się nie będę tłumaczył bo jak widać dostałeś PRÓBNEGO moderatora i już widać że będziesz zniechęcał użytkowników do korzystania z niego - miało już forum problem z utrzymaniem się (jak były reklamy). Widać że przesadzasz i dalej chcesz zrobić to samo. Tak jak napisał @Adam36 zacznie się tak z tego co widzę. Wnioskuję o wyrzucenie Vylence z stanowiska próbnego moderatora, bo nie pomaga - a szkodzi.
×