Skocz do zawartości

KsawoX

Użytkownik
 • Zawartość

  77
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O KsawoX

 • Tytuł
  Użytkownik I

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. KsawoX

  skrypt na zabicie

  on death of player: if attacker is player: add 50 to attacker's balance send "&a+50$" to attacker" give emerald to attacker
 2. @Up Dziękuje, aktualne.
 3. Dzięki za polecenie, jestem do usług :) Temat jest aktualny odświeżany przyciskiem bo pewien moderator na ból pewnej części ciała że napiszę post od czasu do czasu aby widniała data. Temat aktualny do póki nie będzie zamknięty. Zapraszam do współpracy :)
 4. KsawoX

  Skarga próbny mod Vylence

  @_Of3k ale on adwokata nie potrzebuję tak myślę. I wypraszam sobie coś w stylu Gdyby domenę skript.pl nie odwiedzała nisza wiekowa (mam tu na myśli przykład twojej osoby), forum zyskało by na odwiedzających, ale niestety. To jest dopiero nie na miejscu i potwierdzające twój brak jakichkolwiek argumentów żeby się wypowiedzieć. Jesteś w błędzie jeśli uważasz że nie mają znaczenia bo niestety ale mają. Ja tutaj się nie upieram o ostrzeżenie tylko o to idiotyczne myślenie. Co do obraźliwych słów? Coś napisałem nie tak? Tak propo tego, właśnie zajmijcie się tym a nie takimi pierdołami i uprzykrzania korzystania z forum. Nie wiem chciał sobie wypróbować przycisk ostrzeżenie czy co? Na to wygląda Co do odświeżania - notorycznie. Proszę o udostępnienie postów do których się odwołam. Bo jak widzę 2 wiadomości wyżej jak odpisywałem komuś to również zostało uznane za podbijanie postem. Mam nie odpisywać? Oj żałosne. Z mojej strony to chyba na tyle, no chyba że jeszcze jakiś obrońca Vylence chce się wypowiedzieć. Czekam na rozpatrzenie, ale moim zdaniem wszystko ma swoje granice i nie powinno być brane dosłownie. Aha jeszcze dodam bo teraz zauważyłem. Wiesz co jest szczytem @_Of3k? Właśnie to że ostatni post w moim temacie w tej chwili jest z 5 lutego, bo ktoś usunął ten post co pisałem. No nie działanie na szkodę forum/użytkownika? - Chyba regulamin też to zawiera.
 5. KsawoX

  Skarga próbny mod Vylence

  Podaj te posty podaj :) "podbicie postem" dzięki, temat aktualny 6 lutego. Co mialem nie odpisywać? Owszem - wisienka na torcie: Dzięki, temat aktualny. Spoko kurde ale typie po twoim jakże mądrym usunięciu postów temat wyglądał na nie aktualny bo ostatni post był 8 lutego geniuszu dlatego napisałem 27 lutego następny GRATULACJE Z resztą ja się nie będę tłumaczył bo jak widać dostałeś PRÓBNEGO moderatora i już widać że będziesz zniechęcał użytkowników do korzystania z niego - miało już forum problem z utrzymaniem się (jak były reklamy). Widać że przesadzasz i dalej chcesz zrobić to samo. Tak jak napisał @Adam36 zacznie się tak z tego co widzę. Wnioskuję o wyrzucenie Vylence z stanowiska próbnego moderatora, bo nie pomaga - a szkodzi.
 6. Vylence nadał mi ostrzeżenie za odświeżenie tematu postem. Rozumiem jakbym odświeżał codziennie tak temat, ale tak nie jest. Odświeżam przyciskiem a jak jest temat już za długo bez odpowiedzi to dodaje post, żeby widoczne było to że temat jest aktualny ponieważ głupio to wygląda np. 5 lutego ostatni post i brak dalszych odpowiedzi. Ja wszystko rozumiem, no ale może trochę pomyśleć za nim coś się zrobi bo nawet jak wejdzie ktoś z poza forum to nie zrozumie tego czy temat jest aktualny czy nie bo nie będzie widział podbicia. TAK JAK PISAŁEM WYŻEJ. Co innego jakbym odświeżał postami nagminnie, a nie raz na około 2-3 tygodnie... Forum chce zyskiwać użytkowników a w ten sposób raczej ich nie zyska.
 7. KsawoX

  Wiadomosc co 1 minute

  No to tak(taki dał do poprawy), ale powinien działać i tak.
 8. KsawoX

  Wiadomosc co 1 minute

  Co konkretnie nie działa? W sk jest wszystko dobrze po wytabowaniu.
 9. KsawoX

  Wiadomosc co 1 minute

  Variables: {pomoc::%player%} = false on npc right click: if citizen is named "&f&lPielegniarka": if {pomoc::%player%} is false: send "{@tag} &aWezwałeś Lekarza, poczekaj chwilke na niego!" loop all players: if loop-player has permission "lecz": send "{@tag}&7&lGracz &f&l%player% &7&lprosi o leczenie" to loop-player set {pomoc::%player%} to true wait 60 seconds set {pomoc::%player%} to false else: send "{@tag} &aNiedawno zawolales Lekarza! Poczekaj 1 Minute, aby to powtorzyc"
 10. Czy ja nie wyraźnie piszę? Kontakt PW, pytania itd PW? Odpowiadając już tutaj. Nie każdego więc nie wprowadzaj w błąd, a jeśli już nie będzie opcji to napiszę podobny wg. ustaleń.
 11. KsawoX

  SkIris 1.11-1.12.2

  Nie wypowiadaj się skoro nie wiesz.
 12. KsawoX

  SkIris 1.11-1.12.2

  Yyy bo w SK się nie da???????
 13. Spróbuj jeszcze player head
×