Skocz do zawartości

JKap

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia JKap

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

0

Reputacja

 1. Witam! Szukam skryptu na drop skrzynek do case openingu po zabiciu gracza. Do otwarcia skrzynki nie będzie potrzebny klucz.
 2. JKap

  Itemy Stałe skywars

  Przy wejściu na dany teren
 3. JKap

  Itemy Stałe skywars

  Witam! Szukam skryptu na itemy stałe skywars. Mają być mniej więcej takie same jak na craftgames.pl w poprzednich edycjach łącznie z super mocami. Skrypt ma korzystać z pluginow: Vault lub iconomy. Dziękuję.
 4. JKap

  Gadżety // Skrypt

  Dało by się przez vault lub iconomy?
 5. JKap

  Gadżety // Skrypt

  Rakieta- tworzy rakietę którą leci w pionie do góry przez 20 sek. Ma się odnawiać co 40 sek. Koszt 3000 tys. coinsow Flash- różdżka która po kliknięciu teleportuje w dane miejsce. Odnowienie co 80 sekund. Koszt: 6 tys. coinsow. Granat dymny: ma w promieniu 7 kratek stworzyć dym na 10 sek. Odnowienie co 60 sek. Koszt: 7 tys coinsow. Spadochron- spowalnia upadnie przez 14 sek i ma to być efekt kur które spadają na linkach od konia. Odnowienie: 60 sek. Koszt: 7500 tys coins
 6. JKap

  Gadżety // Skrypt

  Witam! Szukam skryptu na gadżety jak na popularnym serwerze vert*z.pl. Oczywiście mają być za coinsy. Mają być: rakieta, Flash, granat dumny, tomahawk (siekierka którą jak się rzuci spowalnia gracza na 8 sekund), spadochron.
 7. JKap

  Skrypt na SkyWars

  Witam! Mógłby mi ktoś zapodać skrypt na SkyWars z klasami jak na [IP ~Derpy] lub skywars z itemami stałymi (w itemach stałych mają być takie skille jak np: Superskoczek, superninja, znika na 3 sekundy) a klasy mają być np: cheater który ma skille: zamrożenie gracza na 2 sekundy i latanie na 5 sekund. Mają być również coinsy (za kilka 5 monet, za wygraną 50)
 8. JKap

  BanY w gui

  Umiesz naprawić?
 9. JKap

  Panel Śledzenia

  Witam! Szukam skryptu na panel Śledzenia. Po wpisaniu komendy /md <nick> ma wyświetlić nam się gui które zawiera jeden pasek. Na pierwszym slocie ma być teleportacja do gracza, na środkowym Włącz tryb moda a na ostatnim Otwórz BanHammer. W włącz tryb moda ma być komenda /v (plugin vanishnopacket). A na ban Hammer ma wykonać komendę /bh <nick> DZIĘKUJE I POZDRAWIAM!
 10. JKap

  Temat zamknięty

  Temat zamknięty
 11. JKap

  BanY w gui

  Witam! Szukam skryptu na Banhammer czyli banowanie w gui. Np; komenda /bh <nick> jak wpiszesz ta komendę to pojawia ci się duże gui (duża skrzynka) i na środku są 2 itemy, ban i kick jak klikniesz na ban to pojawiają Ci się powody: czity, reklama, bluzgi tak samo z kickiem. Zarówno jak wybiorę powód kicka i bana to na chacie pojawia się wiadomość, np; Gracz <gracz> został zbanowany za Czity! PS: Wszystkie bany mają być na 5 dni
×
×
 • Dodaj nową pozycję...