Skocz do zawartości

Denger_

Użytkownik
  • Ilość zawartości

    15
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Denger_

  • Urodziny 07/15/2003 (20.206625199 lat)

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

1021 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Denger_

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

11

Reputacja

  1. Czemu nie opłacalne xD? A skąd wiesz jakie ten serwer wgl będzie miał zyski? Skąd wiesz może będzie ok. 500 ,600zl na edycję co wtedy nie było by to opłacalne? Naprawdę pomysł zanim coś napiszesz.
  2. Też niedawno byłem temu nowemu pvp przeciwny ale zmieniłem zdanie bo jest to po prostu fajne i lepsze bo ci gówniani "pseudo" pro kozacy pvp z 1.8 nie mogą na tych swoich kijowych auto clickach zrobić 100cps na sekundę. Poza tym niestety ale z tym się muszę zgodzić iż na wersjach wyższych od 1.8 jest mniej fpsów ale akurat to da się jakoś znieść Niestety prawda jest też taka że większość tych "hejterów" nowego pvp przykład: @HotAngel2K17 nawet na tej wersji praktycznie w ogóle nie grali xD
  3. Denger_

    [PVP]

    Można twoje zachowanie skomentować tylko jako "idiotyzm" pvp jest tylko pod wersje 1.8 dlaczego xD? bo jest inne PVP? po pierwsze łatwo jest wykonać plugin aby wszystko działało tak samo jak na 1.8 po drugie wersja 1.8 jest już stara i nudna w przeciwieństwie do wersji 1.12.2 która może zaoferować takie rzeczy jak: owoce chorusu, elytry oraz inne ciekawe i dające rozrywkę rzeczy.
  4. Wydaje się fajny tryb, na pewno wbije na start i zagram Ładne mapy, fajne innowacje.
  5. Taka jest moja wypowiedź nie podoba mi się takie coś i tyle każdy ma swoją opinie i swoje poglądy poza tym chyba po to są komentarze aby można było się wypowiedzieć co się podoba a co nie.
  6. Musisz kraść styl miniaturek? i je przerabiać? Poza tym wszystko co jest tu powiedziane ściągnąłeś od tidzimi'ego jedyne co masz innego w tym filmie to głos. Jest już osoba która przedstawia snapshoty i robi to bardzo dobrze po co kolejna?
  7. Denger_

    [PVP]

    od kiedy przepraszam bardzo budowle lagują xD? skoro nie posiadasz nic do przedstawienia serwera to po co to piszesz? znasz pojęcie słowa "prezentacja" ? No to jest chyba podstawa każdego serwera bez paczki antycheat ale po co o tym piszesz xD? Już na starcie widzę mojego ukochanego użytkownika jakim jest "PrezentacjaTest" aka Frejbuld - nie umiesz poprawnie łączyć zdań - nie wiesz co piszesz i co chwilę się powtarzasz - plujesz się - nie umiesz poprawnie stworzyć serwerowego fanpage'a
  8. Hymm sam pisałeś tryb powiadasz? Czyli pewnie najlepszej jakości nie jest bo widząc twój "loveparkour" można było się załamać. Ogólnie na serwer wszedłem i bardzo tego żałuję... Tryb easyhc to dragon z pierwszego sezonu survivalgames to jakis gowniany skrypcik wygląda to okropnie.. A tryb parkour to loveparkour v2
  9. Kolejny nie wyróżniający się skyblock niczym z 2015-16 roku
  10. Ta no rzeczywiście można było to zauważyć na twoim serwerze "loveparkour" co z tego że na serwerze była masa błędów, lobby to był drewniany kwadrat 10x10 no i oczywiście na serwerze dało się latać bez żadnego problemu na Fly.
  11. no nie wiem czy ranga na serwerze na którym nie ma nawet 10 osób to taka dobra nagroda
  12. Ładna mapka prezentacja w sumie też w wolnym czasie może wejdę
  13. Szczerze.. serwerka nie polecam ta no pewnie modele... pojazdy.. co nie zmienia tego że to wciąż są kloce a w klocach realizmu się poczuć nie da jeszcze dodatkowo gdy serwer tworzą osoby które jedyne co umieją to przypiąć ci 20 raków dziennie
  14. Bardzo oryginalny trailer muszę przyznać :d
×
×
  • Dodaj nową pozycję...