Skocz do zawartości

neexipl

Użytkownik
 • Zawartość

  81
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O neexipl

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  location of "neexipl" parsed as player
 • Hobby
  Minecraft
  Bukkit
  Skript
  Motor <3
 • Nick w MC
  chester4890

Ostatnie wizyty

746 wyświetleń profilu
 1. Zapisanie do....

  add 1 stone to inventory of block at location of {skrzynka}
 2. Scrypt na /chat

  "SCRYPT" "WILDSCRYPT" tego jeszcze nie słyszałem #BEKA A swój kod lepiej umieść tutaj: https://code.skript.pl/
 3. Konkurs Chat (Loteria)

  give {@ilosc} {@item} to player zamien na: give 10000 to player's balance
 4. przedmioty

  command /id: trigger: if player has permission "id.*": if player's tool is not air: send "&7Id twojego przedmiotu: &c%id of player's tool%" else: send "&cNie masz zadnego przedmiotu w rece." else: send "&cBrak uprawnien."
 5. Komenda /crafting

  command /crafting: trigger: open crafting table to player
 6. PROBLEM Kopiowanie itemow z gui

  on inventory click: if "%inventory name of player's current inventory%" is "DOKLADNA_NAZWA_TWOJEGO_INVENTORY": cancel event
 7. zabawa Prezenty na boże narodzenie

  Mógłbyś chociaż opisać jakie są wymagane pluginy, żeby to wszystko działało ;d
 8. SKRYPT NA GILDIE NIE DZIALA HELP!!

  https://github.com/FunnyGuilds/FunnyGuilds/releases
 9. item z lore

  Witam, Mam do was pytanie dlaczego w takim przypadku mam błąd.. (https://scr.hu/dXaMqW) Wczoraj wszystko działało, a dziś nawet przy takim czymś mi wywala błąd jeżeli nie dodaje lore to nie ma błędu i daje przedmiot normalnie. Pomożecie?
 10. Przedmiot z NBT

  Witam, mam problem przy "dropieniu" przedmiotu z NBT wczesniej zapisanym i odczytanym z YML. zapisywanie: odczytywanie i "dropienie" przedmiotu: Przy przeładowaniu skryptu, nie mam żadnego błędu dopiero podczas wykonywania kodu sypnie błędem w konsoli Tak wygląda zapis w pliku yml: https://scr.hu/dXMDo7 Wie ktoś może co nie tak robię i czy wgl da się tak zrobić? //edit Już sobie poradziłem, nie dopisałem 's' przy YML, mój błąd można zamknąć
 11. Głowa Gracza Ze Skinem

  format slot 5 of player with ("OmniHc" parsed as offline player)'s skull named "&6head" with lore "xxx" to close
 12. Mandat za brak biletu.

  Jak go nie miałeś to jest to traktowane tak jak byś go w ogóle nie miał. Nie wiem jaki jest u Ciebie regulamin przewozów, ale masz chyba 7 dni na zapłacanie tych "20-30zl" inaczej będzie rosło w górę.
 13. see block

  Witam, mam taki kod: on hotbar switch: if player's tool is paper: while player's tool is paper: set {_head} to location 4 meter forward location of player's head set {_b1} to {_head} set {_b2} to {_head} set {_b3} to {_head} set {_b4} to {_head} set {_b5} to {_head} add 1 to z-coord of {_b1} add -1 to z-coord of {_b2} add 2 to z-coord of {_b3} add -2 to z-coord of {_b4} add -1 to x-coord of {_b5} add {_b1} and {_b2} and {_b3} and {_b4} and {_b5} to {_xd::*} #... add {_head} to {_xd::*} loop {_xd::*}: if block at location of loop-value is air: make player see block at loop-value as red glass block else: remove loop-value from {_xd::*} wait 2 tick if {_xd::*} is set: loop {_xd::*}: make player see block at loop-value as air delete {_xd::*} Chodzmi w jakis sposob by zmienic system pojawiania sie tych blokow i znikania tak aby przechodzily one z klocka na klocek w miare plynnie i szybko bez efektu migotania tak jak ma to miejsce teraz. Z gory dziekuje za pomoc.
×