Skocz do zawartości

neexipl

Użytkownik
 • Zawartość

  116
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O neexipl

 • Tytuł
  Użytkownik I
 • Urodziny 10.07.1998 (20.939244244 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  location of "neexipl" parsed as player
 • Hobby
  Minecraft
  Bukkit
  Skript
  Motor <3
 • Nick w MC
  chester4890

Ostatnie wizyty

1 036 wyświetleń profilu
 1. give stone named "1" with lore "line1", "line2" and "line3" to player
 2. neexipl

  Skript + MySQL

  Łapcie tutaj dodatek https://github.com/btk5h/skript-db za pomocą niego możecie zrobić wszystko
 3. neexipl

  Autoryzacja BP

  @xFakeDev A posiadasz plugin ProtocolSupport?
 4. @nihksa Sprawdź czy nie masz innego skryptu, który by odpowiadał za to teleportowanie w dol. Może to jest cały problem.
 5. Jeżeli uważasz, że serwer będzie tyle zarabiał to czemu sam w to nie zainwestujesz? Przecież Ci się zwróci to już w 1 edycji, a ty sam będziesz miał 100% zysków w przyszłości. Jesteś tako mało zaradny, aby sobie samemu nie zorganizować tak nie wielkiej sumy pieniędzy?
 6. A sprobuj cos takiego: command /test: trigger: if player's tool is not air: send "Trzymasz coś" else if player's tool is air: send "Nie masz nic" Ten plik .sk w ktorym testujesz jest czysty czy masz w nim cos zwiazanego z: set the tool of the player to the %itemstacks% with hid(den|ing) enchant[ment] of {_item}(as org.bukkit.inventory.ItemStack)
 7. command /test: trigger: if player's tool is set: send "Trzymasz coś" else: send "&7Musisz trzymać jakiś item." Jak to Ci nie zadziała to wyślij log z konsoli
 8. Wykopujesz rude diamentu, a nie diamentowy blok?
 9. Używasz on mine, wiec będzie dropilo tylko podczas wydobywania na trybie survivalu. Jak chcesz, aby dropilo po zniszczeniu bloku, a nie po jego wydobyciu zmień na on break.
 10. A jaka wersje w ogóle używasz? Spróbuj speckled_melon / speckled melon / 382 jak to nie zadziala to sprawdz w pliku aliases-english.sk jak tam masz ustawione
 11. To zamiast glistering_melon wstaw nazwę itemu z twojej wersji Skripta lub jego ID
 12. neexipl

  Vaild data w gui

  Łap villagera na przykład
 13. neexipl

  API / skript-mirror

  @knugi spigot 1.12.2 skript 2.2 dev37c glowapi: 1.4.6 (autor tak kazal, 1.4.7 na wersje 1.13) https://github.com/InventivetalentDev/GlowAPI/releases/ @LuckyPotato Działa to tobie? U mnie w ogolę tego Skript nie wczytywał. W dokumentacji wygenerowanej przez TuSKe, tez nic takiego nie było.
 14. neexipl

  API / skript-mirror

  @jaku49 Sam zrobiłem już coś bardzo podobnego, ale tym sposobem nie da się zmienić koloru podświetlenia ;/ @knugi Może ty coś poradzisz. Wiem, że ogarniasz skript-mirror ?
×