Skocz do zawartości

xN0MANDx

Użytkownik
 • Zawartość

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana xN0MANDx w dniu 11 listopada 2018

Użytkownicy przyznają xN0MANDx punkty reputacji!

1 obserwujący

O xN0MANDx

 • Tytuł
  Początkujący II

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  xN0MANDx

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. xN0MANDx

  Skrypty na sprzedaz

  a skrypt na komende /pomoc ktora wyswietla wiadomosc do gracza ile by kosztowała ?
 2. Sprzedam stare konto na enderchest 475 zł za 20 zł psc/pp/przelew kto chętny ten pw. Szczegóły PW.
 3. xN0MANDx

  iptables + geoip

  never mind - do usunięcia.
 4. No witam może ktoś się zna: -A INPUT -p tcp -m tcp --dport 25891 -m geoip --source-country PL -j DROP -A INPUT -p tcp -m tcp --dport 25577 -j DROP To odpowiada za wpuszczanie osób z polski tylko na sieć nr 1. Aczkolwiek do końca nie wiem gdzie tu sens - bo rozumiem, że 25577 upuszcza wszystkie pakiety, a tymczasem tylko można wbijać z polski, a na 25891 z wszystkich innych krajów. Chciałem dopisać, aby na sieć 2 można było wbijać tylko z niektórych kraji: -A INPUT -p tcp -m tcp --dport 25891 -m geoip --source-country GB,FR,DE,CZ,IS,NL,SK,CY,BE,AT,SE -j ACCEPT -A INPUT -p tcp -m tcp --dport 25891 -j DROP No ale coś ten mój dopisek nie działa i można wbijać z innych krajów mimo to. Ktoś wie jak to poprawnie napisać ?
 5. Dodanie latania na smokach odpada - bez sens. Czasami będą Happy Houry na exp, ceny, eventy itd. Areny też nie dodam bo przez to większość graczy odchodzi bo wejdą przypadkiem i nie zauważą ostrzeżeń, że traci się itemy. Najbliższy update doda: - Prowincje Gildii (zamki gildii, ulepszanie murów, twierdzy, podbijanie zamków, oblężenia itd itd) - Nowe misje. - Nowe mapy. - Sezony Walki - Tryby wojen gildii będą rozdzielone na rankingowe (o chwałe) i towarzyskie (bez stratne). - Nowe tryby wojen gildii. - Kilka poprawek (jak zawsze).
 6. Jak wejdziesz na serwer to zobaczysz go pod komendą /dom. Trudno opisać na prezentacji serwer który ma tysiące innowacji Zwiastun aktualizacji 2.0:
 7. Na serwerze codziennie siedzi 100 osób dołącz do nas! //EDIT Minęły ponad 2 tygodnie, a na serwerze coraz więcej graczy - Wbijajcie !
 8. Dodano zwiastun oficjalny serwera. Zapraszam w sobotę o 16:00 na otwarcie.
 9. xN0MANDx

  NAJLEPSZY PREZENT DLA BRATA!

  A no proszę bardzo: https://imgur.com/DJOdcQh
 10. Sprzedam wam najlepszy prezent dla brata. Konto na hostingu enderchest!!! WOWWW! Na którym jest 482 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WOOOOOOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWW CENA: 50 PSC/PAYPAL Weź ktoś kup bo nie mam co robić z tym kontem xD (hajs z legendarnego evolutionrpg tam został). No pozdrawiam. Mr. xN0MANDx.
 11. ---- OGŁOSZENIE PARAFIALNE ---- DATA PREMIERY ZMIENIONA NA 12 STYCZNIA (SOBOTA) 16:00 .
 12. Dodatkowe Zdjęcia SPAWN EXPOWISKO 1 Osoba którą polubisz - Misje Fabularne. (HP jest pokazywane nad serduszkiem na pasku expa - trzeba być innowacyjnym ) ZAPOWIEDŹ ZWIASTUNU To co napisałem tutaj to tylko mały % tego co jest na serwerze. WERSJA: 1.8-1.13 SLOTY: 1000 NON-PREMIUM IP: E-Craft.PL
×