Skocz do zawartości

Centurion

Użytkownik
 • Zawartość

  490
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

Ostatnia wygrana Centurion w dniu 14 września

Użytkownicy przyznają Centurion punkty reputacji!

6 obserwujących

O Centurion

 • Tytuł
  Wyjadacz II
 • Urodziny 11.07.2000 (19.273402267 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  AshMc.pl
 • Hobby
  Gry, filmy :)
 • Nick w MC
  Centurion

Metody kontaktu

 • Skype
  andzejowski
 • Discord
  BlackRode#7530

Ostatnie wizyty

1 873 wyświetleń profilu
 1. Nie było całkowicie 80, ale było 71 osób po reklamie u Gruby ten od Dominika Ł. /Edit (pierwszy dzień edycji 33 osoby max drugi 71) Możesz zawsze do niego napisać mega szybko odpisuje na pw. itp.
 2. A co wcześniej napisałeś? Piszesz, że serwer nie wyciąga 10 graczy? A tutaj 80 było niedawno iksde
 3. Wiesz no każdy może pisać głupoty i ty to robisz ;/ Obczaj listę serwerów minecraft i wynik jaki mieliśmy (lista serwerów jest podłączona pod serwer megadrop więc boty nie przeszły) /Edit: Nie jestem autorem antycrashera i nie sprzedaję jego.
 4. Nie używam antycrashera od crafthosta Dostaniemy tutaj jakiś werdykt? Serwer dość stabilnie chodzi, zdarzają się ataki botów po 1k czy też próby crash'u ale nic one nie robią. Nie chcę nic mówić, że to ty byłeś czy ktoś inny lecz jeśli śmiejesz się otwarcie z czegoś powinieneś to udowodnić a nie pozostawiać wątek bez odpowiedzi Jest na wersję 1.7-1.14 Skąd takie statystyki? 302 pobrania (290 na tamten czas jak napisałeś tamtą odpowiedź) to nie oznacza, że tyle samo serwerów go używa. Ktoś może pobrał a jego serwer upadł
 5. Ashmc.pl Gdyby się udało wywalić podaj godzinę zdarzenia nie chodzi mi o twój nick czy też ip, ale o to jak się stało i dowód do twórcy, że coś nie działa
 6. Witam, Nawiąże współpracę z średnim/większym serwerem minecraft posiadającym 15/20 - w górę codziennie graczy. Oferuję nawiązanie współpracy na obustronnej korzyści. W tym ode mnie: - Antycrasher na wersji 1.8 dla serwera dołączającego do lobby (Cena dla normalnych serwerów to około 250 zł msc, można przetestować wszystkie metody na aktualną chwilę nic nie wywali serwera) - Antybot na wersji 1.8-1.14 (Pochodzi z jednego mega większego serwera i został przeze mnie zakupiony na daną chwilę jedynie małe przebitki mogą się jedynie dostać, które i tak nic nie zrobią a nawet pewno crash typu "allboots" czy jak to tam nazywa nie zadziała) - Opłacenie maszyny 30-50 zł w fazie początkowej potem dużo więcej jeśli nadal utrzyma się poziom graczy. - Reklama na yt np. u Doggy_/Gruby (ten od Dominka Ł.) itp. - Reklama oraz rangi na moim serwerze dc Play Zone Ashmc.pl (około 1300 osób i mogę też na innych zaoferować jeden 2300 osób drugi 4500) - Dodanie serwera do mojego lobby oraz zaproponowanie ułożenia gui w lobby, mój serwer może być na drugim miejscu. - Cały $$ z itemshopu idzie do właściciela serwera, NIC nie biorę i nie chcę zwrotu za opłatę maszyny. Co oczekuję od osoby mającej taki serwer: - Brak oszustw na graczach itp. - Dodanie domeny na bungeecord'a Mały FAQ: Jak to będzie działać? Ludzie będą nadal wbijać poprzez ip znanego serwera oraz w motd zostanie zmieniona nazwa wspólna lub tylko danego serwera. Chcesz tylko zabrać graczy? Domena nadal będzie należeć do właściciela serwera, który dołączy do lobby. Co będziesz miał z tego? Ładną liczbę graczy na bungeecordzie. Oczywiście jeśli ktoś myśli, że moim trybem przyciągnie graczy to mogę dodać, że przestanę robić długie edycję i będę zapraszał ludzi na drugi serwer aby tylko utrzymać współpracę. Już robiłem kilka takich współprac i naprawdę się niektórym opłaciło, ale postanowili mieć więcej osób beze mnie i tak naprawdę upadli do stopnia, że nie mają już serwera ;/
 7. Cześć, Aktualnie szukamy menadżerów na serwer discord. Co trzeba robić tworzyć partnerstwa i zostać tzn. "wizytówką serwera". Co w zamian otrzymasz? Darmowy dostęp do wyższych rang i dostęp do kont netflix, hbo go, ipla, steam itp.
 8. Start nowej edycji już dzisiaj o godzinie 18:00!! Zapraszamy
 9. Bo społeczeństwo gra na nich Aktualnie mega ciężko jest stworzyć coś nowego od samego początku aby ludzie grali albo wmówić społeczeństwu, że coś jest mega lepsze niż coś co działa od dłuższego czasu.
 10. Netflix bardzo krótko, ale za to można go odzyskać w kilka h.
 11. Konta PornHub, Netflix, Wtfpass.com PornPortal itp. zostały wrzucone na serwer.
 12. Szukamy osób do Administracji! Dokładnie menadżerów Co taka osoba robi? Załatwia partnerstwa na zasadzie obustronnej korzyści czyli wymiany osób. Czy coś jest za to? Na początku nic jeśli będziesz osobą aktywną i pomocną dostaniesz awans i dostęp do all kanałów.
 13. Nowe zaproszenie! https://discordapp.com/invite/PmCNSn9 Zapraszamy do korzystania z serwera.
 14. Link nie działa więc prawdopodobnie serwer został usunięty/zamknięty.
×