Skocz do zawartości

Centurion

Użytkownik
 • Zawartość

  173
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana Centurion w dniu 24 czerwca

Użytkownicy przyznają Centurion punkty reputacji!

2 obserwujących

O Centurion

 • Tytuł
  Użytkownik III

Ostatnie wizyty

577 wyświetleń profilu
 1. Centurion

  Crafters - Twój ulubiony serwer survival!

  Zawsze można to ukryć
 2. Centurion

  Crafters - Twój ulubiony serwer survival!

  Samo zaoranie ?? Czy po prostu dał Ci rangę bo z tego co wcześniej napisałeś to trochę się różni ;/ Raczej 25 slotów to raczej nie obrona tylko tylko tzn. odpierz się i zmniejszenie kosztów ponieważ nikt więcej nie wbije niż te 15-20 osób. Co jest bardzo głupie bo jak ktoś zobaczy coś takiego pomyśli, że to jakiś .... serwer przy aktualnych cenach hostingów
 3. Centurion

  [1.8.8][EasyHC] CrownHC.PL

  Człowieku większość gier typu survival polega tylko na tym, że co tydzień robisz nową bazę i bardzo dobrze się bawisz. Jedyny aktualny trend na grę o survivalu podobną do mc Co do czasu edycji lub pierwszej śmierci nie jest to już uzależnione od właścicieli serwerów czy też twórców tylko od społeczności
 4. Centurion

  [1.8.8][EasyHC] CrownHC.PL

  Zobacz może coś innego niż minecraft dobrze i wtedy pisz ? Np. rust hurtworld itp. jak Ci nie pójdzie sprawdź sobie opinie o serwerach i czas edycji na nich + oczywiście ilość graczy.
 5. Centurion

  Crafters - Twój ulubiony serwer survival!

  Oj nie pokazujesz żadnego profesjonalizmu w robieniu swojego serwera Plugin do sprzedaży itemów ten "ogólnodostępny" był na wielu innych serwerach nic nie wprowadza do twojego serwera nowego jedynie upodabnia się do innych. Akurat skoro zauważyłem błędy to chyba na odwal, sam napisałeś kiedyś, że nie przykładasz do tego uwagi. Co do widoczności pluginów czemu są zablokowane inne ./pl ? Czy tak trudno czegoś nie robić na kolejny odwal i przyłożyć się ?? Po pograniu na serwerze przez chwile byłem już znudzony i zażenowany brakiem profesjonalizmu.
 6. Centurion

  [1.8.8][EasyHC] CrownHC.PL

  Prezentacja słaba, zdjęcia się nie pokazują brak żadnych dodatkowych informacji o rozgrywce lub czy czymś się różni od innych serwerów ??
 7. Centurion

  Crafters - Twój ulubiony serwer survival!

  Zmieniła się prezentacja więc pomyślałem, że wbije na serwer i zobaczę co nowego dodali Niestety zawiodłem się .... Więc zaczynając od początku nie potrzebowałem 1.12.2 itp. aby sprzedawać swoje itemy w jakimś gui, który każdy miał dostęp (wersja 1.5.2 info.... jeśli ktoś kojarzy serwer) co nie jest niczym nowym tylko ściągnięciem z neta i przepisanie do skryptu. Dalej sama mapa dalej jest do niczego chodzę po spawnie i widzę niedopracowania w szczególnie ważnych miejscach i to bardzo świadczy o tym, że jest zbudowana na "odwal". Pluginy jak na wersji 1.8 lub na 1.12 są widoczne i nikt nie raczył do tego czasu zablokować cokolwiek. Kolejne pluginy, które powinny zostać przerobione nawet nie zostały tknięte, ale to niestety zgłosiłem już dawno właścicielowi. Co do prezentacji powinny zostać tam umieszczone rzeczy, którymi serwer chce się pochwalić a nie spolszczony plugin oferowany każdemu. Oczywiście to nie jest jedyny przykład czegoś nie spolszczonego w sklepie. Co do samej opinii i logiki, której chyba właściciel nie używa lepiej byłoby włączyć system "auto wiadomości". Czemu ? Jak serwer może generować duże wyświetlenia dla forum skoro nikomu nie będzie się chciało przepisywać nazwy. Dużo lepiej byłoby dodać to na czat i każdy otworzy sobie lub po prostu dobudować tutaj cokolwiek aby zachęcało graczy do wejścia i stworzenia sobie konta. (Nie jest to reklama innego forum konkurencyjnego lecz po prostu pokazanie nie ładu w budowlach na spawnie) Oprócz tego na serwerze nie znalazłem żadnego samouczka czy jakiś porad dotyczących gry.
 8. Centurion

  [Technik] [Admini] [Yt] Poszukuje!

  Nic nie napisałem o płatności psc ? Po prostu uwzględniłem to co napisałeś, że nikomu tak naprawdę nie zapłacisz bo raczej nie będziesz miał tyle $$ aby odpowiednio zapłacić za dość dobrego youtubera w miarę technika oraz za serwer z przychodów serwerów co idzie już za samym sobą bo kupujesz serwer na enderchest więc na pewno przepłacisz i nic z tego nie będziesz miał Proponuje nie oglądać tych youtuberków, którzy po miesiącu zamknęli serwer bo już się tak obławili w $$.
 9. Centurion

  [Technik] [Admini] [Yt] Poszukuje!

  Nic tak naprawdę nie oferujesz nie znajdziesz youtubera nikt nie będzie grał a za tym idzie brak dochodów Tak samo tutaj ..... Nie znajdziesz technika nie będziesz miał strony a sklep będzie na hostingu więc nic nie wypłacisz
 10. Centurion

  iRejon.pl/xTopCraft.pl - Nalepszy EasyHC !!!!

  Nowa prezentacja serwera zawitała do tego tematu. Polecam @gnomq2000 naprawdę ładne grafiki tworzy. Oprócz tego chciałbym was zaprosić na nową edycje serwera. Start już jutro o godzinie 15:00 Trailer:
 11. Centurion

  Trailer na twój serwer

  Ostatnio dostaliśmy zlecenie stworzenia clipów do jakiegoś filmu. Gdyby się ktoś interesował 1 clip = 0,50 zł
 12. Centurion

  Admina na twój serwer!

  A na mój serwer xTopCraft.pl wersja 1.8 szukam Wbij na start poniedziałek o godzinie 15:00 to zobaczymy co mogę Ci zaoferować.
 13. Centurion

  Trailer na twój serwer

  Nowy trailer do portfolio:
 14. Centurion

  Grafikiem

  Bardzo ładne
 15. Centurion

  Minecraft premium za 20zł psc

  Spokojnie można sobie kupić używane konto za 5-10 zł a Premium Windows 10 Edition czy coś w tym stylu 1,68 zł na promocji gamivo
×