Skocz do zawartości
Wayneern

Sprawiedliwość.

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Witam, jak wiadomo - ostatnio rozpętała się pewna drama, w której główny udział wziął ivall z Kurotsuwą. Nie będę przedłużał, przejdę do sedna:

Tak wyglądają rezultaty po obu skargach (ivalla i kurotsuwy):

56bef7255b0d0.png

Jest tego o wiele więcej, ale mniejsza - chce się skupić tylko na tym. Tak jak widać w powyższym screenshocie - ivall uniknął ukarania mimo tego, iż dowody na niego są wystarczające na 2 punkty bynajmniej... Ale nie, my zostaliśmy grupowo ukarani (ja, @Vylence @Kurotsuwa  oraz HotAngel, a @Szifter dostała upomnienie). No na prawdę, spodziewałem się punktów u wszystkich, ale nie spodziewałem się takiej decyzji Libtera. 

Dorzucam ponownie JEDNOGŁOŚNE dowody na to, iż ivall powinien zostać ukarany tak samo jak my. Bo serio, ja zostałem ukarany np. za prowokację, ale dobra nie mam zamiaru się na to usprawiedliwiać - po prostu za parę tekstów napisanych pod wpływem złości (ale nieee, to ja ten zły!) Także:

29d39373760de.png

Czyli jak będę tak "rzucał mięsem" to nie zostane ukarany? Ciekawe... A jakoś za kilka niemiłych słów zostałem ukarany. 100IQ Logic. A tak serio - to gdzie jest w tym momencie sprawiedliwość? Dowody jak na tacy, tyle, iż cierpimy potem na takim zachowaniu my, czyli użytkownicy próbujący zgłosić tego użytkownika.

ba49768a6de2e.png

+84ba995e07047.png

Jak mam być szczery, to tak - te raki obniżają trochę rozmowę jakąkolwiek. Jak ostatnio zauważyłem, od kilku miesięcy dzieje się właśnie taka sytuacja, a dopiero teraz nagle ktoś się obudził i zrobił skargę... Ech, ale wracając - dzień, czy tam kilka godzin po dramie pan oskarżony, którego przedstawiam ponownie zaczął znów notorycznie floodować (używać capsa zbyt mocno + pisanie wierszem, choć ważniejszy jest flood). Dowody:

d5fa24eb19eac.jpg

Dodam od siebie jeszcze mini-screen, gdzie ivall potwierdza swoje zachowanie. Wiadomo od tego momentu chyba, że będzie się dalej tak zachowywał... Nic dziwnego, przecież jest faworyzowany xd

8d554cf6a6079.png

Wnoszę o ponowne rozpatrzenie wątku przez Właściciela. Już nie czepiam się o bana dla Xantera, bo usunął konto (za opinię własną... mniejsza z tym), ja chcę dojść do sprawiedliwości w tym temacie. My za pierdółki punkty, a ivall niewiniątko wielkie zostało bez kary! S p r a w i e d l i w o ś ć!

ps. dodam od siebie tylko, że dodając raki niczym nie wskuracie... nie wiem po co wam to ale no ok 😛 

Dowody w skardze zostały użyte z skargi Kurotsuwy, ivalla oraz z discorda skripta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Serio? Znowu? Wszystko już ucichło, na discordzie nie ma żadnych dram, a ty znowu zaczynasz, dałeś znowu te same dowody, które już @Libter wcześniej przejrzał + dorzuciłeś jakiś screen, gdzie uniosłem się, ponieważ nie działał plugin na serwer dla skript.pl, to już serio nudne, Libter pisał żeby nie marnować mu już czasu takimi głupotami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
1 minutę temu, ivall napisał:

Serio? Znowu? Wszystko już ucichło, na discordzie nie ma żadnych dram, a ty znowu zaczynasz, dałeś znowu te same dowody, które już @Libter wcześniej przejrzał + dorzuciłeś jakiś screen, gdzie uniosłem się, ponieważ nie działał plugin na serwer dla skript.pl, to już serio nudne, Libter pisał żeby nie marnować mu już czasu takimi głupotami.

Ja przepraszam, ale są dowody, i to jednoznaczne.

Fakt, upomnienie dostałam, może i słusznie, ale... nie rozumiem decyzji @Libter tak samo jak autor tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Również bym chciała, oczywiście jako osoba prywatna dodać, że szanowany pan Ivall wystalkował praktycznie wszystkie moje dane, zaczynając od imienia nazwiska, kończąc po zdjęciach, Mario Boska z podstawówki, gdzie potem je dodawał pojedynczo na Discorda. Do teraz się dziwię, czemu nikt nie zareagował, tylko sobie hasa bezkarnie i dalej stalkuje, dziś np. Libtera szukał...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, Szifter napisał:

Również bym chciała, oczywiście jako osoba prywatna dodać, że szanowany pan Ivall wystalkował praktycznie wszystkie moje dane

Nic nie stalkowałem, sama upubliczniłaś swoje dane takie jak: imię, nazwisko, miasto, fb (a masz tam zdjęcia), nawet adres zamieszkania podałaś.

1 minutę temu, Szifter napisał:

dalej stalkuje, dziś np. Libtera szukał...

szukałem tak jak bardzo dużo osób i oczywiście bez skutków, ponieważ Libter potrafi zachować prywatność w internecie :bezkappy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Gdyby tylko dzisiaj szukał - szuka go regularnie i napastuje podpadając pod stalking XD
"szukałem tak jak bardzo dużo osób"
MÓJ DROGI WŁAŚNIE SAM SIĘ PRZYZNAŁEŚ PUBLICZNIE DO STALKINGU WIELU OSÓB XD

Edytowane przez BrixNW
Poprawiam formatowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, Kurotsuwa napisał:

i napastuje podpadając pod stalking 

Cytat

napastować - zaczepiać kogoś natrętnie i agresywnie

stalking - obecnie stalking jest definiowany jako „złośliwe i powtarzające się nagabywanie, naprzykrzanie się czy prześladowanie zagrażające czyjemuś bezpieczeństwu”.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Nic nie stalkowałem, sama upubliczniłaś swoje dane takie jak: imię, nazwisko, miasto, fb (a masz tam zdjęcia), nawet adres zamieszkania podałaś.

Stalkowałeś, jeszcze brakuje byś mój PESEL wystalkował byle wziąć kredyt na mnie :bezkappy:

2 minuty temu, ivall napisał:

szukałem tak jak bardzo dużo osób i oczywiście bez skutków, ponieważ Libter potrafi zachować prywatność w internecie

Stalking to przestępstwo. Jakbym była wredna to bym poszła na policję

2 minuty temu, Kurotsuwa napisał:

Gdyby tylko dzisiaj szukał - szuka go regularnie i napastuje podpadając pod stalking XD

A temu to nie zaprzeczę bo to prawda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, Szifter napisał:

Stalkowałeś, jeszcze brakuje byś mój PESEL wystalkował byle wziąć kredyt na mnie :bezkappy:

nic nie stalkowałem, wszystko podałaś na discordzie.

Teraz, Szifter napisał:

Stalking to przestępstwo. Jakbym była wredna to bym poszła na policję

i powiedziałabyś, że podałaś wszystkie swoje dane publicznie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Senior administrator
6 minut temu, Szifter napisał:

Również bym chciała, oczywiście jako osoba prywatna dodać, że szanowany pan Ivall wystalkował praktycznie wszystkie moje dane, zaczynając od imienia nazwiska, kończąc po zdjęciach, Mario Boska z podstawówki, gdzie potem je dodawał pojedynczo na Discorda. Do teraz się dziwię, czemu nikt nie zareagował, tylko sobie hasa bezkarnie i dalej stalkuje, dziś np. Libtera szukał...

wysyłanie wszystkich swoich danych, po których można dać się zidentyfikować na publicznym kanale jest co najmniej nieodpowiedzialne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
Teraz, ivall napisał:

i powiedziałabyś, że podałaś wszystkie swoje dane publicznie?

Nie, bym powiedziała, ze uporczywie nękasz publikując i przetrzymując moje zdjęcia, które są prywatną rzeczą.

nic nie stalkowałem, wszystko podałaś na discordzie.

Tłumaczy się ten, co stalkuje nawet Libtera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Halo proszę się uspokoić, to jest temat, w którym Wayneern odwołuję się od nadanej mu kary. 
@Szifter jesteś moderatorką, napisz skargę :facepalm:

Edytowane przez BrixNW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
1 minutę temu, bvcz napisał:

wysyłanie wszystkich swoich danych, po których można dać się zidentyfikować na publicznym kanale jest co najmniej nieodpowiedzialne

Nawet jeśli było, to nieświadomie. Poprostu jestem niepełnosprawna i czasem tracę świadomość tego co robię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, Szifter napisał:

Nie, bym powiedziała, ze uporczywie nękasz publikując i przetrzymując moje zdjęcia, które są prywatną rzeczą.

Nigdzie ich nie publikuję

Co do przetrzymywanie, to również ich nie przetrzymuję.

1 minutę temu, Szifter napisał:

Tłumaczy się ten, co stalkuje nawet Libtera

bez efektu, robiło to wiele osób

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 minutę temu, BrixNW napisał:

Halo proszę się uspokoić, to jest temat, w którym Wayneern odwołuję się od nadanej mu kary. 
@Szifter jesteś moderatorką, napisz skargę :facepalm:

Dokładniej to ja się odwołuję od decyzji Libtera w sprawie braku kary dla ivalla, jest to wobec nas niesprawiedliwe, bo my zostaliśmy ukarani, a on nagle nie.

Btw. prosiłbym o uspokojenie się, albo @bvcz o wyodrębnienie tematu od tej czesci (po za moim postem):

2 minuty temu, Szifter napisał:

Nawet jeśli było, to nieświadomie. Poprostu jestem niepełnosprawna i czasem tracę świadomość tego co robię

Chyba, że nie przeszkadza... :bezkappy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
1 minutę temu, Wayneern napisał:

Chyba, że nie przeszkadza...

Ale i tak wykorzystywanie tego nie jest na miejscu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
44 minuty temu, Szifter napisał:

Ale i tak wykorzystywanie tego nie jest na miejscu

Nigdzie nie wykorzystuję twoich danych :bezkappy: (zresztą po co miałbym to robić lol)

55 minut temu, Kurotsuwa napisał:

"szukałem tak jak bardzo dużo osób"
MÓJ DROGI WŁAŚNIE SAM SIĘ PRZYZNAŁEŚ PUBLICZNIE DO STALKINGU WIELU OSÓB XD

O dopiero teraz widzę, że edytowałeś, chodziło mi o to, że bardzo dużo osób szukało libtera w internecie = )

Edytowane przez ivall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel
3 godziny temu, Wayneern napisał:

Jest tego o wiele więcej, ale mniejsza - chce się skupić tylko na tym. Tak jak widać w powyższym screenshocie - ivall uniknął ukarania mimo tego, iż dowody na niego są wystarczające na 2 punkty bynajmniej... Ale nie, my zostaliśmy grupowo ukarani (ja, @Vylence @Kurotsuwa  oraz HotAngel, a @Szifter dostała upomnienie). No na prawdę, spodziewałem się punktów u wszystkich, ale nie spodziewałem się takiej decyzji Libtera. 

Nie patrzę na to kto jest ivallem (niektóre osoby po drugiej stronie darzę zresztą znacznie większą sympatią :bezkappy:) tylko na wagę przewinień. Dlatego punkt po punkcie odniosłem się do każdego screena rozstrzygając czy dane zachowanie podlega karze czy nie. Bardzo mocno streszczając: ze strony ivalla nie było udokumentowanych ataków personalnych, a po drugiej stronie niestety były i za to też poleciały punkty.

Czyli jak będę tak "rzucał mięsem" to nie zostane ukarany? Ciekawe... A jakoś za kilka niemiłych słów zostałem ukarany. 100IQ Logic. A tak serio - to gdzie jest w tym momencie sprawiedliwość?

Jak będziesz po prostu rzucał - no cóż, każdy to robi od czasu do czasu (skarga ivalla na Kurotsuwę także zawierała jego przekleństwa i także go uniewinniłem). Ważne jest to, żeby nie rzucać mięsem w innych i za to także zostałeś ukarany.

Dowody jak na tacy, tyle, iż cierpimy potem na takim zachowaniu my, czyli użytkownicy próbujący zgłosić tego użytkownika.

Gdybyście tylko zgłaszali sprawa byłaby znacznie prostsza, ale zamiast tego trwa kłótnia w której nawet nie wiadomo kto zaczął, kto ma rację ani kto jest winien.

Wnoszę o ponowne rozpatrzenie wątku przez Właściciela. Już nie czepiam się o bana dla Xantera, bo usunął konto (za opinię własną... mniejsza z tym), ja chcę dojść do sprawiedliwości w tym temacie. My za pierdółki punkty, a ivall niewiniątko wielkie zostało bez kary! S p r a w i e d l i w o ś ć!

Mała dygresja nt. xantera - opinia własna to jedno, a bardzo poważne oszczerstwa w stronę całej społeczności i ekipy forum to drugie.

Co do sprawiedliwości, rozstrzygnięcie w poprzednich tematach uważam za właściwe i się nie zmieni, jednak uważam że @ivall zasługuje na 5 punktów ostrzeżeń za wywoływanie dyskomfortu wielu osób swoimi zachowaniami o znamionach stalkingu. Mam nadzieję, że kary będą teraz satysfakcjonujące dla obu stron i następne skargi będą bardziej poważne niż "ktoś napisał kilka razy gówno albo dał raki pod wiadomościami".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.