Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 11/22/20 w Odpowiedzi

  1. W mojej ocenie modyfikowanie GUI w grze jest do dupy, no ale mimo wszystko jest to moja subiektywna opinia. Co do samego skryptu, czy testowałeś go? Mam wrażenie, że podczas działania może wystąpić kilka błędów.
    2 punkty
  2. Kormic

    Sprawdzanie

    1. To jest skrypt. 2. Kiedy widzę skrypt na sprawdzanie, odruchowo śmieję się pod nosem. 3. Wiele zagnieżdżonych conditionali... Zainteresuj się odwróceniem warunków (z is na is not itd.) i używaniem 'stop'.
    1 punkt
  3. Kormic

    Skrypt sprawdzający ilość godzin

    Nie bawiłbym się w wyrzucanie graczy, bo zrazisz ich tym do siebie i swojego serwera. Mimo wszystko dobrze byłoby, abyś zrobił to sprawdzanie czy grał na przełomie niedzieli i poniedziałku. Dałem ci mniej więcej instrukcję tego jak mógłbyś to zrobić (tak, wiem, że to jest dział "Zlecenia").
    1 punkt
  4. xAxee

    Skrypt sprawdzający ilość godzin

    Nie, umożliwia jedynie pobranie nazwy obecnego dnia.
    1 punkt
  5. xAxee

    Poprawienie kodów

    event on smelting wywołuje się gdy piec coś przepala a nie gdy item się pali. spróbuj sprawdzać po samej nazwie a nie po całym itemie ponieważ wtedy item musi być dokładnie taki sam np: on inventory click: player's current inventory's type is anvil inventory if click type is left mouse button or right mouse button: clicked slot is 0 or 1 name of player's cursor slot is "&6Hełm &3Górnika" cancel event Co do kowadła możesz użyć eventu z TuSke on anvil combine
    1 punkt
  6. Kormic

    Skrypt sprawdzający ilość godzin

    No, powiem tak. Prosisz o coś cholernie trudnego, co trzeba właściwie robić na piechotę. Mimo wszystko chętnie dorzucę jedną cegiełkę od siebie do powstawania skryptu. Przesyłam funkcję na sprawdzanie obecnego dnia tygodnia. import: java.time.format.TextStyle java.time.LocalDate java.util.Locale function getDayOfTheWeek() :: text: return "%LocalDate.of((now formatted as ""yyyy"" parsed as integer) , (now formatted as ""MM"" parsed as integer) and (now formatted as ""dd"" parsed as integer)).getDayOfWeek().getDisplayName(TextStyle.FULL, new Locale(""en"", ""US""))%" Wymagany dodatek skript-reflect.
    1 punkt
  7. xAxee

    Poprawienie kodów

    Możesz jeszcze raz napisać o co ci chodzi? Bo średnio da się to zrozumieć
    1 punkt
  8. Magiczny enchant Sprawia że po kliknięciu danym przedmiotem na enchant otwiera gui: [Mieczem, Zbroją, Łukiem, Kuszą] INFORMACJE: Skrypt jest w 99% stworzony przez RoYYaLLMiNNa Jestem wyłącznie osobą która będzie aktualizować 1% tego skryptu i tworzącą ją do aktualnych wersji gdyż autor nie jest aktywny od 2016 Co robi skrypt? Tworzy on Gui dla enchantu Posiada on Enchant dla nowych rzeczy Nie musisz już tworzyć biblioteczek aby enchantować Wygląd: ChangeLog: V 2.1 - Dodałem do enchantu: Łuk, Kusze - Usunąłem wszelakie błędy - Zmieniłem dodawanie puktów na 1.0 - Zabezpieczyłem komendy - Dodałem dźwięk otwarcia enchantu To Do list: - Dodać Zbroje Netherytowe - Dodać Tarcze - Dodać dźwięk przy otwieraniu menu [ Wykonane ] - Dodać Elytre - Zabezpieczyć komendy [ Wykonane ] Wymagane: - Skrypt - WildSkrypt - SkQuery Pobranie:
    1 punkt
  9. Du3tin_

    YouTuber

    Cześć, przesyłam skrypt dla naprawdę POCZĄTKUJĄCYCH. Pozdrawiam. Kod:
    1 punkt
  10. LloydPL

    Potrzebuje skryptu na enderpearl cooldown

    licze na + on rightclick holding an ender pearl: if {enderPearlLastUse::%player%} is not set: set {enderPearlLastUse::%player%} to now stop if difference between {enderPearlLastUse::%player%} and now >= 10 seconds: set {enderPearlLastUse::%player%} to now else: cancel event send "&cMozesz uzyc ender perly za &e%difference between (difference between {enderPearlLastUse::%player%} and now) and 10 seconds%"
    1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
  • Najwięcej postów w tygodniu

    Fendi
    Fendi
    2 posty
    xSebixx1
    xSebixx1
    2 posty
    Kormic
    Kormic
    1 post
    kinimod5021
    kinimod5021
    1 post
    bug128
    bug128
    1 post
    F3lip3za
    F3lip3za
    1 post
    Nieaktywny
    Nieaktywny
    1 post
    LusiaMC
    LusiaMC
    1 post
    Antychryst
    Antychryst
    1 post
  • Najwięcej tematów w tygodniu

    bug128
    bug128
    1 temat
    Nieaktywny
    Nieaktywny
    1 temat
    LusiaMC
    LusiaMC
    1 temat
    Antychryst
    Antychryst
    1 temat
    MICHALBEZSKINOW
    MICHALBEZSKINOW
    1 temat
    artur9010
    artur9010
    1 temat
    0j_12
    0j_12
    1 temat
    xSebixx1
    xSebixx1
    1 temat
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...