Skocz do zawartości

_NoBo_

Użytkownik
  • Ilość zawartości

    32
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O _NoBo_

  • Urodziny 11/15/2003 (22.607600440 lat)

Informacje

  • Płeć
    Inna
  • Lokalizacja
    Polska, Kraków
  • Hobby
    Żeglarstwo, programowanie
  • Nick w MC
    _NoBo_

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

3731 wyświetleń profilu

Osiągnięcia _NoBo_

  1. Fajny skrypcik napewno użyje
  2. _NoBo_

    Skrypt

    Nie, jeżeli dasz %skript% wszystko będzie działać
  3. mozesz if players tool is tnt i if tnt is named blabla zamienic z if players held item is tnt named ’” blabla” po send napisz to player powinno byc
  4. nie ,że coś ale to

    nie ma prawa działać poprawnie.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. PolsatGraniePL

      PolsatGraniePL

      osądza, osądzaj żadnego przykładu nie da...

    3. _NoBo_

      _NoBo_

      o co ci chodzi murzynie

       

       

    4. PolsatGraniePL

      PolsatGraniePL

      o to, że blokujesz kliknięcie w gui niezwłocznie od jego nazwy murzynie z wodogłowiem.

  5. ayo czemu skript.pl tak umarlo :<

     

    1. gnomq

      gnomq

      bo dobra administracja

    2. Libter

      Libter

      Okres bezpośrednio po wakacjach charakteryzuje się zawsze najniższą aktywnością. 

    3. Tymekd

      Tymekd

      większość wartościowych użytkowników sobie poszło to i forum podupadło :/

  6. Proszę, skrypt nie testowany. Jakieś błędy to pisz!
  7. Dzień Dobry. Poszukuje (Nie musi być duży) serwera minecraft, gdzie bym mógł być w administracji. -| Dlaczego Ja? |- -> Dobrze umiem komendy do znanych pluginów (M.in. Essentials/X, LuckPerms, WorldEdit, WorldGuard Itd) -> Jestem dobrym budowniczym -> Nie scamuje -|Wymagania|- -> Serwer DC -> Min. 10 lat -> Dobry hosting -> Własna domena -> Serwer Non-Premium -|Kontakt|- E-Mail -> [email protected] Discord -> Najan#5124 Nick MC -> _NoBo_
  8. on break diamond_ore: send "&cRuda diamentu jest wylaczona!" cancel event Do wyłączenia netheru i endu plik server.properties
  9. Wesołej Wielkanocy all!  :)

    1. Reedzev_

      Reedzev_

      dzięki wzajemnie <3 !!!!

  10. _NoBo_

    Border

    Co dokładnie masz na myśli?
  11. _NoBo_

    config.yml

    Jak potrzebujesz konfigurować to nie polecam bawić się w configu. Użyj options do tego.
  12. _NoBo_

    Skrypt na rangi

    Rozumiem twoją ambitność, ale naprawdę, czy nie łatwiej było by użyć pluginu PermissionsEx albo LuckPerms? W skripcie jest to bardzo czasochłonne albo prawie nie możliwe. Posłuchaj innych bo naprawdę skriptem nie dasz rady.
  13. _NoBo_

    Manhunt

    Maksymalnie może być łącznie 5 graczy; wtedy 2 speedrunerów i 3 hunterów. Jak graczy jest 4 to 3 hunterów, 1 speedruner. gdy 3 to 2 hunterów a gdy 2 to po prostu 1 hunter i 1 speedruner. Czyli w sumie do tego odpada komenda rolechance
  14. _NoBo_

    Manhunt

    Poprosiłbym skrypt na Manhunt. Komendy: /mh rolechance speedruner/hunter <szansa> - Ustawia szanse na zostanie speedrunerem/hunterem. (Nie może być że wyjdzie nic albo że wszyscy będą hunterami lub seedrunerami. Wiadomość: &7&l» &aUstawiles szanse na byciem &f&l<rola> &ana &f&l<szansa> /mh start - Odlicza 10 sekund do staru. (Przed 10 sekundami gracze nie mogą się ruszać) Wiadomosci to: &7&l» &aManhunt zaczyna sie za &6&l<czas> /mh stop - Koniec manhunta wiadomosc: &7&l» &cManhunt zostal zatrzymany przez &f&l<nick> Jak ktoś dostanie role np. Speedruner to na chacie wysyła sie: &cSpeedrunerem jest &6&l<nick gracza> Jak zostaniesz hunterem na title pokaże się &aJestes hunterem! Jak speedrunerem: &cJestes speedrunerem! Options: Wiadomość staru: Wiadomość końca: Wiadomość ustawienia szansy: Wiadomość roli (tej na chacie kto jest speedrunerem): Wiadomość roli do gracza (tej na title): Z góry dzięki
  15. _NoBo_

    Podpis

    Bardzo dziękuje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...