Skocz do zawartości

Mr_0VERR

Użytkownik
 • Zawartość

  252
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Mr_0VERR

 • Tytuł
  Wyjadacz I

Ostatnie wizyty

1 393 wyświetleń profilu
 1. Witam Wie ktoś jak będzie wyglądać: remove 250 from the victim's balance W pluginie jako w języku programowania java?
 2. Jak zrobić aby moby miały nad głową pod swoją nazwą wyświetlone HP?
 3. Do zamknięcia. Już przed odpowiedzią doszedłem że brakuje dodatku tego.
 4. every 5 seconds: loop all players: if {scoreboard::%loop-player%} is 1: wipe loop-player's sidebar set name of sidebar of loop-player to "&a(twoja nazwa).pl" set score "&e&lGold: &6%{gold::%loop-player%}%" in sidebar of loop-player to 1 else: delete loop-player sidebar command /sb [<text>]: trigger: if arg 1 is "wylacz": set {scoreboard::%player%} to 0 send "&eScoreboard wylaczy sie po odswiezeniu. Odswieza sie co 5 sekund." to player if arg 1 is "wlacz": set {scoreboard::%player%} to 1 send "&eScoreboard wlaczy sie po odswiezeniu. Odswieza sie co 5 sekund." to player if arg 1 is not "wylacz" or "wlacz": send "&7Poprawne uzycie: &e/sb wlacz/wylacz" to player Ten skrypt działa na 1.12.2 ale już nie na 1.15.2. Inne skrypty działają na 1.15.2 więc plugin Skript jest działający. Mógłby ktoś przerobić go pod wersję 1.15.2 aby działał?
 5. Do zamknięcia. Dzięki za odp
 6. if player's level >= 10: remove 10 from player's level Czy będzie to działać w sposób - jeśli gracz ma większy bądź równy level (ten w pasku nad eq) 10 to: usuń 10 levla graczowi
 7. Jak dodać dźwięk w skrypcie? Że podczas wykonywania czegoś jest dźwięk o danym natężeniu i głośności.
 8. Mr_0VERR

  Ustawienie bloku

  Działa. Do zamknięcia.
 9. set block of stone slab at location at 2435.5, 73.0, 1761.0 in world "world" Poprawiłby ktoś tę linijkę kodu? Po prostu nie działa mi, a nie wiem jak prawidłowo powinna wyglądać Na tych kordach ma postawić blok "stone slab"
 10. on rightclick: if event-block is head of player: if "%region at event-block%" contain "oferta": execute player command "/oferta" Dlaczego to nie działa? Zrobiłem region, postawiłem główkę i chcę aby gdy się klika na nią tylko w tym regionie to wykonuje komendę /oferta. Jakby co gracz nie musi stać w tym regionie. Zamiast head of player wstawiałem też player head i nadal nie działa. Problem polega na tym, że po kliknięciu PPM nic się nie dzieje. Proszę o pomoc
 11. Mam taki kod: command /nagrody: trigger: open chest with 3 rows named "&2Nagrody" to player set slot 9 of current inventory of player to paper named "&a$1000" with lore "" set slot 10 of current inventory of player to paper named "&a$5000" with lore "" set slot 11 of current inventory of player to paper named "&a$10000" with lore "" stop on inventory click: if inventory name of current inventory of player is "&2Nagrody": if clicked slot is 9: (tutaj kod zmieniajacy slot 9 na item blokady z nazwa "&cZaliczone" dla gracza, nie dla wszystkich) add 1000 to player's balance close player's inventory if clicked slot is 10: (tutaj kod zmieniajacy slot 10 na item blokady z nazwa "&cZaliczone" dla gracza, nie dla wszystkich) add 5000 to player's balance close player's inventory if clicked slot is 11: (tutaj kod zmieniajacy slot 11 na item blokady z nazwa "&cZaliczone" dla gracza, nie dla wszystkich) add 10000 to player's balance close player's inventory Chodzi o to, że gdy klikniemy na slot 9 to skrypt zamieni go dla tego gracza na item blokady z nazwą "&cZaliczone" Z góry dziękuję za pomoc
 12. Mr_0VERR

  Item w ręce

  Dziękuję Wam za pomoc . Temat do zamknięcia.
 13. Mr_0VERR

  Item w ręce

  Umie ktoś napisać skrypt na to, że gdy w treści wiadomości na czacie znajdzie się "" to zamienia to na "[(nazwa przedmiotu w raz z kolorem) x(ilość trzymanego w ręce)". Jeśli nic nie trzyma to na czacie pozostaje bez zamieniania. Z góry dzięki!
 14. Mr_0VERR

  Problem z skryptem

  Temat do zamknięcia. Działa i level i wyświetlanie na czacie
 15. Mr_0VERR

  Problem z skryptem

  @xAxee mam skripta 2.4 i nie działa mi. Nadal mam [world] <Mr_0VERR>: a chciałem [lvl: %{poziom::%player%}] [world] <Mr_0VERR>:
×