Skocz do zawartości

Mr_0VERR

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  268
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

2 188 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Mr_0VERR

 1. Działa, jeszcze raz dzięki, Do zamknięcia.
 2. Mr_0VERR

  On right click

  Witam ponownie, mam problem z eventem "on right click". Skrypt normalnie działa ze sprawdzaniem trzymanego przedmiotu i jego nazwy, ale gdy wstawi się "player head" (tylko player head działa na 1.16.3, inaczej wyskakuje błąd) to już nie działa. Ma ktoś jakiś pomysł? on right click: if player's tool is head named "&b&l&ki &f&l&oPREZENT &b&l&ki": cancel event set {los} to random integer between 1 and 2 wait 1 tick if {los} is 1: remove 1 player head named "&b&l&ki &f&l&oPREZENT &b&l&ki" from player give 1 dirt to player broadcast " " broadcast " &6» &7Gracz &a%player% &7otworzyl &b&l&ki &f&l&oPREZENT &b&l&ki" broadcast " &6» &7i wylosowal &611x Ziemia&7!" broadcast " " if {los} is 2: remove 1 player head named "&b&l&ki &f&l&oPREZENT &b&l&ki" from player add 100 to player's balance broadcast " " broadcast " &6» &7Gracz &a%player% &7otworzyl &b&l&ki &f&l&oPREZENT &b&l&ki" broadcast " &6» &7i wylosowal &c100$&7!" broadcast " "
 3. Mr_0VERR

  Głowa gracz

  Działa, dzięki. Do zamknięcia.
 4. Mr_0VERR

  Głowa gracz

  Witam, jak w takim przypadku przyznać główkę jakiegoś gracza? on mine: drop 1 player head (co wstawic tutaj lub w innym miejscu, aby wypadała główka konkretnego gracza?) Wiem, że główki przyznaje się komendą /give <nick> player_head 1 {SkullOwner:"NAZWA"} Dodam, że serwer jest na 1.16.3.
 5. No właśnie po wpisaniu NONE świecenie nie jest usuwane tylko zamieniane na kolor biały Dobra ale mimo wszystko dzięki ;D Do zamknięcia.
 6. command /test: trigger: make player glow with color "YELLOW" for all players Zrobiłem jednak o tak i działa. A jest na to jakaś linijka jeśli gracz będzie chciał w trakcie gry bez wychodzenia wyłączyć efekt?
 7. Mam te oba pluginy, po wpisaniu /pl świecą się na zielono i po dodaniu tej linijki nie wyskakuje błąd a pomimo tego kolor nadal jest biały. Dodam, że serwer jest na 1.16.3 i może te dodatki nie działają poprawnie.
 8. Okej, ta linijka działa i standardowo świecę się na biało. A w takim razie jak zastosować wbudowane teamy, nadać im odpowiedni kolor i dodać/usunąć gracza z temu?
 9. Dobry wieczór! Czy zna ktoś plugin na obramowanie postaci, świecenie jej? Z góry dzięki
 10. Mr_0VERR

  AuthMe 1.16.3

  Miałem już tą wersje, ale dzięki Tobie wgrałem od nowa i działało dobrze, ale gdy wgrałem kopie configu i treści to już właśnie nie działało. Myślę, że wina leży po mojej stronie. Chyba musze na spokojnie przejrzeć konfiguracje, ale i tak dzięki. Do zamknięcia.
 11. Mr_0VERR

  AuthMe 1.16.3

  Witam i przepraszam, że drugi raz piszę temat o tym samym, ale przeszukałem pół internetu i nie znalazłem AuthMe 1.16.3. Jedynie co udało mi się znaleźć to wersje SNAPSHOT w trakcie "tworzenia" itp. Tylko, że po wgraniu tego to w konsoli pojawia się błąd z bazą danych od AuthMe i serwer się wyłącza. Więc ma może ktoś AuthMe 1.16.3 na swoim serwerze czy gdzieś?
 12. Pierwsza możliwość nie działa, ale druga już tak. Dzięki ziom!
 13. Witam ponownie. Mam problem z ustawieniem kierunku pitch i yaw. Po prostu po dopisaniu w linijce "teleport player to location at 695.5, 74.0, 234.5 in world "world" takiego czegoś "with pitch 1 and yaw 1" wyświetla się błąd, że taki efekt nie istenieje. teleport player to location at 695.5, 74.0, 234.5 in world "world" with pitch 1 and yaw 1
 14. Praktycznie na każdej tego typu stronie maksymalna wersja to 1.16.2 tego pluginu. I po wgraniu nie ma logowania i nie generuje sie folder "AuthMe".
 15. Właśnie już pobierałem z tej strony i po wgraniu pluginu na 1.16.2 (bo taka maksymalna na tej stronie była) i wejściu na serwer nie ma logowania. Oznacza to, że nie działa
×
×
 • Dodaj nową pozycję...