Skocz do zawartości

LizusK

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia LizusK

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

0

Reputacja

 1. CoolMC.pl - zaprasza Graczy którzy nie boją się podejmować wyzwań! Przedtawiamy Sieć Serwerów Minecraft tworzony z pasji dla graczy (no-premium jak i premium). W przyszłości konsekwentnie będziemy wdrażać nowe tryby o które nasza społeczność prosi. Dopracowany i przemyślany serwer z ekonomią, czysty survival z innowacyjnymi dodatkami które ułatwią rozgrywkę czy to nie brzmi wspaniale? Doświadczenie głównych administratorów które sięga nawet 7 lat stażu w prowadzeniu serwerów gwarantuje zrozumienie potrzeb Graczy, profesjonalizm, jakość gry na najwyższym możliwym poziome oraz stabilnego i bezpiecznego Twojego serwera. Co oferujemy na serwerowym discordzie? - Bardzo szybki kontakt z administracją. - Przejrzysty wygląd kanałów. - Wiele konkursów o rangi Premium na serwer minecraft lub discord. - Wiesz szybciej! Użytkownicy discorda dowiadują się jako pierwsi o konkursach oraz eventach. - Dla nas liczy się glos Gracza więc stworzyliśmy specjalne kanały #ankiety i #propozycje aby wdrażać wasze pomysły w przyszłości. > !!! - Chcesz dołączyć do naszej ekipy? Śledź bacznie naszego discorda aby nie przegapić tej szansy. > !!! - Data rekrutacji do naszego zespołu zostanie podana już wkrótc na kanale #ogloszenia. CoolMC.pl - czekamy własnie na Ciebie : ) Adres serwera: CoolMC.pl Wersja serwera: 1.8-1.16.5 Dostępne tryby: Survival (1.16.5) Discord: discord.gg/PSjZ8emjSG Dołącz do nas już teraz i stań się częścia naszej społeczności! Przygoda online czeka na Ciebie! Buduj, walcz i odkryj świat Minecraft. To jak? Widzimy się na serwerze?
 2. CoolMC.pl - zaprasza Graczy którzy nie boją się podejmować wyzwań! Przedtawiamy Sieć Serwerów Minecraft tworzony z pasji dla graczy (no-premium jak i premium). W przyszłości konsekwentnie będziemy wdrażać nowe tryby o które nasza społeczność prosi. Dopracowany i przemyślany serwer z ekonomią, czysty survival z innowacyjnymi dodatkami które ułatwią rozgrywkę czy to nie brzmi wspaniale? Doświadczenie głównych administratorów które sięga nawet 7 lat stażu w prowadzeniu serwerów gwarantuje zrozumienie potrzeb Graczy, profesjonalizm, jakość gry na najwyższym możliwym poziome oraz stabilnego i bezpiecznego Twojego serwera. Co oferujemy na serwerowym discordzie? - Bardzo szybki kontakt z administracją. - Przejrzysty wygląd kanałów. - Wiele konkursów o rangi Premium na serwer minecraft lub discord. - Wiesz szybciej! Użytkownicy discorda dowiadują się jako pierwsi o konkursach oraz eventach. - Dla nas liczy się glos Gracza więc stworzyliśmy specjalne kanały #ankiety i #propozycje aby wdrażać wasze pomysły w przyszłości. > !!! - Chcesz dołączyć do naszej ekipy? Śledź bacznie naszego discorda aby nie przegapić tej szansy. > !!! - Data rekrutacji do naszego zespołu zostanie podana już wkrótc na kanale #ogloszenia. CoolMC.pl - czekamy własnie na Ciebie : ) Adres serwera: CoolMC.pl Wersja serwera: 1.8-1.16.5 Dostępne tryby: Survival (1.16.5) Discord: discord.gg/PSjZ8emjSG Dołącz do nas już teraz i stań się częścia naszej społeczności! Przygoda online czeka na Ciebie! Buduj, walcz i odkryj świat Minecraft. To jak? Widzimy się na serwerze?
 3. Cześć jestem właścicielem serwera minecraft'a nad którym pracuje z moim współwłaścicielem mamy bardzo duży projekt który odmieni community minecraft'a wiele nowości, wiele innowacji. Poszukujemy GRAFIKA Co oferujemy: - profesjonalizm - bardzo wysoką rangę w administracji (do uzgodnienia) - możliwość zarabiania z serwera (co edycje rozliczanie i wypłacanie wynagrodzenia) - możliwość sprzedawania rang typu VIP na teamspeak'u - osobista strefa grafika na teamspeak'u Oczekujemy: - profesjonalnej grafiki - szybkiego czasu realizacji - dobrego kontaktu - kultury osobistej Więcej informacji na prywatnej wiadomości Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z nami na pewno nie pożałujesz!
 4. LizusK

  Zmieniający sie hologram

  "Ma sie on dynamicznie zmieniać" ??
 5. LizusK

  Zmieniający sie hologram

  Lepiej już &u{max_players}/{online} &u - randomowe kolory
 6. LizusK

  tabliczka wiadomość

  Stawiasz tabliczkę i na tabliczce piszesz SKLEP (1LINIJKA) Kliknij PPM (2linijka) i jak klikniesz prawym przyciskiem myszki w tabliczkę to do tego gracza wysyła się wiadomość nasz itemshop IP.skpeu
 7. LizusK

  tabliczka wiadomość

  Cześć Mam prośbę czy ktoś zrobi skrypt : Jak napisze się wiadomość na tabliczce (1linijka) Itemshop (2 linijka) Kliknij PPM to wysyła się do ciebie wiadomość nasz itemshop strona.domena
 8. LizusK

  WEJSCIE VIP

  Cześć Mam prośbę czy ktoś może napisać skrypt na przywitanie VIPA jak wejdzie na serwer?
 9. LizusK

  SKRYPT NA POWITANIE VIP

  Cześć Mam prośbę czy ktoś może napisać skrypt na przywitanie VIPA jak wejdzie na serwer?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...